למה כדאי להשקיע בגרביים ממותגות לעובדים?

 

בכל פעם מחדש יהיה עליכם לחשוב על מתנות מיוחדות לעובדים אותן תוכלו להעניק להם. הבעיה העיקרית היא שבשלב מסוים יגמרו לכם הרעיונות, ולא תדעו מה לתת להם. האם זה אומר שאתם יכולים לחזור על אותן המתנות הממותגות? ברור שלא, אינכם יכולים להרשות לעצמכם לעשות זאת. מה שאתם צריכים לעשות זה לחשוב מחוץ לקופסה על מתנות לא שגרתיות בלשון המעטה. גרביים ממותגות לעובדים יכולות להיות פתרון מעולה לאלה שחושבים שהם נתנו לעובדים שלהם כבר הכל. הביאו את עצמכם למציאות בה אתם עושים בחירה שתוכלו להיות בטוחים לגביה. ריכזנו לכם כמה יתרונות בולטים של גרב ממותגת על פני כל מיני מתנות ממותגות אחרות. זה נכון שיש המון אפשרויות שנמצאות על המדף, אך הדפסה על גרבים מעניקה ניחוח אחר.

מתנה שכולם ישתמשו בה – גרביים ממותגות

מי מאיתנו לא משתמש בגרביים? מדובר על פריט לבוש נפוץ שכולם משתמשים בו באופן כזה או אחר. מכיוון שמדובר על פריט לבוש נפוץ, כל הזמן נרצה להתחדש בגרביים חדשות. לפיכך יהיה עליכם לדעת כי יש לכם גרביים שעדיין לא יצא לכם ללבוש בארון. גרביים ממותגות בשונה ממתנות ממותגות אחרות תהיינה בחירה מנצחת בגלל השימושיות שלהן. כל מי שנועל נעליים סגורות, אפילו כאלה שנועלים נעליים סגורות ירצו להשתמש בהן. מבחינתכם אתם תהיו במקום הנכון ובזמן הנכון, ותעניקו לעובדים שלכם מתנה שהם ירצו להשתמש בה. לא עוד סתם מתנה רגילה שתמצא את עצמה מעלה אבק בארון.

רעיון מיוחד ויצירתי – הדפסה על גרביים

בתור מעסיקים תרצו תמיד לתת לעובדים שלכם דברים שהם לא קיבלו במקומות עבודה אחרים. הבעיה העיקרית היא שבמרבית המקרים אינה חשיבה מחוץ לקופסה או באופן יצירתי. רעיון מיוחד ויצירתי צריך להיות כזה שגורם לכם להתרגש רק מלחשוב עליו. רכישת גרביים ממותגות לעובדים תהיה רכישה מעולה כי היא מביאה איתה משהו אחר. במקום המתנות הממותגות הרגילות, העובדים יקבלו מתנה שתעלה להם חיוך. לא אותה מתנה משעממת שהם כבר ראו אותה עשרות פעמים בכל מיני סיטואציות שונות. כאן המתנה היא מתנה שהם ככל הנראה לא קיבלו כמותה עד כה.

בחירה שמתאימה לכולם – מתנות Swag

אין דבר יותר מבאס מאשר לגלות כי המתנות לא מתאימות לכל העובדים. אם העובדים ישאירו את המתנות במשרד תבינו מיד כי הבחירה לא הייתה מוצלחת. גרביים ממותגות לא רק יעלו חיוך על פני העובדים, מדובר על בחירה שמתאימה לכולם. כל העובדים ישמחו לקבל את המתנה הזאת כי היא תהיה שימושית בשבילכם. בחירה שאינה מתאימה לכולם תגרום לכם לחשוב בצורה רבה על האלטרנטיבות האחרות. לא תמיד יהיו לכם את הכלים הדרושים כדי לעשות בחירה אחרת שתהיה מוצלחת יותר. אל תסבכו אתכם יתר על המידה, תרכשו לעובדים גרב ממותגת שתעשה את העבודה.

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר