טיפים לבחירת מתנות לעובדים לפסח

טיפים לבחירת מתנות לעובדים לפסח

ושוב מגיע לו פסח.. כמו בכל שנה, חברות רבות מתלבטות על המתנות השוות ביותר להעניק לעובדים שלהם. אז אתם וודאי חושבים – מאיפה מתחילים?

הכנו עבורכם מאמר שיעזור לבחור את מתנות לפסח, טוב האמת שזה יכול לעזור גם עם מתנות לראש השנה וחגים נוספים!

 

טיפ מספר 1 לבחירת מתנה לפסח

הכינו תקציב מראש. כן, נשמע די ברור מאליו אבל זהו שלא. חברות רבות מגיעות לתהליך הבחירה עם תקציב לא מוגדר, מה שמעקב משמעותית את הבחירות ומשם אפשר להגיע לבעיות מלאי, מוצרים מוגבלים מבחינת כמות והיצע. לכן, הדבר הראשון שעליכם לעשות לפני שתגשו למלאכת בחירת מתנות לפסח לעובדים – אשרו תקציב.

 

טיפ מספר 2 – מתנות לפסח

חשבו למי מיועדת המתנה. מי אלו העובדים שלכם, האם הם עובדי משרד? שטח? יש להם משפחות? כל אלו שאלות חשובות שיכולות להעיד על סוג המתנות שתבחרו לחג. למשל – חברה "מבוגרת" יחסית, בה כל העובדים עם משפחות מבוססות, תרצה לאפשר לעובדים לבחור מתנות לילדים, כמו טרקטורון חשמלי או משחקי ילדים למיניהם. חברות צעירות יותר, בהן העובדים עוד לא הגיעו לגיל 30, יעדיפו לרכוש מתנות "מגניבות" כמו כיסא גיימינג, שעוני ספורט ועוד.

 

טיפ מספר 3 – תנו לעובדים לבחור

אחרי ניסיון של שנים רבות, הגענו למסקנה שלאפשר לעובדים לבחור את המתנות לפסח שלהם זאת ההחלטה הטובה ביותר שאפשר לקבל. למה אתם שואלים? עובד שיקבל מתנה שאינו מרוצה ממנה, סביר להניח שיהיה מאוכזב, המוטיבציה הפנימית שלו תרד ומכאן התפוקה בעבודה לא תהיה מספיק טובה.

אתר בחירת מתנות לפסח מאפשר לעובדים להנות ממגוון מתנות רחב, ממגוון מותגים וספקים שונים.

 

טיפ מספר 4 – תתייעצו כמה שפחות

זה אמנם נשמע מוזר, אבל התייעצות לגבי מתנות לפסח יכולות להתיש ולסרבל את התהליך משמעותית. לכל אדם דעה שונה, צרכים שונים ואופי שונה. לכן, כשתפנו למנהלים/ות מעליכם, בבקשה להתייעצות לגבי המתנות, ככל הנראה שהם ישנו לחלוטין את מה שחשבתם מלכתחילה. סמכו על עצמכם, אתם.ן מספיק זמן בתפקיד ואם נבחרתן לנהל את הפרוייקט, עשו זאת. כמובן שניתן וצריך להתייעץ עם הצוות שלכן, אבל שימו לב שלא להגזים.

 

טיפ מספר 5 – בחרו מתנות לעובדים עם משמעות

כן, מיקסר נינג'ה זה מתנה מדהימה. אבל כמה מדהים זה יכל להיות אם הייתם מחלקים מיקסר נינג'ה שיכלול גם פירות קפואים, עם הקדשה מהמנכל.ית? הרבה יותר מרגש ומחבר מאשר מתנה בלבד.

נסו לחשוב על מתנות מקוריות עם ערך מוסף – אולי הקדשה אישית מהמנהל הישיר, הקדשה של המנכל.ית / מייסדים של החברה ובעיקר לחשוב על מה יגרום לעובדים לחיבור הטוב ביותר לחברה.

 

מתנות לפסח לעובדים – הבחירה הטובה ביותר שלכם

אין ספק שלפנק את העובדים שלכם במתנות לחג, זוהי בחירה נכונה ומשתלמת. מלבד החובה כמעסיקים לחלק לעובדים מתנות לחג, אתם תרוויחו מזה בענק. העובדים יהיו מרוצים יותר, יעבדו טוב יותר וישארו בחברה לאורך זמן רב יותר.

 

מה עוד אנחנו מציעים בניקלס

תוכלו להנות ממתנות לעובדים, מתנות לחג, מתנות לראש השנה, מעילים ממותגים, תיקי גב ממותגים ועוד המון מוצרים מגניבים ואיכותיים.

לשתף זה לאהוב: