יום כיף לקבוצות

יותר ויותר אנו מזהים את חשיבותה של יציאה מהשגרה – תוך התנסות בחוויות מהנות ויוצאות דופן. בין אם מדובר ביום כיף לעובדי החברה, אירוע חברה לחגיגת פורים או אירוע שובר שיגרה כך סתם באמצע יום העבודה. אנחנו  ב- Nicklas Events מתמחים בהפקתם של מגוון אירועים לחברות ולקבוצות – אם זה ימי כיף בתוך המשרדים או מחוצה להם, מסיבות חנוכה, מסיבות פורים או אירוע לחגיגת סוף שנה. כמו כן, אנו מארגנים טיולים בחו"ל – למדינות קסומות שיעוררו את הרוח הפראית שבתוככם.

 

יום כיף לקבוצות: היתרונות הרבים במפגש זה

היתרונות ביציאה לימי כיף:

  • מטרתם של ימי כיף אלו הם, בראש ובראשונה, לצאת משגרת היום-יום העמוסה. כך יוכלו העובדים לקחת פסק זמן מהעבודה העמוסה והלחוצה ולחוות חוויות חדשות שאינן קשורות לעבודה או להיבטים שגרתיים אחרים בחיינו.
  • כמו כן, ימי כיף מייצרים חיבור בין העובדים ומעניקים תחושת של חברות המשתתפים. בין אם מדובר בעובדי מחלקה או בכל עובדי החברה, ביום כיף וגיבוש תוכלו להעמיק את הקשרים בין כולם – ללא כל צל של ספק.
  • נקודה חשובה לא פחות ואף יותר היא ההתנסות בחוויות חדשות– מדובר בהרפתקה אשר תוסיף לכם זיכרונות בלתי נשכחים

 

ליצור חיבור בין האנשים

מטרתם של ימי כיף, בין היתר, היא לגבש בין חברי הקבוצה וליצור חיבורים חדשים וחזקים. מעוניינים גם אתם להשתתף בימי כיף אלו? מתכננים מפגש ייחודי עבור עובדי החברה או החברים הטובים? צרו קשר עם Nicklas Events. אנו נלווה אתכם לאורך הדרך – שלב אחר שלב עד התוצאה הרצויה וכמובן גם לאחר מכן ביום עצמו עד חזרתכם הביתה עייפים אך מחויכים.

יום כיף לקבוצות

ימי גיבוש לקבוצות

ימי גיבוש לקבוצות – פרטיות ועסקיות כאחד, יענו על הציפיות שלכם והרבה מעבר לכך. לאורך התקופה האחרונה, יותר ויותר ארגונים וחברות מזהים את חשיבותם של העובדים. בהתאם, הם מחפשים אחר דרכים חדשות ומהנות לעודד אותם, לעורר אצלם מוטיבציה וכמובן – לגבש אותם. מתעניינים באפשרויות העומדות בפניכם? מוזמנים ליצור קשר עם Nicklas Events. אנו מתמחים בארגון טיולים וימי גיבוש למגוון קבוצות – למגזר העסקי.

 

ימי גיבוש לקבוצות במגזר העסקי

רבים מאתנו מחזיקים בשאיפות שונות ומגוונות – כאשר מציאת מקום עבודה מכובד הוא אחד המרכזיים שבהם. בהתאם, בבואנו להתחיל לעבוד בעסק כזה או אחר אנחנו נרגיש כי אנו מממשים את הפוטנציאל שלנו. לצד העבודה השוטפת והיומיומית, חשוב לא פחות לקחת בחשבון את ההיבט החברתי. הרי אנו מוקפים באנשים לאורך ימי העבודה הארוכים שלנו! לכן, רצוי לשמור על קשרים ידידותיים ואדיבים עמם.

במקביל לכך, כדי להמשיך במלאכת הגיבוש בין עובדי החברה השונים – מומלץ לארגן עבורם ימי כיף.

שואלים את עצמכם מה כוללים ימי גיבוש לקבוצות אלו? נציין מספר נקודות שיסייעו לכם להוציא אותם אל הפועל כראוי:

  • החל מאירועי משפחות העובדים, ערבי צוות, הרמות כוסית בחגים, Happy Hour ככה סתם באמצע השבוע ועוד – יהיה עליכם, בראש ובראשונה, להתאים את סוג האירוע למשתתפים.
  • בהתאם לכמות האורחים שאישרו את הגעתם, הזמנים בהם יוכלו להשתתף בפעילות, טווח המחירים ועוד – כך ניתן יהיה לבחור בפעילויות השונות ואת אורכן. במילים אחרות, בין אם מדובר בנסיעה בת יום או שמא מדובר בטיול בן כמה ימים לחו"ל – יש להתחשב בפרמטרים אלו.

 

לענות על דרישות הלקוח במדויק

מעוניינים לחבר בין העובדים שלכם? בין אם מדובר בטיולים רגליים או שמא מדובר בחוויות אחרות, אתם מוזמנים לפנות אלינו ב-  Nicklas Events כי האירועים שלנו נראים כמו של כולם אבל הם אחרים- לנו יש את ה"רוח הפראית" שתעיף אתכם לגבהים אחרים. אנו מתמחים בהפקתם של מגוון אירועי חברות וימי גיבוש עבור קבוצות שונות. כל זאת, תוך מענה מושלם לבקשות הלקוח.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר