למה כדאי להשקיע בתיקי גב ממותגים לקידום המותג

רכישה של תיקי גב ממותגים לעובדים שלכם הוא רעיון מעולה בעקבות שתי סיבות עיקריות, כאשר הסיבה הראשונה תהיה העובדה כי מדובר על אביזר שימוש ביותר שכל עובד עשוי לבצע בו שימוש למגוון רחב של שימושים, החל מנשיאת מחשב נייד, נשיאת חפצים לסביבת העבודה, לשעות הפנאי וכיוצא בכך. זאת בעוד כי הסיבה המרכזית השנייה תהיה העובדה כי מדובר על אפיק שיווקי מעולה עבור החברה שלכם – גם מחוץ לשעות העבודה. כמו כן, לאור התפתחות הענף והמגוון הרחב הקיים בשוק, לא פעם ולא פעמיים עולות מגוון שאלות הסובבות סביב החשיבות מאחורי רכישת תיקי גב ממותגים לעובדים ולכן, במטרה לעשות לכם סדר בנושא, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל מה שתצטרכו לדעת טרם הגעתכם אל מעמד הרכישה.

על אילו צרכים צריך לענות תיק ממותג לעובדים לחברה?

בעת בה אתם מעוניינים לבצע רכישה של תיקי גב ממותגים לעובדים שלכם, חשוב לוודא כי אתם אכן בוחרים תיק שיוכל לשמש את צוות העובדים שלכם במגוון רחב של שימושים זאת, במטרה להיות בטוחים כי אכן רכשתם מתנה שימושית ומדויקת. זאת בעוד כי השימושים השונים עשויים לבוא לידי ביטוי בתיקי טיולים, תיקי נסיעות, תיקים לנשיאת מחשבים ניידים וכיוצא בכך. כמו כן, כאשר אתם בוחרים להגדיר את הצרכים שלשמם אתם מבצעים את הרכישה, ניכר כי תוכלו להתמקד אט אט בבחירה האופטימלית עבור העובדים שלכם, בחירה כזו שהעובדים ישמחו לקבל.

הפרמטרים העיקריים בבחירת תיקי גב ממותגים לעובדים

בבואכם לרכוש תיקי גב ממותגים לעובדים, בין אם מדובר על תיקי הרשל ובין אם מדובר על כל תיק אחר,  הרי שבמטרה להבטיח כי אתם מבצעים את הבחירה הנכונה ביותר שתענה על כל הצרכים האישיים שלכם ושל צוות העובדים שלכם, יהיה עליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים עיקריים:
• איכות הבד בתיקים ממותגיםמיותר לציין כי מדובר על אחד מהפרמטרים החשובים ביותר שכן, מדובר על פרמטר המשפיע באופן ישיר על עמידות התיק לאורך זמן. קודם כל, יהיה עליכם לברר האם מדובר על תיק עם אישור שמציג כי הוא אכן עומד בתקני הבטיחות הדרושים לתיקים. כמו כן, עליכם לוודא כי בד התיק אכן אטום מפני חדירה של מים על מנת לוודא כי התכולה הפנימית לא תירטב במצב של גשמים, במיוחד אם מדובר על מחשב לנשיאת מחשב נייד. יחד עם זאת, חשוב לא פחות לוודא כי אתם בוחרים בבד עמיד בפני שריטות, מכות ועוד מגוון רחב של פגעים אפשריים ושחומר הגלם ממנו התיק עשוי יהיה קליל ולא יכביד על הגב.
• נפח התיק הממותג פרמטר נוסף וחשוב לא פחות יהיה נפח תכולת התיק. במילים אחרות – כמה משקל אפשר לשים בתוכו, האם ישנו מקום ייעודי לחפצים גדולים יותר, האם ניתן למלא את התיק ללא חשש כי הבד יקרע או לחילופין שהתיק לא ייסגר וכן הלאה.
• עיצוב התיק – מיותר לציין כי הקו העיצובי המנחה את התיק הינו חשוב ביותר, תחילה בעקבות העובדה כי הוא יישא עמו את שם החברה שלכם שכן, עליכם לוודא כי אפיקי השיווק שלכם אכן מזמינים ומעוצבים בצורה האידיאלית. דבר נוסף יהיה העובדה כי ייתכן ויותר מתשמחו שצוות העובדים שלכם ישאו על גבם תיקי גב ממותגים של החברה שלכם בעיצוב מרשים. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי חלק משמעותי במיוחד מעיצוב התיק יבוא לידי ביטוי בחלוקה הפנימית שלו ובמספר תאי האחסון שמכיל בתוכו. על כן, מיותר לציין כי תאי האחסון הופכים את התיק לשימושי ונוח במיוחד ולכן, מדובר על נושא שיש לתת עליו את הדעת. 


מעוניינים לקרוא על מאמרים נוספים?

למה כדאי להשקיע בגרביים ממותגות לעובדים?
למה כדאי להשקיע בקפוצו'נים ממותגים לעובדים?
5 מתנות מומלצות לעובד חדש
איך לבחור מתנות פסח לעובדים ב – 3 צעדים פשוטים
המומלצים – 5 תיקי גב לעובדים לשנת 2023

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר