למה כדאי להשקיע באתרים לבחירת מתנות

כאשר משקיעים באתרים לבחירת מתנות זה מקל על הלקוחות לבדוק את האופציות המיטביות עבורם על פי הקטגוריות השונות.

היצע רב של מתנות לעובדים

הנהלות של החברות מעוניינות להעניק מתנה בעלת ערך לכל אחד מהעובדים שלהם. כיוון שיש עובדים רבים וכל אחד מהם הוא עולם ומלואו, אין מתנה אחת שתהיה מתאימה לכולם. לכל אחד יש צרכים משלו ויש מוצרים שהוא כבר קנה לביתו ולכן אין לו צורך לדוגמה בשואב אבק איכותי, כיוון שיש לו.

לכן המגמה היא להעניק לכל עובד את אפשרות הבחירה מתוך מבחר גדול של מוצרים בתחומים שונים. כל עובד יבחן את מלוא האפשרויות שעלותן היא זהה ויקבל החלטה על המוצר שהוא הכי נכון עבורו. בדרך זו קולעים למטרה וכל עובד מרוצה מהבחירה האישית שלו, זו התאמה מושלמת לרווקים, נשואים, אוהבי בישולים, אוהבי טיולים וכו'.

לקראת החגים כל עובד ייכנס אל אתר בחירה לפסח ויבחרו את האופציה המיטבית עבורם. מדובר באתר שיש בו שלל מתנות אשר נבחרו על ידי צוותים מקצועיים ביותר שרואים את כל המרחב ולכן אוספים מוצרים מובילים בשלל תחומים יום יומיים. גם באתר בחירה לראש השנה ייחשף כל עובד למתנות המתאימות לחג וגם למתנות נורמטיביות בשלל נישות. כל עובד יעבור על ההיצע ויקבל החלטה על האפשרות המועדפת עבורו.

הסיבה להקמת האתרים לבחירת מתנות

בעבר קיבלו העובדים בכל חג מתנות זהות והיה שלב שהעובדים מאסו במתנות השגרתיות המשעממות והלא נחוצות שהם מקבלים. רוב המתנות האלו מאוחסנות ללא שימוש שנים רבות לעיתים מתנה זו מועברת לחבר או בן משפחה כמתנה לחג. לכן בחברות רבות החליטו לעשות מעשה כדי שהעובדים יהיו מרוצים מהעובדה שהם מקבלים את הפריט הנחוץ להם ולכן חברות שונות הקימו אתרים לבחירת מתנות עבור העובדים.

שוברים דיגיטליים או מתנות באתרים לבחירת מתנות

השימוש בשובר דיגיטלי מצריך הגעה לחנות כדי לבחור את המתנה, לסרוק את הקוד וכך לממש את השובר לעומת זאת באתרי בחירת מתנות העובד בוחר את המתנה באתר והמתנה מגיעה אליו עד הבית בנוחות מקסימלית.

העלות הכספית של השוברים לעובדים לרוב בהנחה מסוימת וזאת בהתאם לגורם המוכר. לעומת זאת כאשר רוכשים מתנות לכל העובדים על פי תקציב זהה לכל אחד מהעובדים, מקבלת החברה הנחה משמעותית ולכן בהיבט הכלכלי זו עסקה כדאית יותר.

אתר בחירת מתנות לחגים

אתר בחירה לפסח מציע מתנות הקשורות למוצרים שונים למטבח ולתחזוקת הבית. כמו כן פריטים לקמפינג ולקיץ היות שבחגים ובימים החמים עובדים רבים יוצאים לטיולים ואורכה ולרוחבה של הארץ.

באתר בחירה לראש השנה מוצעות מתנות אשר קשורות לחורף, מוצרי חשמל, מוצרים לבית ולמטבח ושפע של רעיונות חדשים ומקוריים.

הטרנד העכשווי הוא בחירה עצמית של מתנות לחג באתרים לבחירת מתנות. אם אתם מעוניינים להצטרף לטרנד המוצלח הזה, דברו אתנו ונשמח לסייע לכם כדי שהעובדים שלכם יהיו שבעי רצון מהמתנות החדשניות.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר