בחירת הספק הנכון למתנות פסח לעובדים

בחירה של מתנות פסח לעובדים היא לא בחירה פשוטה, בעוד כי בכל מועד חגיגי שכזה מקציב צוות ההנהלה בארגונים השונים תקציב כספי מסוים לזכות הרכישה. במרבית המקרים, הארגון יעבוד אל מול ספק של מתנות מגוונות ואיכותיות לאורך שנים רבות, או שלחילופין יעזר בחברה כזו או אחרת אחת לתקופה. במרבית המקרים, הבחירה תתבסס על המלצות מקולגות, היצע המתנות לעובדים ולא פחות חשוב – תודעת השירות של הספק. ככלל, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי לכל חברה יש עובדים מאוכלוסיות שונות, בין אם מדובר על עובדים רווקים, גרושים, נשואים, צעירים ומבוגרים. זאת בעוד כי כל עובד מעוניין במתנה מעט אחרת. על כן, אחד הדברים החשובים ביותר במטלת הבחירה היא לוודא כי אתם אכן מתנהלים מול ספק איכותי ואמין. אז כיצד ניתן לבחור בספק שכזה? שכן, יש המון חברות שמספקות מתנות לעובדים כמו חברת ניקלס. ובכן, יש מספר פרמטרים חשובים שעליכם לקחת בחשבון טרם בחירת הספק הנכון למתנות שיספק לעובדים שלכם מתנות לחג.

בחירת הספק הנכון למתנות

זה נכון שבחירת המתנות לחג עצמה נראית כמו משימה לא פשוטה, אך טרם נגיע לכך עלינו לוודא שאנחנו עושים את הבחירה הנכונה בספק למתנות פסח.

בחירת הספק הנכון למתנות דרך המלצות

הפרמטר הראשון שיהיה עליכם לקחת בחשבון בעת בה אתם מחפשים אחר ספק של מתנות פסח לעובדים יהיה לקחת בחשבון חוות דעת והמלצות מגורמים שונים. למעשה, תוכלו לעשות זאת באמצעות מספר דרכים, בין אם מדובר על בקשת המלצות מקולגות כפי שציינו קודם לכן, שיטוט קצר בביקורות של הספק בגוגל, גלילה בעמודי הספק ברשתות החבריות, בקשת ביקורות מלקוחות קודמים וכיוצא בכך. לאחר שתיעזרו בחוות דעת שכאלה, ניכר כי תוכלו לגבש בחירה מוצלחת הרבה יותר.

בחירת הספק הנכון למתנות דרך תקציב

עליכם לוודא מראש מהו התקציב שעומד לרשותכם ולאחר מכן להתחיל בסקר שוק מקיף בין הספקים השונים בענף שכן, הדבר יעניק לכם את האפשרות להבין את היצע האפשרויות הרחב בענף ולגבש בחירה מדוייקת בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם.

בחירת הספק הנכון למתנות לפי זמינות

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות שיהיה עליכם לקחת בחשבון כאשר אנחנו ניצבים בבחירת הספק הנכון למתנות פסח לעובדים שלכם יהיה רמת הזמינות של אותו הספק שכן, מיותר לציין כי אינכם מעוניינים להגיע למצב בו העובדים שלכם מקבלים מתנות לחג לאחר שהחג כבר התחיל.

מגוון רחב של אפשרויות

הפרמטר האחרון יהיה לוודא כי אתם פונים לספק שמציע שורה רחבה של אפשרויות שונות שכן, עליכם לזכור כי צוות העובדים שלכם בנוי ממגוון רחב של אנשים שמגיעים ממקומות שונים. בעת בה תבחרו בשירותיו של ספק שמציע מגוון אפשרויות, הרי שתוכלו לדייק יותר את הבחירה עבור עובדי הצוות שלכם.

איך בוחרים מתנות פסח לעובדים?

יחד עם חלוף השנים האחרונות, השיטה שעליה התבססו הארגונים השונים לצורך בחירת מתנות בכל מועד חגיגי שכזה השתנה, במיוחד לאור העובדה כי העולם המקוון תפס שליטה דומיננטית בחיינו. כיום, הגורמים הניהוליים בארגונים השונים קובעים תקציב אישי לכל עובד, תקציב שלפיו יציע ספק המתנות אליו פניתם כמות גדולה של מתנות ממגוון רחב של תחומים שונים. במילים אחרות – נציג מטעם החברה בוחר שורה של מתנות שונות שנראות לו המתאימות ביותר עבור צוות העובדים ולאחר מכן, הספק מעלה את כל האפשרויות לאתר מתנות לבחירה שהגישה אליו ניתנת לעובדי החברה בלבד, כך שכל עובד יכול לגלול בין הקטגוריות השונות ולבחור לעצמו את המתנה האידיאלית. ככלל, מדובר על השיטה הפופולרית ביותר כיום לבחירת מתנות פסח לעובדים שכן, השיטה מעניקה לעובדים את חופש הבחירה המלא, מה שמבטיח כי בחירת המתנות לחג אכן מתבצעת בהתאם לצרכים האישיים של כל עובד. יחד עם האמור, חשוב לציין כי לא מדובר על הדרך היחידה שבאמצעותה ניתן לבחור מתנות לעובדים, על אחת כמה וכמה אם מדובר על מתנות שתפקידן להפתיע את צוות העובדים.

מתי חשוב להעניק מתנות לעובדים?

בניגוד לעבר בו היה נהוג להעניק לעובדים מתנות פעמיים בשנה לכל היותר, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי יחד עם חלוף השנים האחרונות העניין השתנה לחלוטין שכן, חל שינוי משמעותי בקו המחשבה בין החברות השונות. למעשה, השינוי התחיל בראש ובראשונה בחברות גדולות כמו חברות סטארט אפ, חברות הייטק וכן הלאה, בעוד כי כיום מדובר על סטנדרט של ממש. במילים אחרות – המחשבה מאחורי הענקת מתנות לפסח לצוות העובדים טמונה באירועים ובמועדים חשובים, בין אם מדובר על חגי השנה, ימים כמו יום האהבה, ימי הולדת וכיוצא בכך. מעבר לאמור, מומלץ לא פחות להעניק מתנות לעובדים לקראת חגיגות נישואין, לרגל חגיגות בר מצווה לבנו של העובד, לכבוד הולדת בן או בת לאחד העובדים וכן הלאה.

הבחירות הפופולריות לחג הפסח

בעת בה אנו מדברים על בחירת הספק הנכון למתנות לחג הפסח, ניכר כי קיים דגש רב על מוצרים לבית שכן, חג האביב הוא למעשה גם חג של התחדשות ומכאן, ניתן לפגוש בהיצע רחב של אפשרויות שכולל בתוכו מגוון רחב של מתנות לבית, בין אם מדובר על סטים מהודרים של כלי הגשה למטבח, מוצרים דקורטיביים לעיצוב הבית וכן הלאה. כמו כן, לאור העובדה כי מרבית האוכלוסייה במדינת ישראל נוטה לבטל ולאפות בכלים חדשים שיהיו כשרים לפסח, רבים הם הספקים אשר מעניקים לבעלי הארגונים השונים את האפשרות להעניק כלי מטבח חדשים באיכות גבוהה לרגל החג. בין האפשרויות השונות תוכלו לפגוש בסטים ייחודיים של סירים לפסח, ערכות אפייה, מוצרי חשמל ועוד. כך למעשה, תוכלו לוודא כי העובדים שלכם אכן מבצעים שימוש במתנה לחג לעובדים בה בחרתם לא רק בחג הפסח, אלא לאורך כל השנה, שוב ושוב.

כמה להשקיע במתנות פסח לעובדים?

תחילה, יש לציין כי סכום המתנה לפסח נתון לתקציב האישי ולשיקולים הפיננסיים של הארגון. זאת בעוד כי ברוב המוחלט של המקרים, כאשר מדובר על חגים מרכזיים כמו ראש השנה ופסח, ניכר כי ערך המתנה לעובד הוא גבוה. כאשר מדובר על חברות גדולות במיוחד, ייתכן והסכום ינוע בין טווח של כמה מאות שקלים לכמה אלפים. על כן, לאור העובדה כי הספק אליו אתם פונים יספק עבורכם כמות נרחבת של פריטים שונות, הרי שאתם נהנים מהנחה משמעותית שדרכה תוכלו לרכוש כל פריט במחיר אטרקטיבי, ולא במחיר שוק סטנדרטי. יחד עם האמור, לא ניתן להתעלם מן העובדים כי בחלק מהמקרים הערך של המתנות לחג יהיה גבוה יותר מהתקציב שהוקצב על ידי הארגון שכן, בתרחישים שכאלה עומדת בפניכם האפשרות לאפשר לעובד לרכוש את המתנה באמצעות תשלום ההפרס הכספי שבמרבית המקרים יהיה מינורי במיוחד – מהמשכורת האישית שלו.

בשורה התחתונה, בחירה של ספק היא בחירה שעשויה להיראות מעט מורכבת במראה הראשוני, אך ניכר כי לאחר ניתוח מעמיק של הפרמטרים החשובים באמת, מטלת הבחירה הופכת לפשוטה הרבה יותר. אך מה קורה כאשר מדובר על בחירת הספק הנכון למתנות לעובדים? ובכן, במטרה לעשות גם את זה על הצד הטוב והמדויק ביותר, הרי שעליכם לא רק כי אתם בוחרים בספק אמין ואיכותי, אלא שאתם גם לוקחים בחשבון את המסורת שמלווה את עובדי הצוות שלכם, את האופי של כל אחד ואחת מחברי הצוות, הגילאים ואת שאר המאפיינים החשובים. ההמלצה הברורה שלנו היא להזמין מתנות דרך ניקלס – אנחנו שמים דגש על איכו, אמינות ושירות! כך למעשה, תוכלו להיות בטוחים כי חג הפסח של העובדים שלכם יהפוך לחגיגי הרבה יותר.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: בחירת הספק הנכון למתנות פסח לעובדים?

מתנות פסח לעובדים בכל הגילאים

מתנות פסח יוקרתיות לעובדים – תבצעו את הבחירה הנכונה

חורף חם עם ביגוד ממותג לעובדים

מתנות SWAG להרמת המורל במשרד

מתנות החג הטובות ביותר לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר