בחרו ערכה לקיץ לעובדים שלכם

מתנות עבור צוות העובדים שלכם אינה רק מסורת חביבה אשר מראה על אכפתיות בתור המעסיקים, אלא גם השקעה משמעותית בבית העסק שלכם. למעשה, כאשר אתם מעניקים לצוות העובדים שלכם מתנות לרגל מאורעות מסוימים כבדרך קבע, אתם בעצם מראים להם כי אתם רואים בחשיבותם העצומה לחברה וכן גם מעריכים אותם. בעוד כי עובדה זו מהווה סיבה נהדרת לחלוקת מתנות לעובדים בפני עצמה, חשוב מאוד לציין כי הדבר תורם משמעותית לבית העסק שלכם בטווח הארוך. למעשה, צוות עובדי  ם שמרגיש כי רואים בחשיבותו במרבית המקרים יהיה מסופק מהתפקיד אשר הוא ממלא ובשל כך, יתן תפוקת עבודה טובה יותר אשר תתרום רבות לחברה. כאשר אנו מדברים על בחירת מתנות לקיץ צוות העובדים שלכם, ראוי לציין כי גם תקופת הקיץ החמה מהווה עיתוי נהדר לבחירת מארזים לעובדים. על כן, בכתבה זו החלטנו להסביר לכם על בחירה נכונה של ערכה לקיץ לעובדים שלכם וכל הסובב סביב נושא זה.

ערכה לקיץ לעובדים

ערכה לקיץ לעובדים היא הבחירה המשתלמת

משקפי צלילה, כפכפים, מגבות ובגדי ים – כל אלו הן בחירות נהדרות של מתנות לקיץ לעובדים אשר אין ספק כי ימלאו את התכלית שבחלוקת מתנות במשרד. עם זאת, חשוב מאוד לציין כי לעיתים, בחירה בערכה אשר כוללת מספר מתנות לעובדים יחדיו תהיה הבחירה המושלמת עבור צוות העובדים שלכם. למעשה, כאשר אתם בוחרים מארז לקיץ לעובדים שלכם, אתם יכולים לקבל מחיר נוח ואטרקטיבי יותר ביחס לערך המתנה שכן, מרבית המקומות יספקו מחיר טוב יותר במידה ותזמינו מהם מספר מוצרים יחדיו. יתרה מזו, חשוב מאוד לציין כי בעת חלוקת ערכה לקיץ לעובדים שלכם תוכלו לוודא כי הם מקבלים מתנות שימושיות ופרקטיות אשר יערך בהן שימוש נרחב במשך כל תקופת הקיץ ולא ישכחו בארון כמו יתר המתנות הגנריות שמעסיקים אחרים מחלקים. למעשה, כאשר מדובר על ערכה שלמה, עולים הסיכויים כי יערך שימוש בלפחות אחד מהמוצרים, זאת בניגוד למוצר אחד שבמידה והוא פחות מצא חן בעיני אחד העובדים – אזי אין שימוש כלל במתנה. אין ספק כי בשל היתרונות הנהדרים שבדבר, מארז לעובדים לקיץ היא בחירה מושלמת – אך כיצד ניתן להרכיב אחת?

ערכה לקיץ לעובדים

כך תרכיבו את הערכה לקיץ לעובדים המושלמת

בחרו במתנות הקיץ ביותר

כאשר אתם מרכיבים ערכה לקיץ לעובדים שלכם, חשוב מאוד לבחור בדברים שיהיו הכי פרקטיים לימי הקיץ החמים, דברים כמו בגד ים, כובע, מחצלת ועוד. נוסף על כך, ראוי לציין כי מומלץ מאוד לשקול להרכיב ערכה ממותגת על ידי שימוש במוצרים ממותגים, זאת מאחר והדבר יכול להביא לפרסום חינמי של בית העסק שלכם וכן גם לליכוד וגיבוש העובדים שלכם. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי כל עובד הוא אינדיבידואל. בעוד כי עובד אחד מרבה לנצל את הקיץ וללכת הרבה לים אז ככל הנראה הוא יזדקק למחצלת, ייתכן כי עובד אחר מעדיף בריכות בכלל ולכן הוא יצטרך בערכה שלו משקפי מיגון. על כן, כאשר אתם בוחרים ערכה לקיץ לעובדים, חשוב מאוד להתאים את הערכה אישית אל כל עובד על מנת שתוכלו לוודא כי מדובר בבחירה שימושית עבורם.

השתמשו בדוגמאות אחרות למתנות קיץ לעובדים

בעוד כי תמיד כדאי לבחור בערכה ייחודית ומקורית אשר ניכרת ההשקעה מאחוריה, ראוי לציין כי לעיתים, שימוש בדוגמאות של ערכות קיץ אחרות יכול להוות השראה ולעזור לכם משמעותית בעת ביצוע דבר הבחירה. על כן, כאשר אתם מעוניינים להרכיב ערכת קיץ עבור צוות העובדים שלכם, מומלץ מאוד להיעזר בדוגמאות של ערכות אחרות על מנת שתוכלו לבחור בצורה טובה יותר.

דגשים חשובים בבחירת ערכה לקיץ לעובדים

חשוב מאוד לציין באשר לבחירת ערכת קיץ עבור צוות העובדים כי עליכם לבחור תקציב מראש ולהיצמד אליו, זאת מאחר ורק בעת עבודה עם תקציב מסודר תוכלו לוודא כי אתם עורכים בחירה נכונה וכן גם יעילה. נוסף על כך, חשוב מאוד לציין כי יש להקפיד על כך שערכות המתנה יהיו שוות בין צוות העובדים בערכן, זאת מאחר ובהינתן חלוקה שאינה שוויונית הדבר יכול להביא לריבים מיותרים במשרד וכן גם לקנאה אשר תרצו למנוע. מתנות לעובדים שלכם אמורה להיות מחווה אדיבה ומשמחת אשר תתרום רבות להעלאת המורל ושיפור האווירה בקרב סביבת העבודה שלכם ולא למקור חדש של ריבים וסכסוכים בקרב צוות העובדים המסור. על כן, כאשר אתם בוחרים לצוות העובדים שלכם ערכות מתנה לרגל הקיץ, הקפידו לחלק לכל עובד בכל מחלקה מתנה שווה בערכה, אם כי תמיד מומלץ להתאים אינדיבידואלית לכל עובד ערכה משלו על מנת להראות הערכה וכן גם על מנת לוודא כי יערך בערכה שימוש רב.

ערכה לקיץ לעובדים

שורה תחתונה – למה לבחור בערכה לקיץ לעובדים

בחירת מתנות לעובדים באופן כללי היא דבר מעולה אשר תורם רבות לבית העסק שלכם על ידי כך שהוא מסב לעובדים שלכם הנאה מרובה וסיפוק רב מסביבת העבודה שלהם. על כן, מומלץ מאוד לאמץ את ההרגל של חלוקת מתנות לצוות העובדים ולהתחיל לבצע אותו כבדרך קבע כאשר מדובר על מאורעות ספציפיים אשר נהוג לציין מדי שנה, אם כי גם תקופת הקיץ היא זמן נהדר לחלוקת מתנות. בימים החמים בשנה, בהם מרבית האנשים אוהבים להתרווח בים או לחילופין, לשהות זמן ממושך בחוץ בשל השמש הנהדרת, אין דבר טוב יותר שתוכלו לבחור מאשר לחלק מתנות לקיץ לעובדים. אולם, הבחירה יכולה להיות קשה כאשר קיים ריבוי אפשרויות כל כך גדול ועל כן, מומלץ מאוד להשקיע מחשבה רבה ומוקפדת מאחורי בחירת המארז לעובדים שלכם על מנת שתוכלו לוודא כי אתם עורכים את הבחירה הנכונה.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

סדנאות בטבע – הדרך המושלמת לארגון יום כיף רגוע ומפנק
למה חשוב להשקיע במתנות ראש השנה לעובדים
יום כיף בקיץ – בריכה,שמש והרבה אווירה
תקשורת וחיבור בין העובדים – למה כדאי להשקיע בזה?
למה כדאי לבחור במארז ממותג לעובדים?

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר