יום גיבוש לעובדים

בכל שנה מגיע היום הזה, יום שבו העובדים מנתקים את האצבעות  מהמקלדת ויוצאים ליום גיבוש בחיק הטבע. מנהלים רבים יודעים כי ארגון יום גיבוש לעובדים אינו עניין של מה בכך. הוא כולל תכנונים רבים וגם התחשבות במוגבלויות מסוימות של העובדים ובהעדפותיהם. כדי לחסוך את כל התכנונים ולהתרכז יותר בעבודה השוטפת, מחפשים המנהלים חברה אשר תסייע להם בתחום. Nicklas Events היא חברה מקצועית ואמינה לאירועים אשר מפיקה אירועים לעובדים בארץ, כמו גם טיולי אינסנטיב ואירועי  בחו"ל.

ימי גיבוש הם חוויה לעובדי החברה. למידע נוסף על ימי גיבוש לחצו כאן.

יום גיבוש לעובדים – נעזרים בחברה מקצועית

יותר ויותר מנהלים נעזרים בחברות מקצועיות להפקת אירועים כדי להוציא לפועל יום גיבוש לעובדים המסורים אשר עובדים במשך שעות ארוכות במשך כל השנה. אלה כמה סיבות טובות לפנות לחברה זו:

  • לחסוך בזמן – מנהלי בתי עסק ומנהלי מחלקות עסוקים רבות בענייני עבודה, ואין להם זמן לארגן ימי גיבוש לעובדים. הצוות המקצועי של חברה להפקת אירועים עושה עבורם את כל עבודת הארגון.
  • לחסוך בכסף – חברה מיומנת שיש לה ניסיון רב בהפקת אירועים, יכולה להפיק את האירוע המתאים לצוות העובדים באמצעות תקציב שהוגדר מראש, בעוד הפקה עצמית עלולה לעלות בכסף רב יותר בגלל אי התאמה מושכלת של התקציב לאופי האירוע.
  • להתאים את האירוע לצוות – חברה מקצועית להפקת אירועים מציעה שאלון היכרות לכל העובדים שבעזרתו ניתן יהיה לקבוע בדיוק רב יותר את האירוע המתאים למרבית עובדי החברה.
  • פעילויות מגוונות – יום הגיבוש הוא לא רק הזדמנות טובה להכיר את כל עובדי החברה או עובדים מסניפים שונים, אלא גם להשתתף במגוון רחב של פעילויות כדוגמת עריכת תחרויות בין מחלקות או עמידה במשימות מאתגרות.

כיצד תורם יום הגיבוש לעבודת צוות:

יום גיבוש לעובדים הוא מעין יום מנוחה לכל העובדים באינטנסיביות במשך כל השנה. זה הזמן לקחת פסק זמן מהעבודה, הלחץ והשגרה ולצאת אל הטבע כדי לצבור אנרגיות חדשות. לאחר יום מהנה ופעילויות המחברות בין העובדים הם יחזרו אל המשרד בכוחות מחודשים. יום גיבוש מהנה פעם או פעמיים בשנה מעניק לעובדים את התחושה שיש מי שדואג לרווחתם ויוצר קשר ביניהם דבר התורם לעבודה המשותפת בחברה.
 יום גיבוש לעובדים מאתגר וחוויתי

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר