איך לבחור מתנות פסח לעובדים ב – 3 צעדים פשוטים

לבחור מתנות לפסח זו משימה לא קלה, אשר מצריכה מחשבה יצירתית כדי להעניק לעובדים מתנות ייחודיות לחג הפסח שיענו על צורכיהם, יתאימו לאופיים ויתנו להם הרגשה טובה שמעריכים אותם במקום העבודה. כדי לבחור מתנות לעובדים יש להכיר אותם באופן מעמיק כדי לקלוע להיצע המתנות שהוא הנכון ביותר עבורם.

התאמת מתנות לעובדים על ידי מחשבה ודיוק

כיוון שיש עובדים האוהבים לטייל, אחרים אוהבים לבשל ולאפות, יש הפעילים בצורה אקטיבית בספורט. ויש אובססיביים לגבי ניקיון, יש המעוניינים להקדיש את המתנה למשפחה ויש שיעדיפו מתנה לעצמם. לכן באתר מתנות לחג הפסח מתייחסים לכל מגוון העובדים ומציעים להם שפע של מתנות לבחירה.

מתנות לפסח

מתנות לחג הפסח – שווה לחשוב לפני

לעובדים האוהבים לטייל יש מגוון של מתנות לפסח בקטגוריה של מתנות קמפינג אוהל איגלו מרווח המיועד לזוג עם שני ילדים שאפשר להשתמש בו בתנאי מזג אוויר נוחים. פתח כניסה של האוהל הוא בעל כילה, שלושה חלונות ופתח אוורור עליון. או לחלופין מצלמת ילדים דיגיטלית המיועדת לילדים ומעניקה להם חוויה ולמידה שתגרום להם הנאה עצומה מהצילום. כך הילדים יצלמו סרטים הקלטה המאפשרת הקלטה של תנועתיות של חפצים בטבע.

לעובדים האוהבים לבשל ולאפות יתאימו מתנות לעובדים בקטגוריה מוצרי מטבח כמו מיקסר מקצועי עוצמתי מעוצב הכולל קערת נירוסטה מוברשת בקיבולת 4.5 ליטר, הכולל וויי לישה, ערבול והקצפה איכותיים. כמו כן נינג'ה בלנדר עוצמתי, בלנדר עוצמתי לקיצוץ מזון, ירקות, בשרים, וריסוק קרח. או נינג'ה תנור אובן דיגיטלי עם טכנולוגית בישול בעזרת אוויר חם. יש באופציה זושמונה תוכניות בישול טיגון באוויר חם, טיגון, וכן צליה והשחמה מושלמת של ירקות וגריל להכנת בשר עופות ודגים.

מתנות לפסח לעובדים האוהבים מוסיקה ובפעילות ספורטיבית יתאימו מגוון של אוזניות קשת אלחוטיות שינעימו להם בזמן ריצה או הליכה או כל פעילות ספורטיבית שניתן להאזין למוזיקה בזמן הפעילות. אוזניות בלוטוס גדולות מתקפלות בעלי איכות צליל נקי ודינמי הכוללות מערכת להפחתת רעשי רקע מהסביבה מתקפלות קיים רמקול מובנה לשיחות טלפון.

מתנות לפסח

מתנות ומארזים לפסח 

מארזים מתוקים יתאימו לכל העובדים שמעוניינים ליהנות בחיק המשפחה וטעום ממגוון השוקולדים. כמו מארז שוקולד ענק הכולל פרלינים איכותיים, ממולאים בקרם אגוזים, שוקולד חלב, מילוי של נוגט, ושבבי אגוזים. או מארז שוקולד חגיגי – הכולל ארבעה מארזי פח משובחים של טראפלס:קוקוס לימון-טראפלס לימון בציפוי שוקולד חלב וקוקוס מוזהב, קרמל קפה – טראפלס קרמל עם נגיעות קפה בציפוי שוקולד מריר ואבקת קקאו וקפה. מהממות וטעימות במיוחד שוקולד מריר איכותי במילוי גנאש קרמל ועוד מגוון של שוקולדים ממולאים.

אם אתם מעוניינים בשלל מתנות לעובדים שיענו על צרכיהם, הכנסו לאתר ובחרו את האופציות המתאימות ביותר עבורכם. בזכות ההיצע הגדול תוכלו לקלוע לטעמם של מרבית העובדים ובדרך זו כולם יהיו מרוצים מהמבחר של מתנות לפסח.

 

 

 

לשתף זה לאהוב: