יום כיף בים לעובדים – איך לארגן אותו?

למה כדאי לבחור יום כיף בים?

יום כיף בים הינו יום בו העובדים יוצאים ממקום העבודה וצוברים כוחות לקראת העתיד לבוא. המעסיקים מוכרחים למצוא את המקום הנכון אליו יהיה ניתן לקחת את העובדים. יום כיף בים לעובדים זוכה לעדיפות גדולה, מדובר על בחירה שמביאה איתה יתרונות רבים. הגמישות של השטח הפתוח יחד עם השלווה והרוגע שמשרה הים עושים את העבודה.

אך איך תוכלו לארגן את יום הכיף המושלם בים לעובדים? הכנו לכם כמה טיפים חשובים שאמורים להביא אתכם בדיוק לנקודה הרצויה. השאיפה הטבעית תהיה כי תוציאו את מירב התועלת מיום הכיף אותו אתם מתכננים. אם בסוף היום העובדים לא ירגישו את השלווה ואת הרוגע, ככל הנראה לא עשיתם את שלכם. מהסיבה הזאת חובה עליכם בתור מעסיקים להיות ערוכים ומוכנים לכל תרחיש. 

בוחרים את חוף הים המתאים

זה שהחלטתם לעשות יום כיף בים לעובדים זה לא אומר שכאן תוכלו לעצור. בישראל קיימים חופי ים רבים, בחלק מהערים במרכז תוכלו למצוא מספר חופי ים באותה העיר. כדי שתוכלו להוציא את היום האידיאלי לפועל יהיה עליכם לבחור את חוף הים המתאים. החוף צריך להיות מצד אחד מספיק רחב ונוח, מצד שני גם מספיק קרוב לכל העובדים. בחירה נכונה של חוף הים תביא אתכם למציאות בה העובדים ירצו להגיע מעצמם. בו בזמן בחירה לא נכונה עשויה לגרום לכך שהרבה מאוד עובדים יוותרו על האפשרות הזאת. אם כבר בוחרים חוף ים הוא צריך להיות כזה שמתאים לימי גיבוש וימי כיף של עובדים.

הכינו פעילות מגבשת ומחברת ליום כיף בים עם העובדים

אין צורך להעמיס בפעילויות, יום כיף בים צריך להיות מתובל בדיוק במינון המתאים. מצד שני עליכם לזכור כי הפעילות שתבחרו היא זאת שאמורה לגבש את כל העובדים. אם כבר הוצאתם את כולם ליום חופש מהעבודה, תנסו להרוויח תועלת גם ליום שאחרי הפעילות. מה שתצטרכו לעשות זה לבחור פעילות אחת מגבשת שתוכלו ללמוד ממנה. הפעילות תתקיים בחוף הים, ישנן אינספור פעילויות שניתן לקיים אותן שם. ברגע שבוחרים את הפעילות המתאימה יהיה ניתן לקצור את הפירות על העבודה הקשה. בשונה ממצב בו תביאו את העובדים ליום כיף בלי לארגן תוכנית מסודרת ומובנת. 

תדאגו לארגן אוכל וקינוחים- איך אפשר בלעדיהם ביום כיף בים?!

כמובן שאי אפשר לדבר על יום כיף בים לעובדים מבלי לדבר על אוכל וקינוחים. כל יום כיף צריך להיות משביע, אחרת העובדים יחזרו לביתם עם טעם חמצמץ. את האוכל תוכלו להכין בעצמכם, תוכלו לבקש מהעובדים להביא איתם או לארגן דרך קייטרינג. כל האפשרויות נמצאות על הפרק, העיקר שלא תרגישו כי אתם עושים רק חצי מהעבודה. את האוכל תתאימו למזג האוויר ולתשתית שניצבת לפניכם בחוף עצמו. מי שלא יחשוב על אוכל ימצא את עצמו במצב בו העובדים יעזבו מוקדם מן הצפוי.   

 

הפקת אירועים זו האהבה שלנו בחיים ולכן החברות שסומכות עלינו בהפקת יום הכיף יודעות שהן בידיים טובות.

אנחנו בחברת ניקלס מפיקים ומתכננים מ-א' ועת ת' יום כיף לעובדים / יום גיבוש / אירוע חברה וכנסים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על כל השאלות הפתוחות שלכם.

רוצים לקרוא עוד על הפקת יום כיף לעובדים?

הפקת יום כיף

יום כיף לחברות Rookout 

יום כיף לחברות Proofpoint

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר