אתר בחירת מתנות לראש השנה – הדרך הנכונה ביותר לבחור מתנות לחג

בראש בראשונה, חשוב לציין כי כאשר מדובר על אתר בחירת מתנות לחג לעובדים, כדאי לדבר לא רק על המתנה עצמה אלא גם על ההרגשה שהיא נותנת לעובד בעת הקבלה שלה. הכרת תודה והערכה לעובד על ידי מתנה יכולה לשפר את הרגשתו ולהעניק לו תחושה של הערכה אמיתית מצד החברה. מיותר לציין כי כאשר עובד מרוצה ממקום העבודה שלו ונהנה להגיע אליו בכל יום, הוא יעבוד בצורה יעילה יותר עבור החברה וכך גם החברה וגם העובד ירוויחו אחד מהשני שכן, עליכם לזכור כי עבור חלק מהעובדים, החברה משמשת כמעין בית שני. על מנת לעשות לכם סדר בכל הבלאגן, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בבחירת מתנות לעובדים בראש השנה.

מועדים נוספים בהם כדאי לרכוש מתנות לעובדים

מלבד ימי הולדת וחגים למיניהם, חברות נוהגות להעניק מתנות לעובדים גם במועדים נוספים, לא מעט מקומות עבודה שעובדיהם בעלי משפחות נותנות דגש למועדים אחרים כמו יום האישה, יום המשפחה, ערבי גיבוש ואפילו מתנות לחג אשר מטרתן לאתגר את העובדים וליצור ביניהן תחרות. מתנות כאלו יכולות לשפר את האווירה הכללית בעבודה ואת התחרותיות של העובדים, לדוגמא, מוכרים במוקדים טלפוניים מנסים למכור כמה שיותר מוצרים או שירותים (תלוי במה שהחברה עצמה מוכרת) מכיוון שהחברות לרוב מעניקות מתנה לעובד המצטיין אשר הצליח למכור כמה שיותר שירותים או מוצרים ללקוח. דבר זה מייצר אווירה תחרותית ומגדיל את כמות המכירות של החברה.
מתנות מאתר בחירת מתנות

סוגים שונים של מתנות לעובדים

לפני שאנחנו מתחילים להסביר לכם על שורת היתרונות הרחבה המתלווה אל הקמת אתר בחירת מתנות לראש השנה, חשוב לנו שתכירו את הסוגים השונים שיראו לכם כי אכן מדובר בבחירה המשתלמת ביותר. תחילה, כיום ישנם סוגים שונים של מתנות לחג אשר כל סוג מיועד לאירוע שונה ולכן, על החברה להגדיר תקציב מסוים לקניית מתנות לעובדים ולאחר מכן להתחיל בבחירה שלהן. לעומת זאת, בבחירת התקציב, על החברה להיזהר לא לבחור תקציב נמוך מדי מכיוון שדבר זה עלול לגרום לעובדים לא לקחת את המתנה ברצינות ובכך לייצר תחושת זלזול אצל עובדי החברה. מנגד לכך, החברה לא תרצה לקנות מתנה יקרה יתר על המידה מכיוון שמתנות  לראש השנה הסוג הזה עלולות להתפרש לא נכון על ידי העובדים.

עקב הסיבות הללו, יש לבחור בסכום מתאים וסביר וגם להשקיע בנראות המתנה, מכיוון שכל מתנה, במיוחד כזו שהולכת לעובדים צריכה להיות מושקעת ופרקטית מהסיבה הפשוטה שמתנה זו יכולה ללכת איתם גם הרבה אחרי שהם כבר לא עובדי חברה ובכך ימשיכו לפרסם את החברה בכל הזדמנות בה ישתמשו במתנה שקיבלו.
מתנות מאתר בחירת מתנות

אז כיצד תבחרו את המתנה לעובדים הנכונה?

בעת בה החברה בוחרת מתנה לעובד, ניכר כי היא צריכה לבצע שיקול דעת מדויק ולהתאים את המתנה לגיל העובד ולאופי שלו. אם אתם חווים קושי מסוים בבחירת המתנה, תוכלו להתייעץ עם חברות שונות אשר נותנות ייעוץ מקצועי בבחירת מתנות לעובדים, וכן גם למצוא חברות המציעות שירות סוכן אישי שמגיע עד לבית העסק שלכם ומציג לכם מגוון רחב של מתנות לראש השנה לדוגמא. בנוסף לכך, ניתן לבחור כמה עובדים נאמנים ולחשוף בפניהם את האופציות המוצעות על מנת שיתנו את דעתם ויעזרו לכם לבחור את המתנה המושלמת.
מתנות מאתר בחירת מתנות

אז למה לבחור בהקמת אתר בחירת מתנות לראש השנה הקרוב?

כאשר אנו מדברים על בחירת מתנות לעובדים, אתם כאנשים שבוחרים אותן, יכולים לאפשר לכלל העובדים לבחור את המתנה בעצמם וכך בעצם להוריד מכם את הנטל של "בחירת המתנה המושלמת" וגם לאפשר לעובדים לבחור בדיוק את מה שהם רוצים. אחת מהדוגמאות הטובות ביותר למתנות שיבטיחו שימושיות לאורך פרק זמן תהיה הקמת אתר בחירת מתנות לראש השנה שכן, בעזרתו תחסכו בעלויות מיותרות, תתנו לעובדים את האופציה לבחור את המתנה שמתאימה להם בצורה הכי טובה וכך תתנסו בדרך חדשה לבחירת מתנות לעובדים ותבטיחו את שביעות רצונם. יתרה מזאת, באמצעות אתר, תוכלו לשמור על סודיות מוחלטת עד לרגע המתאים שכן, בשליחת לינק לכל העובדים תפתחו בפניהם את האופציות הרלוונטיות עבור המתנה שלהם מבלי להודיע להם מראש על חלוקת מתנות. בנוסף לכך, אופציות אלו נבחרו על ידכם בקפידה ובהתחשבות בכל אחד מעובדי החברה ובהעדפות האישיות שלהם, דבר ההופך כל מתנה באתר למיוחדת בפני עצמה וכזו אשר תיתן לעובדים תחושת סיפוק והרגשה שהעבודה שלהם מוערכת בחברה.

תהליך הקמת אתר בחירת מתנות לראש השנה

על מנת להקים אתר לבחירת מתנות, חשוב להבין כיצד הוא עובד. צעד ראשון יהיה בחירת תקציב ממוצע למתנה, הרי שישנן מלא מתנות לראש השנה ומגוון מחירים, לכן חשוב לדייק בטווח הרצוי עבורכם. שנית, יש לבחור את כמות המתנות, מיותר לציין שכמות המתנות לחג תהיה ככמות העובדים אך שבמקרה הזה המתנות לעובדים יהיו מותאמות לפי בקשתכם, כך שלכל מתנה יכולה להיות כמות שונה. לאחר שנתתם תקציב ובחרתם כמות, אתם צריכים להיפגש עם מעצב האתר ומבצע ההזמנה, ישנן חברות אשר ידרשו פגישה פנים מול פנים ויש כאלה שפגישת וידאו תספיק (זום, סקייפ ועוד). פגישה זו מתבצעת על מנת לקבל את הדגשים והנקודות האחרונות מכם לגבי המתנות עצמן והעיצוב של האתר. לאחר שהעברתם את כלל הבקשות שלכם, האתר נמצא כעת בהכנה, ברגע שהאתר מוכן הוא נשלח אליכם לבדיקה כוללת אשר בה תצטרכו לעבור על האתר ולאשר סופית כי העיצוב והמתנות הם לשביעות רצונכם. הצעד האחרון יהיה לשלוח את האתר לעובדי החברה ולתת להם לבחור את המתנות שהם רוצים ולאחר מכן החברה שבנתה את האתר תספק את המתנות באופן מרוכז למשרדי החברה.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

בחירת מתנות לעובדים דרך אתר בחירת מתנות
15 מתנות לעובדים – המומלצות
למה כדאי להשקיע באתרים לבחירת מתנות
למה כדאי להשקיע בקפוצו'נים ממותגים לעובדים?
איך לבחור מתנות לפסח לעובדים?

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר