אתר מתנות לעובדים – הדרך הקלה לחלוקת מתנות

כל המעסיקים ומנהלי הצוות יודעים היום עד כמה זה חשוב לחלק לעובדים מתנות ממותגות – זו מחווה נהדרת, שמראה לצוות שלנו עד כמה אנחנו מעריכים כל אחד ואחד ממנו, ועד כמה כל העובדים חשובים לנו. מעבר לכך, חלוקת מתנות לעובדים גם מדרבנת אותם, ועוזרת להם לשמור על מוטיבציה גבוהה ועל אנרגיה חיובית בסביבת העבודה. אולם, הסכמה על כך שחלוקת מתנות לחג או למתנות ליום כיף, היא דבר חשוב זה משהו אחד – ובחירת המתנות בעצמנו זו משימה אחרת לגמרי. לא פשוט בכלל לבחור היום מתנות שכן, נצטרך לקחת בחשבון את ההעדפות של כל עובד, ולהשקיע לא מעט מחשבה מאחורי בחירת המתנות. אז מה אם היינו אומרים לכם שיש פתרון שיכול להקל עליכם? בכתבה זו, החלטנו להציג לכם את הפתרון של אתר מתנות לעובדים – ולהסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת עליו.

איך אתר בחירת מתנות לעובדים עובד?

העיקרון של אתר בחירת מתנות לעובדים פשוט מאוד – אתם קודם כל בוחרים חברה שמתמחה בתחום, ודרכה אתם "בונים" אתר מתנות לעובדים. לאתר תוכלו להכניס מתנות או מארזים לעובדים לפי בחירתכם, תחת קטגוריות שונות – ואילו הצוות המקצועי של החברה יוכל לעזור לכם לבחור את המתנות הממותגות הטובות ביותר, שלפי הניסיון שלהם יוכלו להגיד לכם כי אלו המתנות שרוב העובדים בוחרים בדרך כלל. על המתנות אתם משלמים לאחר שכל עובד הזמין, ובעצם כל מה שאתם צריכים לעשות מעבר לכך זה לתת לכל עובד גישה לאתר, על מנת שיבחר בעצמו את המתנה בה הוא מעוניין. זהו פתרון פשוט, קל ונוח שמקל עליכם ועוזר לכם לפנק את העובדים שלכם באפס מאמץ.

מנהל הצוות לא צריך יותר להתאמץ לבחור את המתנה לעובדים

אין ספק כיכ ל מנהל צוות וכל מעסיק היה רוצה לפנק את העובדים שלו עם מתנות נהדרות ולהראות להם הערכה – אך לא תמיד מתאפשר לנו לעשות זאת. חלוקת מתנות ומארזים לעובדים אינה עניין של מה בכך שכן, לעיתים נצטרך להשקיע מחשבה רבה מאחורי בחירת כל מתנה, וקשה עוד יותר לעשות זאת אם לא הספקנו להכיר לעומק עובד מסוים. ובכן, פה בדיוק אתר בחירת מתנות לעובדים נכנס לתמונה – הוא מקל על כל מנהל צוות לבחור מתנות לעובדים שלו שכן, המנהל לא יצטרך להשקיע יותר מדי זמן בעצמו, אלא העובדים יבחרו בעצמם את המתנות בהן הם מעוניינים.

הורדת המעמסה ממשאבי אנוש

לא מעט פעמים, מחלקת משאבי אנוש צריכה לתת לכל העובדים משאבים למלא, ובהרבה מאוד מקרים – ניתן לראות במשובים האלו תלונות על כך שהמתנות האלו "לא נבחרו בטוב טעם". ובכן, ראוי לציין כי אתר בחירת מתנות לעובדים מקל מהבחינה הזו גם על מחלקת משאבי אנוש – כאשר העובדים בוחרים בעצמם את המתנות לחג, אין סיכוי שהם יתלוננו על כך שהבחירה לא נעשתה בצורה נכונה – הרי הם אלו שבחרו בעצמם את המתנות שלהם.

אתר בחירת מתנות לעובדים – הבחירה בידיים של העובד

חלוקת מתנות לעובדים דרך אתר בחירה הופכת להיות הרבה יותר פשוטה, והרבה יותר קל לדייק כך לטעמו של כל עובד. חשוב מאוד להדגיש – כאן הבחירה היא לגמרי תלויה בידיים של העובד, ובהתאם לכך – העובד בוחר בעצמו את המתנה הממותגת שהכי מוצאת חן בעיניו, לפי קטגוריה ספציפית של מוצרים מסוימים להם הוא זקוק או בהם הוא מעוניין. לדוגמה, עובד שאוהב מוזיקה יוכל לבחור אוזניות אלחוטיות או רמקול ממותג. כך נוכל להיות בטוחים כי כל עובד יהנה מהמתנות שלו ללא יוצא מן הכלל, ובאמת יערוך שימוש בהן. אפילו אם אנחנו מנהלי צוות שמכירים לעומק כל אחד מהעובדים שלנו – לא תמיד נוכל לדייק בבחירת מתנות חג או מתנות יום הולדת, ולא תמיד נוכל לקלוע בול לטעמו של כל עובד – ואילו בזה אתרי בחירת מתנות לעובדים עוזרים לנו מאוד.

אתר מתנות – הפתרון המושלם עבורכם

חלוקת מתנות לעובדים זו ללא כל ספק מסורת אותה כל חברה צריכה לאמץ שכן, היא עוזרת לנו לשמח את העובדים שלנו, להראות להם עד כמה אנחנו מעריכים אותם – ובעיקר עוזרת לנו לשמור על סביבת עבודה חיובית, אנרגטית ומרימה, כזו אשר גורמת לכל העובדים לרצות להמשיך ולהשקיע. אולם, לא פשוט כלל לבחור מתנות חג איכותיות לעובדים בהתאמה לכל עובד – ולכן החלטנו להציג לכם היום את הפתרון של אתר בחירת מתנות לעובדים.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: אתר מתנות לעובדים – הדרך הקלה לחלוקת מתנות?

מארזים לעובדים שאסור לכם לפספס

תיקים ממותגים – כך תפרסמו את העסק

למה לחלק מתנות ממותגות לעובדים באירוע חברה

האם כדאי לתת מתנות יום הולדת לעובדים

5 מתנות קיץ למשפחות – מתנות שגם הילדים יהנו מהם

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר