איך לארגן יום כיף בדרום לצוות?

יצא לכם לחשוב היכן הכי כדאי לעשות יום כיף לצוות?

אזור הצפון או אזור המרכז ישר עולים לראש, אך מה לגבי יום כיף בדרום? למרות היותו פחות מבוקש, לאזור הדרום יש המון מה להציע בהקשר הזה. אם תתכננו ותארגנו יום כיף בדרום בצורה טובה תוכלו להוציא ממנו תועלת רבה. הרי אם כבר לקחתם את הצוות לצפון ולמרכז, הגיע הזמן לגוון עם משהו קצת אחר. לא תוכלו לחזור בכל פעם מחדש בדיוק על אותם הדברים שכבר עשיתם. נדגיש כי יום כיף אמור להיות יום בו הצוות אוגר כוחות לקראתהמשך הדרך. העבודה יכולה להיות ארוכה ומעייפת, עם צבירת כוחות אפקטיבית יהיה ניתן להוציא את המירב. 

לאן תרצו לטייל ביום כיף בדרום?

 

לאזור הדרום יש המון מה להציע, הרבה מעבר למה שאתם בכלל מסוגלים לדמיין. יום כיף בדרום לצוות צריך להיות כזה שבמהלכו תגיעו למקום אחד ספציפי. בגלל המרחקים הגדולים בין המקומות השונים יהיה לכם קשה עד כמעט בלתי אפשרי לדלג בניהם. מי שירצה לדלג בין המקומות עשוי למצוא את עצמו מפספס את התועלת מכל אחד מהם. לפיכך טוב שתתמקדו באזור אחד בכל מה שנוגע ליום הכיף הספציפי הזה בדרום. בימי הכיף הבאים תוכלו להגיע לכל אותם מקומות שעדיין לא יצא לבקר בהם. תזכרו כי מי שמתפזר יתר על המידה עלול למצוא את עצמו יוצא מופסד מכל הכיוונים. אין סיבה שתתאמצו מאוד, אך בסוף לא תשיגו את התועלת הרצויה. 

 

מהו התקציב שעומד לרשותכם?

 

העלות של יום כיף בדרום לצוות תהיה גמישה יחסית בכל מה שנוגע לתקציב. מצד אחד העלות הכללית עשויה להסתכם בכמה מאות או בכמה אלפי שקלים ליום שלם. כדי שתוכלו להיות אלה שקובעים כמה לשלם תצטרכו להגיעעם תקציב מוגדר מראש. תקציב שלא משאיר מקום לספק או מעמיד אתכם בסיטואציות לא נעימות. נדגיש כי התקציב צריך להיות כזה שלא עושה לכם חור בכיס או מכניס אתכם להרפתקאות מיוחדות. התקווה הבסיסית היא למצוא את הפעילות המתאימה בדיוק בתקציב שעומד לרשותכם. מי שיוציא יתר על המידה יאלץ להתפשר על דברים אחרים שאותם הוא יעשה. 

מתי יהיה כדאי לצאת ליום כיף בדרום?

בהקשר של הטיימינג של יום כיף בדרום צריך לקחת בחשבון שני דברים חשובים. באזור הדרום מזג האוויר בקיץ עשוי להיות מאתגר ולא פשוט לימי כיף. אנו מציעים לכם לבחור את התזמון הנכון לפי מזג האוויר במקום אליו תרצו להגיע. תנסו לבחור את הטיימינג בו מזג האוויר יהיה יחסית סביר ונעים. גם אם מזג האוויר יהיה חם הוא צריך לאפשר לכם לצאת ליום כיף יחד עם הצוות כולו. בו בזמן יום כיף בדרום לצוות לא אמור להתקיים בימי השיא של העבודה. תנסו לבחור את הזמנים בהם כמות העבודה תהיה יחסית פחותה לעומת הימים הרגילים.     

הפקת אירועים זו האהבה שלנו בחיים ולכן החברות שסומכות עלינו בהפקת יום הכיף יודעות שהן בידיים טובות.

אנחנו בחברת ניקלס מספקים שירות של הפקת יום כיף לעובדים / יום גיבוש / אירוע חברה וכנסים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על כל השאלות הפתוחות שלכם.

רוצים לקרוא עוד על הפקת יום כיף לעובדים?

הפקת יום כיף

יום כיף בים

יום כיף בצפון

רעיונות ליום כיף

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר