יום גיבוש לעובדים בשטח

בתור מעסיקים, האחריות שלכם היא לא רק על התנהלות שוטפת של בית העסק שתוכל להבטיח את המשכיותו, אלא גם על כך שכל עובד מרגיש בנוח ונמצא באנרגיה גבוהה שכן, מאחר והעובדים הם הנכס היקר ביותר של כל מעסיק, הרי שעליכם לדאוג לכך שכל עובד מרגיש בטוב כאשר הוא נמצא בעבודה. לשם כך, מעסיקים רבים נוהגים לקחת את העובדים שלהם לימי גיבוש מעת לעת, אם כי ראוי לציין שהדרך הטובה ביותר לבצע את הדבר היא לערוך יום גיבוש לעובדים בשטח. בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם מדוע עריכת ימי גיבוש לעובדים בשטח זוהי אפשרות נהדרת וריכזנו עבורכם טיפים מצידם של מומחים שיוכלו להסביר לכם איך לבצע את הדבר בצורה הנכונה.

יום גיבוש לעובדים בשטח

למה צריך בכלל יום גיבוש לעובדים בשטח?

הצורך באסקפיזם

הצורך באסקפיזם, בריחה מהמציאות הוא אחד הצרכים האנושיים ביותר שקיימים שכן, לעיתים פשוט צריך לשבור את השגרה, להתרווח ולהשתחרר. כאשר אתם לוקחים את העובדים שלכם אל ימי גיבוש, אתם מקיימים כלל זה מאחר ומדובר על סביבה שונה לגמרי, כזו אשר מאפשרת לכל עובד לצאת מגדרו, להשתחרר ולברוח משגרת החיים האפורה.

ליכוד העובדים

יום גיבוש לעובדים בשטח אינם רק פעילות מהנה שעוזרת לשבור את השגרה למשך מספר ימים. למעשה, מדובר בפעילות מלכדת ומגבשת מאוד לכל דבר ועניין, זאת בשל האתגרים הטמונים בעריכת יום שטח, אתגרים אשר מצריכים שיתוף פעולה וכן גם עבודת צוות, כזו אשר מצריכה השתתפות כוללת מצידם של כל העובדים. על כן, עריכת ימי גיבוש לעובדים בשטח אינם רק עושים את העבודה בתור "ימי כיף", אלא גם הם מאפשרים לעובדים שלכם להתחבר מחדש איש אל רעהו, כך שיוכלו לעבוד לאחר מכן בצורה טובה יותר בתור צוות.

יום גיבוש לעובדים בשטח

איך תערכו את היום גיבוש לעובדים בשטח המושלם

בחרו אטרקציות שכולם אוהבים

בעוד כי עצם עריכת ימי הגיבוש לעובדים זוהי החלטה נהדרת שתוכל להבטיח לכם וכן גם לעובדים שלכם ימים חווייתיים במיוחד, חשוב מאוד לציין כי שדרוג המאורע עם אטרקציות ייחודיות יכול בהחלט להוסיף מאוד לאווירה. על כן, מומלץ מאוד להוסיף אל ימי הגיבוש אטרקציות שכולם אוהבים, דבר שתוכלו לעשות על ידי עריכת הצבעה במקום העבודה אודות האטרקציות שכל עובד ירצה לראות במהלך ימי הגיבוש בשטח.

הצטיידו בהתאם ליום גיבוש לעובדים בשטח

המפתח לעריכת יום שטח מומלץ הוא התארגנות מראש. על כן, כאשר אתם מתכוננים לקראת יום צוות בשטח, הרי שעליכם לקחת את כל הדברים הדרושים על מנת שיום הגיבוש לעובדים ילך בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי עליכם לזכור להביא איתכם ערכת עזרה ראשונה וכן גם צידנית מלאת מים במידה ומדובר על תקופה חמה שכן, עליכם גם לדאוג לבטיחותכם ולבטיחות העובדים שלכם.

יום גיבוש לעובדים בשטח

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

איך בוחרים חברה להפקת יום כיף לצוותים וחברות
האם כדאי להשקיע במתנות מפנקות לראש השנה?
סדנאות בטבע – הדרך המושלמת לארגון יום כיף רגוע ומפנק
יום כיף מיוחד במינו – מסיבת צבע בטבע
למה חשוב להשקיע במתנות ראש השנה לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר