איך לבחור חולצות ממותגות לעובדים

אפשר לומר ללא צל של ספק כי חולצות ממותגות לעובדים מהוות את אחת הבחירות מובילות בכל הסובב סביב מתנות Swag לעובדים ובדיוק בגלל זה, אנו פוגשים לא פעם ולא פעמיים בעסקים שבוחרים להעניק מתנות ממותגות לעובדים שלהם. כמו כן, באמצעות שיטוט קצר באינטרנט תוכלו להבין בזריזות מהי המטרה העיקרית העומדת מאחורי פעולה מיתוג החולצות, בעוד כי המטרה מתחלקת ל-2 סיבות. הסיבה הראשונה היא למעשה פרסום העסק או המסר שאותו בעל העסק מעוניין לקדם, כאשר כל עובד שילבש את החולצה ישמש בתור סוג של שגריר נוסף אשר משווק את המותג או הרעיון העיקרי שלכם, כאשר החולצות עשויות להיחשף למאות ואף לאלפי זוגות עיניים. הסיבה השנייה תהיה הערך הקוסמטי האחיד הטמון בכך שכן, מיותר לציין מהו הקסם הטמון בדיגום צוותי. על כן, במטרה לעשות לכם סדר בבלאגן ולוודא כי אתם אכן מבינים את הנושא על שלל רבדיו, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל הדגשים שתצטרכו להכיר לפני שתתחילו להדפיס חולצות ממותגות לצוות העובדים האהוב שלכם. 

למי מתאים חולצות ממותגות ואיך מדפיסים?

בניגוד לדעה הציבורית הרווחת, חולצות ממותגות מתאימות לכל אחד, בין אם מדובר על ילדים ובין אם מדובר על מבוגרים וכן גם מתאימות לכל סוגי האירועים השונים וניתן למצוא חולצות במידות המתאימות לכל אחד ומשכך, מדובר על סוג של בחירה "ניטרלית" שתתאים לכל אחד. כאשר מדובר על שאלת מיקום המיתוג על גבי החולצות הרי שהדבר מתחלק לשניים, בהתאם להעדפות של בעל העסק שכן, ברוב המקרים הבחירה תהיה מיתוג של לוגו כיס ימני, בעוד שישנם חברות אחרות אשר בוחרות להדפיס את הלוגו גם הגב, ואילו אחרות מעדיפות להגפיס סלוגן קצר או לחילופין מסר שמושך את תשומת הלב של העוברים והשבים. על כן, כאשר מדובר על קידום רעיון מסוים, המטרה המרכזית תהיה למשוך כמה שיותר תשומת לב באמצעות החולצות ולכן, עליכם לוודא כי אתם מבצעים את המיתוג בצורה המדויקת ביותר. 

אז איך מבצעים את הבחירה הנכונה בביגוד לעובדים?

מיותר לציין בעת בה אנו מדברים על מתנות Swag כמו חולצות ממותגות, הרי שמדובר על מתנות הנתונות לשוק רבוי במיוחד בעקבות ההיצע הרחב בעוד כי כיום, תוכלו לפגוש במגוון רחב של סוגי חולצות שונים, סוגים המתאימים לאירועים שונים ולסיטואציות שונות כמו חולצות כותנה פשוטות ועד לחולצות מכופתרות וכיוצא בכך. כמו כן, על מנת לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני בחירה מדויקת, עליכם להבין מקרוב מי הם העובדים שלכם ומדוע אתם מעוניינים להעניק להם את המתנות הממותגות. למשל, במידה ומדובר על יום כיף לעובדים בעונת הקיץ, הרי שבחירה נבונה תהיה לבחור בחולצות ממותגות מנדפות זיעה או לחילופין במידה ומדובר על נותני שירותים בעסק, ההמלצה תהיה להעניק להם חולצות ייצוגיות ואלגנטיות עם מיתוג החברה. בשורה התחתונה – סוג החולצה תלוי בצורה ישירה באבחון העובדים שלכם שכן, ההמלצה תהיה לספר לחברה הממתגת כמה שאפשר אודות צוות העובדים שלכם ולאחר מכן, החברה תציע לכם את החולצות המתאימות עבור כל עובד בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. 

חולצות ממותגות

סוגי הדפסה נפוצים לחולצות ממותגות

השוק המודרני של היום מונה מגוון סוגי הדפסה, כאשר הסוגים הנפוצים ביותר היום הם:

1.הדפס פרוצס – חולצה ממותגת

מדובר למעשה על דפוס צבעוני על גבי מדבקה אשר מוצמדת לחולצה באמצעות חום גבוהה. מדובר על אחת האפשרויות החסכוניות במידה ואתם מעוניינים להדפיס תמונה צבעונית במיוחד אך אין לכם כמות גדולה מדי של מתנות לרכוש עבור העובדים.

2.הדפס משי – ביגוד לעובדים האיכותי ביותר

הבחירה הנפוצה ביותר תהיה דפוס משי שכן, במידה ואתם מעוניינים להזמין כמות גדולה של חולצות ממותגות לעובדים שלכם ואין לכם הרבה צבעים להדפיס על גבי אותן חולצות, ניכר כי מדובר על הבחירה המושלמת ביותר עבורכם. על כן, היתרון הבולט ביותר של דפוס המשי יהיה העובדה כי מדובר על חומר גלם יחסית זול, מה שיאפשר לכם רכישה כמותית ללא כל בעיה. 

3.הדפס סובלימציה – מתנה ממותגת לעובדים שלא תשכח

בחירה נפוצה נוספת תהיה הדפס סובלימציה שכן, מדובר על דפוס צבעוני המאפשר אף הדפסה של קבצים גרפיים ואפילו תמונה שצילמתם ישירות ממצלמת הטלפון הנייד שלכם. כמו כן, אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הדפס הסובלימציה יהיה העובדה כי מדובר על אחד מחומרי הגלם הזולים ביותר, אך באותה נשימה חשוב לזכור את חסרונו המרכזי שיאלץ אתכם למקם את הדפוס על גבי משטח לבן בלבד. 

חולצות ממותגות

שורה תחתונה – למה כדאי לחלק לעובדים חולצות ממותגות

דבר נוסף וחשוב לא פחות שיש לקחת לקחת בחשבון יהיה עניין העלויות שכן, עלות חולצות ממותגות הוא עניין העלול להשתנות בהתאם למספר פרמטרים שונים, החל מכמות היחידות אותה אתם מעוניינים להזמין ועד לסוג החולצה בה אתם מעוניינים לבחור לצוות העובדים שלכם, כאשר ישנן חולצות קלילות יותר הנתונות לעלויות נמוכות ביותר, בעוד כי ישנם חולצות איכותיות יותר הנתונות לעלויות גבוהות יותר בהתאם. במילים אחרות – הצעת המחיר המדויקת תינתן לאחר חישוב של סוג החולצה, סוג ההדפסה הייעודי וכמות החולצות המבוקש. יחד עם זאת, טיפ נוסף שמומלץ ליישם יהיה לבקש הדמיה של ההדפסה של גבי החולצות, הדמיה שתפרט לכם את כל מה שתצטרכו לדעת, החל ממידות ההדפסה ועד לרמת העיצוב הסופי. כמו כן, במטרה למנוע מצבים לא נעימים, מומלץ לאבחן לעומק את המידות של צוות העובדים שלכם ואף לבקש מידות של חולצות ממספר חברות שכן, כפי שרובכם ודאי כבר יודעים, ישנם לא מעט חברות אשר מייצרות את החולצות שלהן במידות מעט שונות מהסטנדרט הישראלי שאנחנו מכירים, בין אם מדובר על חולצות בעיצובים מסוימים ובין אם מדובר על אומדן מידות שונה לחלוטין שכן, אנחנו בטוחים שלא פעם נתקלתם במצב בו כל החולצות שלכם בארון הם ב