אודותינו

מטרתנו כחברה, לספק את הפתרונות המקיפים, החדשנים, היצירתיים והאיכותיים ביותר לעובדים ולקוחות בחברות. הכל תחת קורת גג אחת. חרטנו על דגלנו את המטרה ליצר חדשנות בעולם שכיום רובו ללא טכנולוגיות משמעותיות, שם האתגר שלנו ושם אנחנו נמצאים. הלקוחות הם הנכס החשוב ביותר שלנו, לשם מופנים מירב המשאבים – לא סתם אנחנו שנה שלישית ברציפות עם 95% לקוחות חוזרים. 

הסיפור שלנו

ניקלס היא החברה המובילה בישראל בתחום חווית העובד והיחידה שמספקת מגוון פתרונות – מתנות באתרי בחירה, סוואג ממותג, מארזים, ימי כיף לצוותים קטנים וגדולים, אירועים וכנסים. אנו מומחים בפתרונות מקיפים ומותאמים אישית לחברות ולארגונים, המספקים מגוון רחב של מוצרים ייחודיים ומקוריים. באמצעות שילוב של רעיונות יצירתיים, טכנולוגיה חדשנית ועיצוב מדויק, אנו יוצרים אינספור פרוייקטים עם לקוחות שנה אחר שנה.

השאיפה שלנו היא לייצר חוויה של 360 מעלות ולתת מענה לכל הצרכים של הלקוחות שלנו, החל ממבחר רחב של מתנות איכותיות ומותאמות אישית, מערכת חדשנית (ניקלס+), מתנות ימי הולדת, ימי כיף, אירועים, כנסים, מסיבות חברה ועוד. אנו שואפים לענות על כל דרישה ובקשה של לקוחותינו ולספק מוצרים שיותאמו לחלוטין לסגנונם האישי ולצרכיהם הייחודיים.

באמצעות התמקדות בחדשנות וביצירתיות, אנו מצליחים להביא לעלייה בשביעות רצונם של העובדים, לכם – הלקוחות, אנחנו חוסכים זמן, כסף ומאמץ, תוך הקפדה יתרה על 0 מאמץ מצידכם. 

המטרה המרכזית שלנו היא לייצר חדשנות טכנולוגית, כזו שתחסוך לכם זמן ותייצר עבורכם חוויה אחרת.

אנחנו מתרגשים לעבוד יחד עם חברות וארגונים שמשתפים את ראיית העולם שלנו ומחפשים להביא שינוי חיובי בתחום חיבור העובדים. יחד, אנחנו יכולים להקפיץ את החברה שלכם לשלב הבא וליצור סביבת עבודה מוצלחת, יצירתית ומשמעותית.