בקבוקים ממותגים לעובדים: הבחירה הנכונה

מיותר לציין כי בקבוקים ממותגים לשיווק העסק הוא ללא ספק אחד מאפיק השיווק הנפוצים ביותר בעידן המודרני של היום שכן, הערך הפרקטי המתלווה אל הבחירה נעוץ בעובדה כי היא מתאימה פשוט לכולם – גברים ונשים, ילדים ומבוגרים כאחד. כמו כן, עליכם לזכור כי בקבוקים ממותגים נחשבים לידידותיים לכל סוגי המיתוג האפשריים, מה שהופך אותם לאחת הבחירות המובילות בקרב החברות השונות במשחק הישראלי. ברוב המוחלט של המקרים יהיו הבקבוקים קשיחים ובמיוחד וכתוצאה מכך, נוח למתג אותם ביחס למגוון רחב של מוצרים שונים בשוק. כמו כן, חשוב לזכור כי מדובר על אחת המתנות לעובדים הנהדרות אשר מתקבלות תמיד בברכה על ידי מקבלי המתנות, בין אם מדובר על עובדים ובין אם מדובר על לקוחות. יחד עם זאת, על מנת לוודא כי אתם אכן מבצעים בחירה מדויקת, הרי שעליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים שונים כמו חומרי הגלם המרכיבים את הבקבוקים. למעשה, בעת בה אנו מדברים על רכישת בקבוקים ממותגים לעובדים, הרי שהשוק של היום לא מונה בתוכו בקבוקי מים "מזיקים", במיוחד לאור התקנות המחמירות בענף. משכך, במטרה לסייע ולוודא כי אתם אכן ניחנים בפני הבחירה המדויקת ביותר לעובדים שלכם, ריכזנו עבורכם למאמר הבא 3 דוגמאות נפוצות של בקבוקים לעובדים:

בקבוקים ממותגים

בקבוקים ממותגים מנירוסטהמתנה לעובדים שתתאים לכל מזג אוויר

בקבוקים ממותגים מנירוסטה יהיו עשויים ברוב המוחלט של המקרים מנירוסטה או לחילופין מאלומיניום וכן, הם מחזיקים בשורת יתרונות רחבה במיוחד על פני בקבוקי זכוכית או פלסטיק. זאת בעוד כי מדובר על מוצר אשר עמיד במיוחד בפני נפילות ושברים, מה שמקנה לו חיי שימוש ארוכים במיוחד. כמו כן, לאור העובדה כי מדובר על חומרי גלם מתכתיים אשר מחזיקים מעמד זמן רב, הרי שהיה הדבר רק עניין של זמן עד שהפכו הבקבוקים הללו לבחירתם של מטיילים ומטפסי הרים אך באותה נשימה טרנדיים לא פחות בקרב חברות המעוניינות להעניק מתנות לעובדים, אנשים פרטיים המעוניינים ברכישת בקבוק תרמי ממותג ועמיד ואף בקרב ילדים בגנים ובבתי הספר השונים. כמו כן, ניתן להשתמש בהם לצורך שתייה חמה או קרה מכיוון שהם עשויים משכבות בידוד טרמיות, שכבות שתפקידם העיקרי הינו לבודד את טמפרטורת הנוזלים מהטמפרטורה בחוץ. יתרון נוסף וחשוב לא פחות המתלווה אל רכישת בקבוקים לעובדים ממתכת יהיה רמת התחזוקה שכן, מדובר על תחזוקה פשוטה כאשר שטיפה במים חמים וסבון יעשו את העבודה בצורה האידיאלית. 

בקבוקים ממותגים

בקבוקים ממותגים מפלסטיק – מתנות ממותגות שהעובדים יקחו לכל מקום

בקבוקים ממותגים מפלסטיק היא בחירה נפוצה נוספת בקרב החברות השונות, בעיקר בעקבות המחיר הנמוך שכן, חומרי הגלם הנפוצים ביותר לשימוש הם פוליאטין, אקרילוניטריל סטירן וטריטאן. מדובר למעשה על תחליף של בקבוקים ממותגים לזכוכית, תחליף המאופיין בשל איכותו ועמידותו הרבה מפני זעזועים ונפילות לעומת בקבוקי זכוכית ובקבוקי פלסטיק סטנדרטיים. נוסף על כך, יש לציין כי בקבוקי מים העשויים טריטאן נועדו במיוחד עבור שתייה קרה וחמה שכן, מגע של נוזל בטמפרטורה גבוהה במיוחד אינה תשנה את תכונותיו של הבקבוק, מה שעלול להפריש חומרים רעילים מבקבוקי פלסטיק אחרים. כמו כן, בקבוקים ממותגים מפלסטיק ניתנים למיתוג פשוט באמצעות הדפסה ב-UV או לחילופין בהדפסה צבעונית בעזרת דפוס משי או דיגיטלי. על כן, בשונה מהדפסה של בקבוקים לעובדים העשויים ממתכת, את הבקבוקים העשויים פלסטיק לא ניתן למתן באמצעות חריטת לייזר מכיוון שהם לא מתאימים למרבית מכונות הלייזר הייעודיות. 

בקבוקים ממותגים מזכוכיתמתנה לחג לעובדים

כפי שכולכם ודאי כבר יודעים, זכוכית מאז ומעולם שימש בתור חומר גלם לאחסון נוזלים, בין אם מדובר על בקבוקי חלב ובין אם מדובר על בקבוקי הזכוכית המפורסמים של חברת קוקה-קולה. כמו כן, עליכם לזכור כי בצורתה הטהורה, זכוכית היא למעשה חומר גלם שקוף ועמיד במיוחד, הן מבחינה כימית והן מבחינת שחיקה. כמו כן, החיסרון המרכזי של הזכוכית הוא למעשה רמת השבירות והעמידות שלה בפני נזקים כאלו ואחרים. יחד עם האמור, עליכם לזכור כי מדובר על חומר גלם שקל מאוד למחזר ולכן, בקבוקים ממותגים העשויים זכוכית נתפסים לא פעם בתור מתנות אקולוגיות לעובדים, או במילים אחרות – מתנות לעובדים שלוקחים חלק במאבק לשמירה על איכות הסביבה. 

בקבוקים ממותגים

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

צידנית ממותגת לקיץ: הבחירה הטובה ביותר לעובדים
5 המלצות למתנות לחג ראש השנה לעובדים
5 מתנות מושלמות לחוף הים
אתר בחירת מתנות לראש השנה – הדרך הנכונה ביותר לבחור מתנות לחג
למה כדאי להשקיע בתיקי גב ממותגים לקידום המותג

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר