טיפים למנהלים בחברות לבחירת החברה הנכונה של אתרי בחירת מתנות

כולם אוהבים לקבל מתנות ולחלק מתנות, הרי אין דבר יותר כיף מלבחור מתנה עבור אדם יקר שכן, חלוקת מתנות זו מחווה אדיבה שהמטרה העיקרית מאחוריה היא להעלות חיוך על פניו של האדם שיקבל את אותן מתנות. ובכן, חלוקת מתנות לעובדים היא חשובה לא פחות, מאחר והיא מאפשרת למעסיקים ולמנהלים בכירים כאחד לשמח את הצוות שלהם, להרים לו את המורל ואף גם לדאוג למוטיבציה גבוהה ובכך בעצם לתפוקה אופטימלית יותר. ובכן, בדיוק לשם כך קיים היום מגוון רחב מאוד של אתרי בחירת מתנות שונים, כאשר מדובר בעצם על אתרים בהם העובדים יוכלו לבחור בעצמם את המתנות שלהם מתוך מגוון גדול למדי. מדובר על בחירה נהדרת עם הרבה מאוד יתרונות, אך חשוב מאוד לציין כי עליכם לדעת כיצד לבחור נכון אתר לבחירת מתנות על מנת שתוכלו ליהנות מכל אותם יתרונות. אז מה חשוב לדעת לפני שבוחרים אתר לבחירת מתנות, כיצד תוכלו לבחור את האתר הטוב ביותר עבורכם ומה עוד עליכם לדעת על נושא זה? בכתבה זו, המומחים שלנו יסבירו לכם כל מה שצריך לדעת בבחירת החברה הנכונה של אתרי בחירת מתנות וכל היוצא בכך.

שלב ראשון – הגדירו את המטרה של אתר בחירת המתנות

כאמור, קיימים היום הרבה מאוד אתרי בחירת מתנות שונים בהם תוכלו להשתמש על מנת להקל על האופן בו תחלקו מתנות נהדרות לצוות העובדים המסור שלכם. בעוד כי אתרים אלו נבדלים אחד מהשני באיכותם, חשוב מאוד לציין כי הם נבדלים גם בסוג המתנות שהם מציעים. לכן, כאשר אתם מתחילים לחפש אחר אתר מומלץ שתוכלו להשתמש בו על מנת לתת לעובדים שלכם לבחור לעצמם את המתנות, עליכם קודם לכן לנסח היטב כללים עבור מציאת המתנה האולטימטיבית, כמו למשל הגדרה של קטגוריית המתנה הרלוונטית עבור העובדים שלכם (מתנות לעובדים שאוהבים ספורט / מתנות לעובדים שנולדו בחורף / מתנות לעובדים שנולדו בקיץ וכדומה). חשוב גם להגדיר את התקציב עבור כל מתנה, אם כי ראוי לציין שבאתרי מתנות מסוימים תינתן לעובדים האפשרות להוסיף השתתפות עצמית על מנת שיוכלו לרכוש מתנה מסוימת במחיר מוזל.

מעמד מדפים מרס באתרי בחירת מתנות

שלב שני – השוואה בין אתרי בחירת מתנות

לאחר שהבנתם את הבסיס באשר לאתרי בחירת מתנות עבור העובדים שלכם, חשוב מאוד לציין כי השלב השני יהיה לערוך השוואה בין כל האופציות המובילות, כך שתוכלו לבחור באתר הטוב ביותר שיתאים לעובדים שלכם ובו כולם יוכלו לבחור מתנות נהדרות ושימושיות, מתנות שהעובדים יהנו מהן לאורך תקופת זמן ממושכת. לשם כך, מומלץ מאוד לחפש אתרים מובילים לבחירת מארזים בהתאם לקטגוריה שאתם מעוניינים לבחור, ולאחר מכן להשוות ביניהם לפי פרמטרים נבחרים:

אטרקטיביות מחיר

אחד ההיבטים החשובים ביותר באשר לביצוע דבר הבחירה כאשר מדובר על אתרי בחירת מתנות הוא מן הסתם המחיר שכן, תמיד תרצו לוודא כי תבחרו אתר שהמחירים בו הם אטרקטיביים ומשתלמים, כמו המחירים המעולים של חברת ניקלס לדוגמא. ברוב האתרים תוכלו לקבל הצעות מחיר מסודרות במידה ומדובר על הזמנות גדולות, כך שייתכן כי תוכלו לקבל מחיר הרבה יותר טוב במקרים בהם מספר עובדים יזמינו מתנות במקביל.

טאבון גז מקצועי 2 ב-1 אתרי בחירת מתנות

אמינות

חשוב מאוד לבחור לעבוד עם חברה אמינה ואיכותית עם מוניטין חיובי, חברה שידועה בזכות המוצרים האיכותיים שלה וכן גם בזכות שירות מנצח וחסר כל פשרות, מאחר ורק בעת הזמנה מאתר של חברה כזו תוכלו להיות בטוחים כי כל המתנות לעובדים יהיו זהות לאופן בו הן מוצגות בקטלוג וכן גם כי המתנות יגיעו בזמן ולא תצטרכו לחכות עד לתום יום ההולדת עד שהעובדים שלכם יוכלו ליהנות מהן. אחת החברות האמינות ביותר היום זו חברת ניקלס, שידועה בזכות מגוון המתנות האיכותיות שלה וכן גם בזכות שירות מדהים וחסר פשרות.

תיק דאפל מתקפל 31 ליטר באתרי בחירת מתנות

בשורה התחתונה

אתרי בחירת מתנות הם ללא כל ספק פתרון מדהים שיכול לעזור לכם לשמח את העובדים שלכם בתור מנהלי צוות או מעסיקים ללא שום מאמץ. אולם, על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות שאתרים אלו טומנים בתוכם, עליכם לדעת כיצד ניתן לבחור נכון את האתר הטוב ביותר עבורכם – מה שתוכלו לעשות על ידי מעקב אחר הדגשים החשובים שציינו עבורכם בכתבה זו.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: עיצוב טיפים למנהלים בחברות לבחירת החברה הנכונה של אתרי בחירת מתנות?

עיצוב גרביים ממותגות לעובדים
מתנות שימושיות לחורף לעובדים
מתנות יום הולדת לעובדים שלא כדאי לפספס
ערכת חורף ממותגת לעובדים
מתנות ייחודיות לעובדים לראש השנה

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר