מהם 5 השלבים החשובים ביותר בארגון יום כיף לצוותים קטנים?

מהם חמשת השלבים החשובים ביותר לארגון ותכנון יום כיף לצוותים ולקבוצות עובדים קטנות?

הינה כל מה שחובה עליכם לקחת בחשבון.

בעולם התובעני שבו אנו חיים הדרישות מהעובדים עולות כל הזמן. אם בעבר היה אפשר להסתפק במועט, כיום ברור לכולם כי חובה לדרוש מעל ומעבר. עם זאת עליכם להבין כי מפעם לפעם העובדים צריכים להתאוורר ולהתנתק מהלחץ הזה. אם לא תיתנו לעובדים קצת זמן אוורר, תמצאו אותם נותנים תפוקה פחות טובה. הדרך האולטימטיבית להגדיל את התפוקה תהיה ארגון יום כיף לצוותים במהלך השנה.

התקציב ליום כיף לצוותים

העלות של יום כיף לצוותים קטנים יכולה להיות דינאמית ומשתנה לפי הדרישות שלכם. אל תביאו את עצמכם למצב בו אתם מתפזרים יתר על המידה או חוסכים שלא לצורך. הבינו היטב כמה כסף תהיו מוכנים ל

שלם ואיך תוכלו לבזבז את הכסף בצורה נבונה. הגדרה של תקציב היא שלב ראשון בתכנון של יום כיף לקבוצות קטנות. כך לא תמצאו את עצמכם עושים בחירות שלא תואמות לתקציבכם.

הגדירו את קהל היעד כדי לבחור בצורה הטובה ביותר יום כיף לצוותים

אומנם מדובר על העובדים שלכם, אך עדיין יהיה עליכם להגדיר מראש למי מיועד יום הכיף. יום כיף לצוותים צריך להיות מהנה ומספק, לפיכך חובה להבין היטב למי תתכננו אותו. לכל קבוצה של אנשים יכולות להיות העדפות שלה בהתאם לפרמטרים שונים. עם הגדרת קהל היעד המון סימני שאלה יכולים להפוך לסימני קריאה.

הכירו את כל המגבלות

אינכם רוצים להגיע למצב בו אתם מתכננים יום כיף שלא יצא לפועל כמו שדמיינתם. מה שאנו מציעים לכם לעשות זה להכיר את כל המגבלות שאותן חובה לקחת בחשבון. המון מעסיקים לא אוהבים לחשוב על המגבלות, בטח אם הם נדרשים לתכנן יום כיף. אך ברגע שמכירים את המגבלות ומתכוננים אליהן יהיה קל להוציא מהיום הזה את התועלת המקסימלית מבחינתכם.

התייעצו עם העובדים כאשר אתם מתכננים יום כיף לצוותים

למרות שמדובר על יום כיף לצוותים קטנים עליכם לשמוע מה הם רוצים או מעוניינים לקבל. תוכלו לערוך סקר או אפילו סתם לשאול את אותם אנשים שאמורים לצאת ליום הכיף. ברגע שתשאלו אותם מה הם רוצים לקבל ומה הם שואפים לקבל יהיה קל לעשות את הבחירה הנכונה. אם לא תשאלו ותשתפו יכול להיות שהבחירה תהיה רחוקה מהבחירה הנכונה.

בוחרים את הפעילות המתאימה ליום כיף של הצוותים

אחרי שהגדרתם תקציב, בחרתם את קהל היעד, הכרתם את המגבלות והתייעצתם עם העובדים יהיה אפשר לבחור. תוכלו סוף כל סוף לבחור את הפעילות שלדעתכם תהיה הכי מתאימה ליום הכיף לצוותים שלכם. כמובן שיש המון פעילויות על הפרק, חובה עליכם לבחון אותן מכל כיוון אפשרי. רק אחרי שבחנתם את כל האפשרויות תוכלו לעשות בחירה אחת שתהיה גם בחירה מוצלחת.

לחצו פה לרעיונות שלנו ליום כיף מושלם

יום כיף ספורטיבי

 

הפקת אירועים זו האהבה שלנו בחיים ולכן החברות שסומכות עלינו בהפקת יום הכיף יודעות שהן בידיים טובות.

אנחנו בחברת ניקלס מפיקים ומתכננים מ-א' ועת ת' יום כיף לעובדים / יום גיבוש / אירוע חברה וכנסים.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לענות על כל השאלות הפתוחות שלכם.

רוצים לקרוא עוד על הפקת יום כיף לעובדים?

הפקת יום כיף

יום כיף לחברות Rookout 

יום כיף לחברות Proofpoint

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר