אתר בחירת מתנות לחורף לעובדים

בשנים האחרונות, חברות רבות הולכות בזרם (בצדק) ומחפשות לייצר אתר לבחירת מתנות לעובדים לקראת כל חג וחג. לדוגמא, בראש השנה 2022, אנחנו בניקלס פיתחנו למעלה מ-80 אתרים לבחירת מתנות לחברות מ-20 ועד 500 עובדים. בפסח האחרון, פיתחנו למעלה מ-100 אתרים לבחירת מתנות לפסח לעובדים. אז מה הלאה? ישבנו וחשבנו איך לשפר את השירות ולספק את הצורך שלכם כלקוחות ומהיום תוכלו להנות מאתר בחירת מתנות לחורף לעובדים – ללא עלות ולחברות בכל גודל.

 

אתר בחירת מתנות לעובדים – למה זה כדאי?

למעשה, אתם כמקבלי ההחלטות בחברה מאפשרים לעובדים שלכם לבחור ממגוון מתנות, כך שיוכלו לבחור את המתנה המושלמת עבורם ועבור משפחתם. מה הסיכוי שתוכלו לקלוע לרצונם של העובדים ולבחור מתנה שבדיוק הם צריכים? אין סיכוי כזה. לכן, חברות רבות בוחרות במודל של בחירת מתנות לעובדים, לפעמים העניין גם מוזיל עלויות, שכן עובד יכול לבחור מתנה בשווי נמוך יותר מהתקציב המתוכנן. נחמד, לא?

יתרון נוסף באתר בחירת מתנות הוא איכות המוצרים – ככל שתבחרו מגוון גדול יותר, התקציב יעלה ועם זה גם איכות המוצרים – תוכלו להנות לדוגמא משעון גארמין, מיקסר נינג'ה, סט קמפינג מפנק ועוד.

 

מתנות חורף לעובדים – איזה מתנות נוכל להכניס לאתר בחירה שלנו?

הרעיון באתר בחירת מתנות לחורף הוא שתוכלו להכניס מגוון ענק של מתנות, כך שכל עובד יוכל לבחור בדיוק את מה שמחפש. אנחנו מציעים משלוח של מספר דוגמאות במידות שונות למשרדי החברה, כך שעובדי החברה יוכלו למדוד ולבחור עבורם את הפליז או המעיל האולטימטיבי.

לדוגמא, עובד בשם עידן, יוכל לבחור מעיל קולומביה ממותג ואילו עובדת בשם דנה, תבחר פליז קולומביה, למה? כי באותו הרגע זה מה שהם רוצים ולמה שיקבלו מוצר שהם לא צריכים?

למעשה, אנחנו גם חוסכים בעלויות, גם נותנים לעובדים את חופש הבחירה, גם מרוויחים את השביעות רצון שלהם וגם נהנים מחדשנות שבעניין.

 

אתר בחירת מתנות – איך זה עובד?

  1. ניגש למלאכת בחירת המתנות – נקבל מכם את התקציב הממוצע למתנה, כמות מתנות מבוקשת, נארגן עבורכם קטלוג ייעודי שישלח באמצעות המייל. עליכם לבחור את המתנות אותם תרצו, לשלוח במייל חוזר ולקבל עליהם הצעת מחיר מסודרת על-פי הכמויות אותם בחרתם.
  2. פגישת הכרות עם מבצע ההזמנה ומעצב/ת האתר – את הפגישה נבצע בזום ולמשך של 10-15 דק', נקבל דגשים מכם/ן על אופן העיצוב של האתר, המתנות ובעצם ננסה לממש את הדמיון שלכם לתוך האתר.
  3. צוות ניקלס מכין את האתר בהיבט של עיצוב ומוצרים – עד 24 שעות.
  4. שליחת אתר לבחינה על-ידי צוות החברה המזמינה.
  5. אישור סופי של האתר לבחירת מתנות חורף / לחגים.
  6. הפצה לעובדים.
  7. מימוש המתנות ושליחה מרוכזת למשרדי החברה.

אז איך מתחילים בעצם? אני רוצה לנסות.

יופי, נשמע לכם מעניין. עכשיו תוכלו ליצור קשר בקלות כאן, צוות ניקלס המדהים

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר