יום כיף לעובדים – 5 סיבות להשקיע באנשים שלכם

המון בעלי עסקים שואלים את עצמם מדוע יום כיף לעובדים כל כך חשוב?

הרי ישנם מעסיקים שלא עושים ימי כיף לעובדים שלהם, ועדיין מצליחים להוציא את המירב. בו בזמן עליכם לזכור כי לא תמיד תוכלו להביא את העסק שלכם להיות כמו עסקים אחרים. היתרונות של יום כיף יהיו משמעותיים כאשר מסתכלים על תמונת המצב בשלמותה. גם אם עד היום לא עשיתם ימי כיף בשביל העובדים אולי שווה לשנות את המדיניות הזאת. הרווח יהיה גדול פי כמה בהשוואה להשקעה אותה יהיה עליכם להשקיע. 

הזדמנות להכיר את העובדים שלכם

עד כמה אתם באמת מכירים את העובדים שעובדים אצלכם? המון מעסיקים מספרים כי הם כמעט ולא מכירים אותם. יום כיף נועד כדי לאפשר לכם להכיר קצת מעבר לדברים הבסיסיים. בימים מושקעים העובדים מרגישים יותר בנוח לשתף אתכם במה שעד כה לא יצא לשתף. מעסיק שמכיר את העובדים יותר טוב ידע איך להוציא מהם את המירב בעבודה עצמה.

תפוקת העבודה תעלה בהתאם אם תשקיעו בימי כיף לעובדים

אם תכננתם יום כיף לעובדים בצפון או בכל אזור אחר חובה עליכם להשקיע בו. ההשקעה צריכה להיות השקעה כספית לצד השקעה מחשבתית בכל מה שתעשו במהלכו. יום כיף ברמה גבוהה יגרום לעובדים לרצות להשקיע בחזרה. הם הרי יודעים כי ברגע שהם יישארו בעבודה באפשרותם להנות מיום הכיף הבא שיתרחש בקרוב.

תגרמו לעובדים הטובים להישאר דרך השקעה קבועה בימי כיף

הרצון להשאיר עובדים איכותיים אצלכם הוא רצון טבעי שכולם שותפים לו. אך עליכם לזכור כי עסקים אחרים ירצו לפתות את אותם עובדים מוצלחים שיעברו אליהם. איך תוכלו להשאיר את העובדים הטובים אצלכם? על ידי תכנון מושקע זה יהיה יום שייצרב בזיכרונם של העובדים. כתוצאה מכך גם העובדים הטובים והמוצלחים ירצו להישאר כי הם מרגישים מוערכים על ידי ההשקעה שלכם בהם בחזרה.

תמשכו עובדים חדשים לעסק

אתם שוברים את הראש איך תוכלו למשוך עובדים טובים אליכם? יש המון עובדים ששומעים מהעובדים האחרים מה ניתן להשיג או לקבל בכל אחד מהעסקים. ברגע שאצלכם התמורה תהיה פחותה, באופן טב

עי העובדים לא ירצו להגיע. אם ימי הכיף יהיה מושקעים ומתוכננים, העובדים הטובים ירצו להגיע אליכם. אפילו אם מדובר על עובדים שכבר עובדים בחברות או בעסקים אחרים.

ביום כיף לעובדים גם אתם נהנים

אל תשכחו כי היום כיף מיועד גם בשבילכם. לצד הרצון כי העובדים יצאו מהיום הזה עם שק חוויות, אל תשכחו את הרצון שלכם להנות. ברגע שאותו יום כיף יהיה מושקע יהיה ניתן להוציא ממנו את מירב התועלת. בו בזמן גם אתם תוכלו להנות ממנו בדיוק כמו שהעובדים שיגיעו ייהנו גם הם. 

אנחנו מתאימים את ימי הכיף אותם אנחנו מפיקים לאופי החברה שלכם.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על כל השאלות הפתוחות שלכם.

רוצים לקרוא עוד על ההפקות שלנו?

ימי כיף לחברות בשילוב פעילויות ספורטיביות

יום כיף לחברות Rookout 

יום כיף לחברות Proofpoint

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר