למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים בקיץ

מיותר לציין כי ישנם לא מעט מעסיקים במדינה הקטנה שלנו שמעוניינים ברכישת מתנות מקוריות ומרעננות עבור מערך צוות העובדים המסור והחרוץ שלהם שכן, את אותן המתנות מרבית החברות נוהגות להעניק בחגי השנה, ימי הולדת ואירועים מיוחדים נוספים וכן גם לאחרונה לקראת פתיחתה של עונת הקיץ. יחד עם זאת, כדאי לדעת כי הענקת מתנות לעובדים, בין אם בקיץ ובין אם מתנות בפסח מחזקת בצורה משמעותית את הקשר בין המעסיק לבין צוות העובדים, מה שניחן במחויבות גבוהה יותר כלפי המעסיק. על כן, במידה וגם אתם נכללים בקבוצת המעסיקים ואתם מעוניינים לדעת מדוע כדאי להשקיע בהענקת מתנות לעובדים לקיץ, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל הסיבות שישכנעו אתכם למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים בקיץ:

הבעת אמון על ידי הענקת מתנות לעובדים

מיותר לציין כי עובדים שמקבלים מתנות שימושיות הטומנות בחובן ערך מוסף ישירות מהמעסיק שלהם זוכים להבעת אמון וכן אף להערכה כנה וניכרת מהבעלים של הארגון בו הם עובדים. זאת בעוד כי כל עובד זקוק למילה טובה וכן גם למתנה משמחת אחת לתקופה. בשורה התחתונה, הענקת מתנות לעובדים בקיץ, פעולה שכבר הפכה למנהג בקרב לא מעט חברות אך לא בכולן, תסייע בצורה נרחבת לצוות עובדים מרוצה ומלוכד יותר, דבר שיבוא לידי ביטוי בתוצאות העסקיות של העסק שלכם.

הגדלת מחויבות כלפי הארגון עם מתנה לקיץ

בעת בה אנו מדברים על מתנות לקיץ לעובדים, הרי שמדובר על פעולה שנועדה בין היתר להעמקת המחויבות של העובדים כלפי הארגון שכן, את המתנות תוכלו לחלק באירועים מגוונים כמו הרמת כוסית, מסיבת קיץ, מסיבת סוף שנה וכן הלאה. במילים אחרות – עובד שמקבל מתנה מרגשת, מלהיבה ומקורית ירגיש מחויב יותר כלפי הארגון ומשכך, יחליט להשקיע בעבודתו אפילו יותר, מה שיהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהשגת היעדים העסקיים שלכם.

מתנות לעובדים בקיץ

שיפור תפוקת העבודה בעזרת מתנות ממותגות לעובדים

ניתן לומר באופן חד משמעית כי כל אחד מאיתנו אוהב לקבל מתנות ולכן, כאשר על פעולה כה מפתיעה ומרגשת כדוגמת הענקת מתנות לקיץ לעובדים, הרי שמדובר על גורם המסייע בשיפור תפוקת העבודה ולכן, במידה ואתם אכן מעוניינים בשיפור פריון העבודה בארגון שלכם, ההמלצה תהיה לא לוותר על חלוקת מתנות לעובדים, במיוחד לקראת עונה כה מרגשת לה כולנו מחכים כל שנה מחדש.

גיבוש הצוות שלכם עם מתנות לעובדים בקיץ

כל בעל עסק מעוניין כי צוות העובדים שלו יהיה מגובש. זאת בעוד כי מחקרים רבים בנושא מעלים את המודעות כי צוות מגובש מחזיק באפשרות להתמודד עם משימות מורכבות יותר, לעמוד בלוח זמנים בצורה מדויקת יותר וגם לספק שירות לקוחות איכותי יותר.

חיזוק המיתוג ושליחת מסר שיווקי – מתנות SWAG

במידה ותחליטו להעניק מתנות ממותגות לעובדים בארגון שלכם, הרי שתוכלו להנות מחיזוק המיתוג בצורה משמעותית שכן, בין אם בים ובין אם בבית הקפה ליד המשרד, יוכלו העובדים להמשיך לשווק את הארגון שלכם גם מחוץ לשעות העבודה.

מתנות לעובדים בקיץ

מה צריך לקחת בחשבון שבוחרים מתנות לעובדים בקיץ?

טרם הגעתכם אל מעמד הרכישה, חשוב לוודא כי אתם לוקחים בחשבון מספר פרמטרים עיקריים, מספר פרמטרים שיבטיחו כי אתם מתאימים את המתנות בצורה מדויקת לצרכים האישיים של העובדים שלכם. על מנת לוודא כי אתם אכן ניחנים בפני הבחירה האידיאלית, ריכזנו עבורכם חלק מרשימת הפרמטרים המרכזיים:

1.איכות המתנה לעובדים

בעת בה אתם מחפשים אחרות מתנות לקיץ לעובדים, עליכם לוודא כי אתם בוחרים במתנות לעובדים איכותיות, מתנות כאלו שילוו את העובדים שלכם לאורך שנים ארוכות. משכך, עליכם לוודא כי אתם פונים לחנות אמינה ומקצועית בתחום ובמידה ואינכם מכירים אחת שכזו, ההמלצה שלנו תהיה לפנות לחברת ניקלס המציעה מגוון רחב של מתנות ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

מתנות לעובדים בקיץ

2.ערך מוסף במתנות לחג

פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המתנות יהיה לוודא כי המתנה מתלווה אל ערך מוסף, דבר שיאפשר לעובדים שלכם להבין עד כמה חשבתם עליהם ועד כמה אתם אסירי תודה והערכה בעקבות העבודה הנאמנה שלהם בעסק שלכם. על מנת לעשות זאת, תוכלו להתייעץ עם בני המשפחה של העובדים או לחילופין לבצע אבחון מעמיק לכל עובד במטרה לבחור מתנות בנפרד ולא "מתנה קולקטיבית" זהה לכל העובדים. 

3.מתנה לקיץ שימושית

על מנת להיות בטוחים כי אתם אכן ניחנים בפני בחירה מוצלחת, הרי שאחד הדברים החשובים ביותר שיהיה עליכם לוודא יהיה כי מדובר על בחירה שימושית שתלווה את העובדים שלכם לאורך פרק זמן ארוך וממושך, בחירה כזו שלא תסיים כפריט קישוט לבית. כמו כן, עליכם לזכור כי מתנה שימושית שתלווה את העובדים יום אחר יום תזכיר להם באותה מידה עד כמה התעמקתם בחשיבה על הצרכים שלהם, מה שיעלה בצורה נחרצת את המוניטין שלכם בתור הבעלים של העסק. 

4.תקציב המתנות לעובדים

פרמטר אחרון וחשוב לא פחות יהיה התקציב האישי שלכם שכן, בראש ובראשונה ההמלצה תהיה לבצע סקר שוק מעמיק בין האפשרויות השונות, סקר שוק שיעניק לכם את האפשרות לאמוד בצורה כזו א