ביגוד לעובדים – איך תבחרו את הספק שלכם

אפשר לומר בצורה חד משמעית כי אחת השאלות הראשונות שעולות בעת בה אנו מדברים על חיפוש ביגוד לעובדים היא כיצד ניתן לבצע את הבחירה המוצלחת ביותר שכן, רגע אחד לפני שאנחנו מתחילים, חשוב לדעת כי בסופו של יום, יש לבחור אך ורק בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה, חברה כזו המתמחה בתחום שנים רבות ויכולה להציע מגוון רחב של מוצרים העשויים ברמת האיכות הגבוהה ביותר. כמו כן, ההמלצה המרכזית תהיה לבחור בספק שדוגל ביחס מקצועי, אישי ואמין. כך למעשה, תוכלו לוודא כי אתם אכן פונים לגורם שיעניק לכם שירות טוב לצד מוצר איכותי ועמיד שיחזיר לאורך זמן. בנוסף, מיותר לציין כי אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר מדובר על ביגוד לעובדים יהיה רמת הנוחיות שלהם. במילים אחרות – הבגדים צריכים להתאים באופן מושלם לעובד, הן מבחינת מידותיו והן מבחינת אופי התפקיד אותו הוא מבצע. על כן, דבר נוסף ולא פחות חשוב יהיה לוודא כי הבגדים אכן בטיחותיים בהתאם לתחום העיסוק שלכם. 

כיום, ניתן לפגוש במגוון רחב של מעסיקים שבוחרים לרכוש ביגוד לעובדים ולהטמיע אותו בלוגו הארגון, זאת במטרה שעובד עובד יהיה מזוהה עם הארגון בו הוא עובד וכן גם ירגיש תחושת שייכות מירבית. על הבגדים להיות עשויים מבד איכותי ועמיד וגן כם ברמת גימור גבוהה במטרה למנוע היווצרות של צורך בהחלפת הביגוד לעיתים תכופות. בשורה התחתונה, בין אם אתם יודעים ובין אם לא, כאשר מדובר על בחירות ביגוד לעובדים הרי שמדובר על משימה מורכבת שמומלץ לבצע לצידה של חברה מנוסה בתחום. על מנת לעשות לכם סדר בבלאגן ולוודא כי אתם אכן ניחנים בפני בחירת הספק האידיאלי עבורכם, ריכזנו עבורכם למאמר הבא מספר פרמטרים שיסייעו לכם בגיבוש הבחירה:

אמינות הספק של הביגוד לעובדים

הפרמטר הראשון והחשוב ביותר שיש לקחת בחשבון לפני שפונים לשירותיו של ספק שיספק עבורכם ביגוד לעובדים יהיה רמת האמינות שלו. על כן, ישנם מספר דרכים לבדוק זאת – הראשונה תבוא לידי ביטוי בשיטוט קצר ברחבי האינטרנט והביקורות על העסק, והשנייה תהיה לפנות ישירות אל החברה בבקשה להתייעץ עם הלקוחות הקודמים שלהם ולשמוע את חוות דעתם על השירות הייעודי.

ביגוד לעובדים

זמינות של ספק המתנות לעובדים

בין אם מדובר על הזמנה כמותית ובין אם לא, ניכר כי זמינות משחקת פה תפקיד לא קטן שכן, עליכם לוודא כי אתם בוחרים בחברה שתעניק לכם את מלוא היחס והזמינות שיבואו לידי ביטוי בתמורה הולמת עבור ההוצאה הכספית שהשקעתם על בגדי העובדים שלכם, בין אם מדובר על חולצות לעובדים, כובעים ממותגים, נעלי עבודה לעובדים וכן הלאה. 

איכות הביגוד לעובדים

מיותר לציין כי רמת האיכות של הביגוד משפיעה באופן ישיר על הצלחת הבחירה שלכם שכן, עליכם לזכור כי ברוב המוחלט של המקרים, לרבות כאשר מדובר על עולם הביגוד, האפשרויות הזולות ביותר עשויות לא פעם להתגלות בתור היקרות ביותר ולכן, על מנת למנוע מצב בו יהיה עליכם להחליף את הבגדים לעיתים תכופות כנאמר קודם לכן, מוטב לבחור בחברה שדוגלת במוצרי איכות. 

ביגוד לעובדים

עלויות הבגדים לעובדים

פרמטר אחרון וחשוב לא פחות יהיה עניין העלויות שכן, ההמלצה שלנו תהיה לערוך סקר שוק מעמיק בין מספר חברות שונות בתחום טרם פנייתכם אל החברה הייעודית שתבצע עבורכם את המטלה, סקר שוק שיעניק לכם את האפשרות להבין את קשת המחירים הרחבה בענף. כמו כן, המלצה נוספת תהיה להקצות תקציב לרכישה עוד טרם הגעתכם אל מעמד הבחירה הסופי שכן, כך למעשה תוכלו לוודא כי אתם לא חורגים מהתקציב אותו הקצתם לזכות הרכישה, אך באותה נשימה עליכם לוודא כי אינכם מתפשרים על טיב איכות הביגוד.

החשיבות מאחורי מתן ביגוד לעובד חדש

כפי שוודאי כבר הספקתם להבין, לבגדי עבודה שורת יתרונות רחבה במיוחד והם מאפשרים יצירה של מראה רשמי, ייצוגי ומקצועי, בעוד כי ישנם לא מעט בעלי עסקים המעוניינים ליצור קו עיצובי ייחודי בין צוות העובדים בעסקים שלהם, קו עיצובי שיציג את בית העסק באור חיובי ומדוגם במיוחד. כל הדברים הללו לצד רבים אחרים יוצרים אצל הלקוחות תחושה נוחה, נעימה ונגישה לקבלת השירות שלכם בצורה האידיאלית. במילים אחרות – ביגוד לעובדים מעניק ללקוח את האפשרות לזכור מפעם לפעם את אותו הארגון ולזהות אותו בעזרת אותם המדים, החל מכובעים ממותגים, חולצות לעובדים, קפוצונים ממותגים וכיוצא בכך. 

התאמת הביגוד לעובד לתחום העיסוק שלכם

תחילה, עליכם לזכור כי ישנם לא מעט מדי עבודה אשר מחזיקים במשמעויות גדולות ותפקידים בטיחותיים גדולים, זאת בעוד כי לכל תחום יש צרכי ביגוד שונים ומגוונים המשתנים ביניהם, צרכים כמו נראות הביגוד, צורת הלוגו, חומרי הגלם מהם עשוי הביגוד, הקו העיצובי המנחה וכיוצא בכך. על כן, כאשר מדובר על עובד בתחנת דלק למשל, הרי שמדובר על עבודה אשר מחייבת שימוש בבדים מיוחדים אשר עשויים מ-100 אחוז כותנה ואינם דליקים. כמו כן, במידה ומדובר על עובדים במעבדות או מפעלים עם חומרי מסוכנים לדוגמא, הרי שעליכם לדאוג לביגוד שיפחית את הסיכון בקרב צוות העובדים שלכם. דוגמא נוספת תהיה עובדי המטבח שכן, במצב שכזה ההמלצה תהיה לבצע שימוש בביגוד עמיד בפני כוויות, כתמים ואש. בשורה התחתונה – את יכולים לראות כי כל עבודה מחייבת ביגוד משלה, בין אם מדובר על ביגוד שנועד להגן על העובדה, למתג את העובד כחלק מהארגון, להקל על העובד באמצעות נוחיות מירבית ועוד ולכן, מדובר על משימה שאין להקל בה ראש, משימה כזו שכאמור, מומלץ לעשות לצידה של חברה אמינה ומקצועית בתחום. 

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

למה כדאי להשקיע בקפוצו'נים ממותגים לעובדים?
איך לבחור מתנות פסח לעובדים ב – 3 צעדים פשוטים
5 מתנות מומלצות לעובד חדש
15 סיבות להשקיע באנשים שלכם עם מתנות לעובדים
המומלצים – 5 תיקי גב לעובדים לשנת 2023

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר