אתר מתנות לעובדים – התאמה לכל אירוע

בתור מעסיקים, אחד הדברים החשובים ביותר הוא ליצור סביבת עבודה חיובית ומרימה. ככל שסביבת העבודה תהיה יותר מהנה, מרימה, אנרגטית וחיובית – כך העובדים ישמחו יותר להגיע למשרד, ובהתאם נוכל לראות את התוצאות של התפוקה שלהם. הרי מי לא היה רוצה להמשיך להשקיע במקום בו הוא נהנה מסביבת העבודה? ובכן, יש לא מעט דרכים בהן נוכל ליצור סביבת עבודה אפקטיבית ואיכותית כזו עבור העובדים שלנו, אך אין ספק כי אחת הדרכים המומלצות ביותר לעשות זאת זו חלוקת מתנות לעובדים, שמביאה איתה לשולחן שלל יתרונות. אז למה שנרצה לרכוש מתנות עבור העובדים שלנו לרגל מאורעות מרכזיים, איך נוכל לבחור את המתנות הממותגות הטובות ביותר ומהי הייחודיות של אתר מתנות לעובדים? על כך ועוד נסביר לכם במהלך הכתבה הבאה שאתם עומדים לקרוא.

החשיבות של חלוקת מתנות לעובדים – יתרונות מרכזיים

חלוקת מתנות לעובדים זו מחווה נהדרת, אותה אנו ממליצים לכל מעסיק ולכל מנהל צוות לסגל לסביבת העבודה שלו, וזאת בשל מספר יתרונות מרכזיים:

לשמח את העובדים עם אתר בחירת מתנות לעובדים

חלוקת מתנות לעובדים חשובה, פשוט כי היא עוזרת לנו לשמח את העובדים שלנו. העובדים הם המשאב היקר ביותר שלנו, והם אלו שעומדים לצידנו בשעות הקשות ביותר. בכלל, ניתן להגיד כי בלי כל העובדים המסורים האלו, לא היינו מגיעים לאותם גבהים שהגענו בשנים האחרונות עם החברה שלנו – אז למה שלא נרצה לשמח אותם ולפנק אותם עם מתנות נהדרות?

להעלות לעובדים את המוטיבציה עם מתנות ממותגות

חלוקת מתנות ממותגות לעובדים גם עוזרת להעלות את המוטיבציה של העובדים, וזאת על ידי יצירת תדמית חיובית יותר למקום העבודה. כאשר העובד מבין כי מעריכים את המאמצים שלו ומכירים בהם, וכי הוא עובד במקום בו האנרגיה בסביבת העבודה חיובית ומרימה מאוד – כמובן שהוא ירצה להשקיע ולהמשיך לעבוד קשה, ומיד נוכל לראות את זה על ידי שיפור בתפוקת העבודה שלהם.

חיזוק הקשר בין המעסיק לעובד באתר מתנות לעובדים

קשר תקין בין המעסיק או מנהל הצוות לבין עובדיו הוא חלק חיוני מכל דינמיקת עבודה שיכולה להוביל את החברה להצלחה ולהישגים – ולכן חשוב מאוד להקפיד לחזק את הקשר ככל הניתן. חלוקת מתנות לעובדי החברה זו מחווה אשר מראה על הערכה עמוקה, ובהתאם לכך היא בהחלט יכולה לחזק את הקשר של מעסיק או מנהל צוות עם עובדיו, ולכן מדובר בעצם במחווה כה חשובה.

איך נוכל לבחור את המתנות הטובות ביותר עבור העובדים שלנו?

אחרי שהבנו מדוע כל-כך חשוב ומומלץ לאמץ מסורת של חלוקת מתנות לעובדים במשרד – הגיע הזמן להבין כיצד נוכל לבחור את המתנות הטובות ביותר, באמצעותן נוכל ליהנות מכל אותם יתרונות הטמונים בכך. ובכן, על מנת לבחור מתנות איכותיות עבור העובדים שלנו – נצטרך קודם כל לקחת בחשבון את התחביבים וההעדפות שלהם, כך שנוכל לבחור מתנות חג לעובדים שבאמת משקפות את כל מה שהם אוהבים. כך לדוגמא, אם אחד העובדים שלנו חובב ספורט מושבע, או לחילופין, מתחיל עם שגרת כושר גופני – אוזניות אלחוטיות עבור אימוני הספורט שלו בהחלט יהיו מתנה נהדרת, לעומת זאת עובד אחר שאוהב לטייל ככל הנראה ישמח לקבל עגלת קמפינג איכותית. אולם, לא תמיד יש לנו זמן לבחור את המתנות הנהדרות האלו עבור כל עובד, שלא לדבר על ההמתנה בתור של החנויות – ולשם כך יש אופציה יותר טובה ויעילה – אתרי בחירת מתנות לעובדים.

אתר מתנות לעובדים – איך זה עובד?

מדובר בעצם באתרים עליהם המעסיק או מנהל הצוות משלמים מראש, ואילו כל עובד מקבל גישה אליהם ובעצם בוחר את המתנה בה הוא מעוניין. באתרים אלו יש מגוון רחב מאוד של מתנות חג שונות לפי קטגוריות כמו מתנות קמפינג, מתנות למטבח ועוד, כך שתוכלו להיות בטוחים כי העובדים יבחרו משהו שבאמת מוצא חן בעיניכם, עליו כבר שילמתם מראש. כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לתת קישור גישה לכל העובדים לאתר, ולהמתין עד שהם יסיימו לבחור כדי לסכם את תנאי הזמנת המשלוח – ולחכות עד שכל העובדים יהנו מהמתנות הנהדרות שרכשתם עבורם.

למה לבחור דווקא באתרי בחירת מתנות לעובדים?

כאשר נרצה לספק לעובדים שלנו מתנות נהדרות לרגל היום הולדת, מתנות חג או כל מתנות באירוע חברה – תמיד יהיה כדאי לנו לעבוד עם אתרי בחירת מתנות לעובדים, וזאת בשל מספר יתרונות מרכזיים:

חוסך לנו זמן בתור מעסיקים

בהתאם לכל הנקודות שציינו במהלך מאמר זה, אין ספק כי רכישת מתנות לעובדים זו בחירה מצוינת ובכלל, מדובר במחווה שמראה על הערכה אותה תמיד נרצה לשלב בסביבת העבודה שלנו. אולם, לא תמיד יהיה לנו זמן לרכוש מתנות עבור כל העובדים, בטח לא אם אנחנו מנהלים צוות גדול במיוחד. קודם כל, נצטרך להשקיע זמן במחשבה על מתנה לכל עובד ועובד אם נרצה לבחור מתנה איכותית שהעובד באמת יהנה ממנה, ולאחר מכן נצטרך לערוך השוואת מחירים בין כל חברות המתנות השונות, לבחור מתנות בין המותגים השונים, ואילו במקרים מסוימים אף נצטרך להמתין בתור בחנות עד שנוכל לרכוש את אותה מתנה. אחרי זה גם נצטרך לארוז את מה שרכשנו. ובכן, אתרי בחירת מתנות לעובדים חוסכים לנו את כל זה – ובעצם מלבד לשלם על המתנות שהעובדים בחרו לא נצטרך לעשות כלום.

קולע בול לטעם של העובדים

אתר מתנות לעובדים קולע בול לטעם של העובדים, ובצורה פשוטה מאוד. ובכן, כאשר נרצה לרכוש מתנות עבור העובדים המסורים שלנו – כמובן שנרצה לרכוש אך ורק מתנות איכותיות שהעובדים יאהבו ויהנו מהן, ועל ידי בחירת אתר מתנות לעובדים נוכל לעשות זאת בקלות. כאמור, באתרים אלו נוכל למצוא המון מתנות תחת מגוון קטגוריות שונות, ואילו ריבוי האפשרויות הזה מעלה את הסיכוי שכל העובדים שלנו ימצאו משהו שהם אוהבים. זה לא משנה אם העובדים יעדיפו מתנה לבית כמו שואב אבק או שוטף רובוטי, או בכלל ירצו לרכוש משטח טעינה נייד עבור הטלפון הנייד שלהם – תוכלו להיות בטוחים כי הם ימצאו בדיוק מה שהם מחפשים באתר בחירת מתנות לעובדים.

מחירים משתלמים באתר בחירת מתנות

רוב חברות המתנות לעובדים עובדות במתכונת של מכירה כמותית – כלומר, ככל שנזמין יותר, כך קרוב לוודאי כי נקבל מחיר משתלם ואטרקטיבי יותר פר הזמנה. במסגרת הזמנה מאתר בחירת מתנות לעובדים, קרוב לוודאי כי נזמין כמות גדולה מאוד של מוצרים במקביל (הר