הרכיבו לעצמכם מארז לעובד חדש

כבעלי עסקים, אחד הדברים החשובים ביותר שיש לסגל אל מקום העבודה הוא סביבת עבודה חיובית, כזו אשר תורמת רבות למען אווירה טובה לכל הנפשות הפועלות בחברה. חשוב לציין שסביבת עבודה טובה במרבית המקרים תוביל לתפקוד טוב של העסק, זאת מאחר ועובדים אשר מרגישים מרוצים במקום עבודתם בדרך כלל יתנו תפוקה טובה לחברה בה הם עובדים שכן, עובדים מהווים את אחד המשאבים החשובים ביותר של בית העסק. לכן, כבעלי עסקים עליכם לדאוג כי העובדים שלכם לא רק מרגישים מחויבים למקום עבודתם, אלא גם מרגישים בנוח בסביבת העבודה ונהנים לבוא ולתרום את חלקם.
אולם, לעיתים קשה לדעת כיצד ניתן להגיע לדינמיקה שכזו עם צוות העובדים, היות וכל אדם בעל אופי ושונה ועל כן, כל עובד מגיע עם רצונות משלו וגורמים אחרים שיגרמו לו להרגיש מרוצה ומסופק ממקום עבודתו. עם זאת, קיימים דברים כלליים שהוכח כי הם תורמים ליצירת סביבת עבודה חיובית ונעימה, שתתרום רבות לתחושת השייכות של צוות העובדים וייתכן כי הם יסייעו למרבית העובדים ליהנות יותר במקום עבודתם. למעשה, אחד מהדברים האלו ויתכן שאף החשוב שבהם, הוא מנהג של חלוקת מתנות לעובדים. ראוי לציין כי חלוקת מתנות בתור מעסיק מראה לעובד כי אתם רואים בחשיבותו ומעריכים אותו עמוקות ולכן, חלוקת מתנות לעובדים במשרד יכולה להיות דרך מעולה להרים את המורל של צוות העובדים, במיוחד בעת בה אנו מדברים על עובדים חדשים שמתאקלמים בסביבת העבודה, ואין דרך יותר טובה להתחיל עבודה חדשה מאשר לקבל מארז לעובד חדש.

התאקלמות מהירה על ידי מארז לעובד חדש

כאשר מגיע עובד חדש אל הצוות, ייתכן כי יהיה לו קושי מסוים להרגיש שייך שכן, התאקלמות בסביבה חדשה היא דבר שאורך זמן ויש לה משתנים רבים, כמו התאמה בינו לבין העובדים האחרים, המצב הכללי בו העובד נתון, הדרך בה נערכה לעובד קבלת פנים לצוות ועוד. על מנת לגרום לעובד חדש להרגיש אחד מהצוות מהר ככל הניתן, עליכם לדאוג כמעסיקים שסביבת העבודה אכן תהיה מזמינה. כאמור, אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את סביבת העבודה בבית העסק שלכם היא על ידי חלוקת מתנות באירועים מסוימים לצוות העובדים. 

UNITY – DAYLY KIT – מארז יום יומי

יתרונות של חלוקת מארז לעובד חדש

חלוקת מארז לעובד חדש יכולה להיות דרך נפלאה לוודא כי עובדים חדשים שאתם מגייסים מתחילים את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמו כן, במקום מארז לעובד חדש ניתן להעניק מתנה ממותגת ולהכיל סימני היכר של החברה ובכך, ערכה זו יכולה לסייע לעובד חדש בהתאקלמות מהירה תוך כדי הבנה של ערכי החברה בה הוא מתחיל לעבוד. יתרה מזאת, מכתב הצטרפות לחברה שיתווסף לערכה, כזה אשר מכיל בתוכו ברכת הצלחה אישית בנוסף להנחיות וטיפים שיעזרו לעובד לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר. כמו כן, יכול המכתב לסייע רבות, מאחר ומכתב הערכה מהמעסיקים החדשים עשוי להעלות את שביעות רצונו של העובד.
בקבוק קאמלבאק

כך תבחרו מתנות לעובדים חדשים

לאחר שהבנתם את החשיבות העצומה של חלוקת מתנות לעובדים חדשים כמעסיקים, עדיין נשארה השאלה – איך תוכלו לבחור את המתנות הטובות ביותר עבורם? תחילה, בעת בה אנו מדברים על מתנות לעובדים חדשים, יש להתחשב בתפקיד שלשמו העובד הגיע לעבוד בחברה שלכם, זאת על מנת שהמתנה או מארז לעובד חדש תהיה פרקטית ולא רק מהנה. לדוגמא, במידה ומדובר בעובד אשר הגיע לעבוד בחברה שלכם בתחום התכנות, ספר על קוד או גאדג'טים טכנולוגים יכולים להיות מתנה נהדרת. נוסף על כך, כאשר מדובר בחלוקת מתנות לעובדים חדשים, אחד הדגשים הכי חשובים שיש לקחת לתשומת לבכם הוא שעל המתנות להיות אישיות ככל הניתן ולא בהכרח יקרות. למשל, ניתן להעניק לעובד מטען נייד או גרביים ממותגות.
גרביים ממוגות GOOGLE

שורה תחתונה

כאשר אתם בוחרים מתנות, חישבו היטב מהו התקציב שאתם מוכנים להשקיע במתנות לעובדים ונסו להתייעץ עם יתר צוות העובדים שלכם מהן האפשרויות האותנטיות ביותר עבור אותו עובד חדש, זאת מאחר ולא תקציב המתנה קובע את טיבה, אלא הזמן והמחשבה שמאחוריה. אין ספק כי חלוקת מתנות לעובדים חדשים יכולה להיות דרך מעולה לקבל אותם אל בית העסק ולוודא כי הם נטמעים בסביבת העבודה החיובית שאתם שואפים ליצור כבעלי עסקים, לכן חשוב מאוד שתשקיעו במתנות אלו מחשבה רבה ולא תרכשו לעובדים מתנות גנריות שניתן לראות כמותן בכל מקום עבודה מלבד בית העסק שלכם.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

איך תיקי גב ממותגים עוזרים לחזק את המותג
מתנות לחג ראש השנה לעובדים – איך תבחרו נכון
5 מתנות לחג לעובדים המומלצות ביותר
למה כדאי להשקיע בגרביים ממותגות לעובדים?
5 מתנות מומלצות לעובד חדש

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר