חורף חם עם ביגוד ממותג לעובדים

כל בעל עסק מודע לעובדה כי לעובדים שלו יש תפקיד חשוב ביותר בקידום ופיתוח העסק ולא פחות חשוב – באחזקתו לאורך זמן שכן, עובדים טובים הם עובדים מסופקים, ומיותר לציין כי הדרך הטובה ביותר לגרום לעובד להיות מרוצה תבוא לידי ביטוי בהענקת ביגוד ממותג לעובדים. זאת בעוד כי ישנן תקופות קבועות בהן נהוג להעניק מתנות לעובדים, כאשר לרוב יהיה מדובר על חגי השנה השונים, אירועים מיוחדים וכיוצא בכך. על כן, יחד עם חלוף השנים, הענקת מתנות לעובדים לקראת עונת החורף היא פעולה שהפכה להרגל של ממש. למעשה, מדובר על מועד המציין מעבר מתתקופה לתקופה שכן, מדובר על זמן מעולה להעניק מתנות לעובדים. מרגישים שאתם לא יודעים מאיפה להתחיל לאור היצע האפשרויות הרחב? ובכן, במידה וזהו אכן המצב, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל מה שתצטרכו לדעת על ביגוד ממותג לעובדים לגבש בחירה מדויקת ומוצלחת ביותר.

רגע, מה הסיבות לרכישת ביגוד ממותג לעובדים?

כפי שאתם בוודאי כבר יודעים, מתנות לעובדים היא פעולה שמסמלת להם כי הם אכן חשובים לנו, שאנחנו מעריכים את העשייה שלהם בארגון שלנו וכמובן – מרוצים מהעבודה שלהם. על כן, בעת בה מגיעה עונת החורף, קיימת שורה רחבה של סיבות שבגינן כדאי לכם להעניק מתנות חורף לעובדים וביגוד ממותג לעובדים בפרט, ביניהם:

ביגוד ממותג לעובדים עוזר לחיזוק האמון

עסק מצליח הוא עסק שצוות העובדים בו מסורים ונאמנים אליו שכן, בעת בה אתם מחליטים לרכוש ביגוד לעובדים, בין אם בעונת החורף ובין אם באחד מחגי השנה, הרי שאתם מחזקים את הקשר ביניכם לבין העובדים באופן ישיר וכך למעשה, מחזקים את הנאמנות של העובדים לסביבת העבודה.

שיווק הארגון בביגוד ממותג לעובדים

אחד מהסיבות הבולטות ביותר לרכישת מתנות לעובדים תבוא לידי ביטוי בעובדה כי מדובר על אפיק שיווקי מצוין שכן, בין אם אתם בוחרים במעילים ממותגים ובין אם אתם בוחרים בפליזים ממותגים לעובדים שלכם, הרי שמדובר על אפיק שיווקי מצוין שמפרסם את הארגון גם לאחר שעות העבודה.

ביגוד ממותג לעובדים מעלה את המוטיבציה

מיותר לציין כי קבלת מתנות זה דבר מספק ומשמח במיוחד. אי לכך, באמצעות רכישת מתנות לעובדים שלכם, תוכלו לשמח אותם, מה שישפיע באופן ישיר על רמת המוטיבציה שלהם בסביבה הארגונית.

החשיבות מאחורי ביגוד חורף ממותג

בין אם מדובר על אנשי מכירות ובין אם מדובר על מנהלי המחלקות בארגון שלכם, מיותר לציין כי כולם מבצעים שימוש קבוע בביגוד חורפי ממותג במהלך עונת החורף. למעשה, אותו ביגוד ממותג מהווה בראש ובראשונה מתנה שימושית, אך כאשר אתם מטמיעים את מיתוג הארגון שלכם על גבי הביגוד, הרי שהדבר מתלווה אל שורת יתרונות רחבה במיוחד. תחילה, יש לזכור כי הביגוד הממותג מתאפיין בקו העיצובי של העסק שלכם, יחד עם הלוגו והמסרים הייחודיים של העסק. למעשה, הדבר יעניק לעובדים שלכם את האפשרות להזדהות עם העסק והמותג ולכם? אתם תהנו מעובדים מרוצים ומשיווק הארגון שלכם גם מחוץ לסביבת העבודה.

באיזה ביגוד ממותג לעובדים לבחור?

כפי שציינו קודם לכן, בעידן המודרני של היום ניתן לפגוש בשורה רחבה של אפשרויות לבחירה לביגוד ממותג לעובדים שכן, במידה ואתם מרגישים מעט מבולבלים, החלטנו לרכז עבורכם כמה רעיונות מצוינים לעונת החורף הקרובה:

קפוצ'ונים ממותגים

יחד עם חלוף השנים האחרונות, קפוצ'ונים ממותגים הפכו לאחת מן הבחירות הפופולריות ביותר בין ביגוד והלבשה לעובדים שכן, בעבר ארגונים רבים בחרו להזמין קפוצ'ונים זולים לעובדים שלהם, בעוד כי כיום הסטנדרט על בצורה משמעותית, מה שהופך את המתנה לעובדים לאיכותית, מרגשת ומחממת יותר.

מטריות ממותגות

בחירה נהדרת נוספת למתנות חורף תהיה רכישה של מטריות ממותגות לעונת החורף. מעבר לעובדה כי מדובר על מתנה שימושית שעשויה לשרת כל עובד לאורך שנים רבות, הרי שמדובר על אפיק שיווקי נהדר שמציג את הארגון שלכם בצורה בולטת במיוחד.

מעילים ממותגים – ביגוד ממותג לעובדים לחורף

מיותר לציין כי מעילים ממותגים הם הלהיט של כל חורף שכן, כיום תוכלו לפגוש במגוון רחב של מעילים ממותגים שונים מחברות מובילות כמו קולומביה, אצטק, דה נורט' פייס וכיוצא בכך. למעשה, במידה ואתם באמת מעוניינים לפנק בביגוד ממותג לעובדים לקראת עונת החורף, הרי שמדובר על הבחירה הטובה ביותר.

פליזים ממותגים

פליז ממותג הוא אפשרות מצוינת לביגוד לעובדים במיוחד שלא עולה יותר מדי, אך באותה הנשימה נחשב כיוקרתי במיוחד.

בקבוקים ממותגים

בחירה נוספת ומצוינת לא פחות למתנות לחורף הקרוב תהיה רכישה של בקבוקים ממותגים. למעשה, בקבוקים ששומרים על קור וחום הם חלק מהבחירות הפופולריות ביותר בעונת החורף שכן, מדובר על מוצר יעיל ופרקטי, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על סביבת עבודה משרדית. על כן, בעת הגעתכם אל מעמד הבחירה, עליכם לוודא כי אכן מדובר על בקבוקים איכותיים המתלווים אל דופן כפולה ואפשרות לשמירה על הטמפרטורה הרצויה לאורך פרק זמן של 12 שעות לכל הפחות.

אביזרים נוספים

אביזרים נוספים שתוכלו לרכוש עבור העובדים שלכם בנוסף לביגוד ממותג לעובדים לקראת עונת החורף יהיו כפפות ממותגות, כובעים ממותגים, גרביים ממותגים וכיוצא בכך. למעשה, מדובר על אלטרנטיבה מצוינת במידה והתקציב שלכם אינו גבוה במיוחד, או שלחילופין התקציב שלכם אכן גבוה, ואתם מעוניינים לפנק את העובדים במתנה נוספת.

בשורה התחתונה, היצע האפשרויות הרחב עשוי לעורר בלבול בעת הגעתכם אל מעמד הבחירה. אי לכך, מומלץ לערוך סקר שוק מעמיק שיעניק לכם את האפשרות להכיר מקרוב את האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם במתנות לעובדים ולא פחות חשוב – להבין לעומק את קשת המחירים הרחבה בענף, מה שיעניק לכם את האפשרות לגבש את הבחירה המדויקת והמוצלחת ביותר עבור צוות העובדים שלכם.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: חורף חם עם ביגוד ממותג לעובדים?

מתנות החג הטובות ביותר לעובדים

10 רעיונות למתנות מטבח לפסח לעובדים

אתר בחירה ליום הולדת או לפסח – הבחירה קשה

מתנה מומלצת – נעלי בית ממותגות

איך לבחור סט ממותג לקיץ לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר