ימי הולדת חוויתים לכל המשפחה!

יום הולדת בהתאמה אישית, בכל רחבי הארץ - חוויה משפחתית יוצאת דופן.

"אושר הוא לא דבר שמוכן לשימוש, הוא נוצר מתוך המעשים שלנו" – הדלאי לאמה.

"אושר הוא לא דבר שמוכן לשימוש, הוא נוצר מתוך המעשים שלנו" – הדלאי לאמה.

צרו איתנו קשר

צרו איתנו קשר

אנחנו נתכנן ונתאים לכם את החוויה באופן המקצועי ביותר

דוגמאות וחוויות

דוגמאות וחוויות

יום הולדת 50

האבא חוגג יובל שנים? זו סיבה למסיבה, וכאן רוח פראית נכנסת לתמונה. החברה המנוסה להפקת אירועים מציעה מגוון רחב של פעילויות בחיק הטבע לכל מי שחוגג יום הולדת 50, לבני משפחתו ולחברים וידידים שבאו לחגוג עמו.

יום הולדת 60

רגע לפני גיל הפרישה לפנסיה, כדאי לחגוג כמו שצריך. החברה להפקת האירועים רוח פראית מציעה לכם לחגוג יום הולדת 60 בדרך מיוחדת, בחיק הטבע, תוך הפעלות לכל המשפחה. הצוות האדיב של החברה מוכן להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

יום הולדת 70

אף פעם לא מאוחר מדי ליהנות מפעילויות אטרקטיביות בחיק הטבע, בייחוד אם חוגגים יום הולדת . בין אם אתם חוגגים לאב, לאם או לסב, פנו לחברת רוח פראית אשר תסדר לכם אירוע שהוא חגיגה משפחתית בחיק הטבע שלא העזתם לחלום עליו שזה אפשרי.

יום הולדת 40

יום הולדת הוא אירוע מיוחד, ובייחוד יום הולדת 40. זהו גיל מופלא – גיל צעיר מצד אחד, ובשל ובוגר מצד שני. מי שמעוניין לחגוג יום הולדת בדרך ייחודית, מוזמן לפנות לחברת רוח פראית ולזכות במגוון רחב של פעילויות ואטרקציות מיוחדות. 

הפקת יום הולדת 50

רעיון ליום הולדת 50 בחיק הטבע, יום מופלא באזור הכרמל כולל אטרקציות חוויתיות, משימות מאתגרות ומגבשות ואוכל נהדר. כל אלו בעזרת הצוות הנפלא של רוח פראית שעומד לשירותכם באדיבות ומקצועיות. 

יום הולדת 60 בטבע

אחד האזורים היפים ביותר בארץ הוא ללא ספק השפלה הנמוכה, לא רחוק מדי וגם לא קרוב מדי הופך את האזור למטרה מצוינת לטיול. שפלת יהודה, אזור של גבעות עגולות ביניהן צמחיה ים תיכונית ענפה, יערות נטועים, מעיינות והרבה הרבה מערות.