למה כדאי לקחת חברה לתכנון ימי כיף? כל מה שחשוב לדעת

יחד עם חלוף השנים האחרונות, חל שינוי משמעותי בגישה של תושבי ישראל, גישה שליוותה אותנו לא פעם ולא פעמיים ומוכרת לכולנו מהמשפט "אני לא צריך עזרה, אני יכול לעשות את זה לבד", גישה שפעם אחר פעם גרמה לאנשים חסרי ניסיון לנסות ולהפיק יום כיף או אירוע חברה גדול ללא שירותיה של חברת הפקות מקצועית. על כן, כפי שציינו, אותה גישה מתחילה להתפוגג ואת מקומה תופס קו המחשבה שבא לידי ביטוי במשפט "האמת שבנושא הזה אני לא מבין, אולי עדיף שאפנה לגורם מומחה". במילים אחרות – בעת בה מדובר על תכנון יום גיבוש לצוות העובדים שלכם, לכישה שלכם משמעות עליונה ומשקל רב במיוחד, ובשורות הבאות תוכלו להבין למה כדאי לקחת חברה לתכנון ימי כיף.

.

דברים שעשויים להשתבש לאורך הפקת האירוע

לא פעם ולא פעמיים, אנו מוצאים את עצמנו במצבים בהם הדברים רחוקים משמעותית מלהיות כפי שאנו רואים אותם שכן, למראית העין, לא פעם ניתן לחשוב על "מה כבר יכול להשתבש ביום כיף?" אחרי הכל, מדובר על קצת מוזיקה, כיבוד טובה וקדימה, חזרה לעבודה. אז זהו, שבניגוד לדעה הציבורית הרווחת אשר נוטה לחשוב בדיוק ככה, המציאות משדרת בפנינו תמונה אחרת לחלוטין, תמונה שמראה כי רבים הם האלמנטים אשר עלולים להשתמש ולחרב את האירוע, במידה ותבחרו לעשות אותו עצמאית, ללא ניסיון קודם. מה לדוגמא? ובכן:

בעיות טכניות

בין אם מדובר על רמקול תקול, מקרן שלא מציג תמונה ברורה או כל בעיה טכנית אחר, כאשר אין לכם מענה זמין שיבטיח את תקינות האירוע שלכם מא' עד ת', ניכר כי אתם עשויים ליפול בלא מעט בעיות טכניות.

חוסר תאימות

כאשר לא קיימת חולייה המחברת בין הגורמים השונים האחראים על הצלחת האירוע, ניכר כי האירוע שלכם יראה כמו סיוט אחד גדול ולכן, עליכם לדאוג כי קיימת תקשורת רציפה בין התקליטן לתאורן, בין השף לצרכי העובדים שלכם ולמעשה, כל דבר אחר שאחראי באופן ישיר על הצלחת היום שלכם.

חברה לתכנון ימי כיף

עמידה בהבטחות

על מנת לזכות בפרנסה, רבים הם אנשי המקצוע העשויים להבטיח לכם שורה רחבה של הבטחות וגבהים לא ריאליים. זאת בעוד כי במקרה הטוב, אטתם אנשי מקצוע מתכוונים לקיים אותם, אך ברוב המקרים לא באמת מצליחים ובמקרה הרע, לעולם לא עניין אותם לעמוד בהם מלכתחילה. התקליטן הבטיח פלייליסט שישרת את טעמכם? ובכן, ההמלצה שלנו תהיה לערוך פיקוח, לפחות על הדברים שאכן חשובים לכם שיצליחו ויהיו מדוייקים ככל הניתן באירוע שלכם.

כך תבחרו חברה לתכנון ימי כיף

תאמינו או לא, עד כה דיברנו רק על קצה המזלג בכל הסובב סביב הדברים שעלולים להשתמש בהפקה עצמאית של אירוע חברה ללא כל ניסיון. על כן, גם אם אכן החלטתם לפנות לשירותיה של חברות הפקות, הרי שכעת עליכם לוודא כי אכן מדובר על חברה לתכנון ימי כיף.

שתענה על הצרכים האישיים שלכם ולמעשה, תוכלו לעשות זאת באמצעות לקיחת שני הפרמטרים הבאים בחשבון:

אדיבות והקשבה

במהלך מפגש ההיכרות שלכם עם החברה ולאורך כל האינטראקציה מולה, נסו להבין לעומק האם אכן מדובר על חברה איכותיים ולא כאלה שמעוניינים לייצר אווירה מלחיצה ולא נעימה. כאלה שיקשיבו לרצונות והצרכים האישיים של כל עובד בחברה שלכם, מתוך המטרה הכנה לסייע בהצלחת יום הכיף שאתם מארגנים לצוות שלכם.

ניסיון בתחום

עם כל הכבוד לשורה רחבה של חברות ומפיקים שהתחילו את העבודה שלכם חודשיים אחורנית, אין תחליף לניסיון בתחום ולכן, ההמלצה שלנו תהיה לוודא כי אתם בוחרים בחברה לתכנון ימי כיף הטומנת בחובה ניסיון רב שנים לצד ארגז כלים רחב במיוחד.

חברה לתכנון ימי כיף

שורה תחתונה – למה לקחת חברה לתכנון ימי כיף

המסקנה דיי ברורה – על מנת להבטיח את הצלחתו של יום כיף לצוות העובדים שלכם, חייבים לפנות לשירותיה של חברת הפקות מקצועית בתחום שכן, ללא הניסיון, לא באמת תצליחו לעשות זאת לבד. נכון, אולי לא מדובר על בחירה זולה, אך עליכם לזכור כי יום כיף איכותי ומוצלח לעובדים יבוא לכדי החזר השקעה מעולה בסופו של דבר שכן, העובדים ירגישו כמה אתם מעריכים אותם וכתוצאה מכך, ירגישו הרבה יותר מחויבים כלפיכם בתור מעסיקים וכלפי הארגון ככלל.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

5 מתנות מושלמות לחוף הים
יום כיף בירושלים – מבט אל העבר
מתנות קיץ לעובדים: כל מה שצריך לדעת
תקשורת וחיבור בין העובדים – למה כדאי להשקיע בזה?
5 רעיונות ליום גיבוש חוויתי ומלכד לצוות שלכם

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר