איך תיקי גב ממותגים עוזרים לחזק את המותג

הענקת תיקי גב ממותגים הכוללים את הלוגו הייצוגי של החברה, עשויים לחזק את המותג כיוון שעוברים ושבים רבים רואים תיק זה כאשר העובדים נמצאים בדרכים השונות ברגל, ברכב, ברכבת, בפגישות אצל גורמים שונים ועוד. כמו כן הם יהיו מתנה מושלמת לעובדים.

תיקי גב ממותגים הם פתרון מעולה עבור מתנה לעובדים שנושאים בכל יום את המחשב שלהם למקום העבודה ולפגישות שלהם. מעבר לכך כאשר סמל החברה מוטבע על התיק, הם יוצרים תוך כדי תנועה גם פרסום לחברה שבה הם עובדים.

ניתן לחלק תיקי גב הרשל ממותגים בתערוכות, בכנסים ובאירועי חברה שונים. כמו כן אפשר להעניק תיקי הרשל לעובדים באירועים פרטיים שלהם כמו ימי הולדת, או כל אירוע חגיגי בעסק. תיקי גב אלו מיוצרים מחומרים הניתנים למחזור ולכן השימוש בהם הוא רב פעמי ומתאים מאד כמתנה לקוחות חדשים אשר נושא איכות הסביבה הוא יקר לליבם.

התאמת תיקי גב למיתוג

  • כדי שניתן להדפיס על תיקי הגב את כל המידע שהחברה מעוניינת לפרסם, בוחרים דגם של תיקי הרשל שהוא בעל ממדים רחבים.
  • כדי שהפרסום יהא אפקטיבי רצוי להקדיש חשיבה לגבי המיקום המדויק של המיתוג כדי שהוא יראה בנקל וימשוך את תשומת לב של הסובבים.
  • בוחרים תיקי גב העשויים מחומר ממוחזר ועמיד כדי שיחזיקו מעמד לתקופה ממושכת,
  • התאמה מושלמת של התיקים לקהל היעד כדי להגביר את רמת החשיפה של המותג.

מגוון רחב של תיקי גב לעובדים

אנו מציעים מבחר גדול של תיקי גב ממותגים של חברת הרשל שהם בטיב מעולה ולכן הם גם התאימים ביותר לעובדים מבחינת נראות ופונקציונליות כמו לדוגמה:

תיקי הרשל ליטל אמריקה 13"

תיקי גב לעובדים בעלי רצועות יפות ורחבות. מדובר בתיקי גב גדולים כך שיש בהם שטח פנים גדול עבור פרסום הלוגו של החברה. אלו הם תיקי גב המיועדים למגוון אוכלוסיות כמו לתלמידים, לסטודנטים למטיילים, למטפסי הרים, התיקים מתאימים לנשים ולגברים כאחד. וקיימים בגוונים שונים.

תיקי גב הרשל ליטל אמריקה 15"

תיקים לעובדים בעלי רצועות עבות המתאימים לכיתוב כל המידע הנדרש לפרסום החברה. גם תיקים אלה מתאימים לכל מגוון של האוכלוסייה. זאת לאור האיכות הגבוהה שלו כיוון שהוא עשוי קנבס ומעוצב בהשראת מטפסי הרים. התיק הוא מרווח ובעל תמיכה לגב, רצועות התיק נסגרות בעזרת מגנט וקיים בתיקים האלו תא מיוחד למחשב עד 15" ותא קדמי עם רוכסן מוסתר.

תיקי הרשל טרול 15"

תיקים העשויים מבד קורדורה שהוא מחומר פוליאסטר, בד הדוחה מים ושומר על תוכן התיק במצב יבש בעונות הגשומים. תיק אשר גדול ורחב המותאם להטבעת לוגו החברה.

 תיק גב Ness נייבי

ANELLO  תיק העשוי מבד פוליאסטר שהוא דוחה מים. בעל מראה אלגנטי והוא כולל תא קדמי קטן ותא מרכזי המחולק לכיסים. כיסים אשר מאפשרים אחסון נוח ויעיל של המחשב, מכשירי כתיבה וחפצים שונים

אם אתם מעוניינים לרכוש כמות מאחת האופציות של תיקי גב ממותגים ושימושיים לעובדי החברה, הגעתם למקום הנכון. דברו אתנו ונשמח להעניק לכם שירות מיטבי.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

למה כדאי להשקיע בתיקי גב ממותגים לקידום המותג
15 מתנות מומלצות לעו