למה לחלק מתנות ממותגות לעובדים באירוע חברה

היום יותר ויותר מנהלי צוות ומעסיקים מבינים עד כמה חשוב לחלק מתנות לעובדים כדי להביע הערכה ולהראות להם עד כמה הם חשובים – וניתן לראות לא מעט חברות וארגונים שמאמצים מסורת כזו. ניתן לראות חלוקת מתנות לעובדים לחגים, מתנות לימי הולדת ואפילו לקראת עונת הקיץ. אולם, בעוד כי היום אין ספק על כך שחשוב מאוד לפנק את העובדים לפעמים עם מתנות נהדרות – לא כולם מבינים כי מתנות ממותגות הן הבחירה הטובה ביותר. אז מהן בעצם מתנות ממותגות, מדוע כדאי לכם לבחור בהן – ולמה לחלק מתנות ממותגות לעובדים דווקא באירועי חברה? על כך ועוד נסביר לכם במהלך הכתבה הבאה שאתם עומדים לקרוא.

למה לחלק מתנות ממותגות לעובדים באירוע חברה – כשמיתוג מנצח ומתנה איכותית נפגשים

מתנות ממותגות אלו בעצם מתנות SWAG מיוחדות – עליהן תוכלו להדפיס את לוגו החברה שלכם. ניתן להגיד כי כל מתנה שבחרתם "למתג" יכולה להיות מתנה ממותגת, ובהחלט ניתן לראות היום מגוון רחב מאוד של מתנות ממותגות שונות, החל מכפכפים ממותגים ועד לבקבוקים ותרמוסים ממותגים לעובדים. מתנות ממותגות עוזרות לנו לשמור על המסורת החשובה של חלוקת מתנות לעובדים באופן שמשמח אותם – אך לשמור במקביל גם על מיתוג מנצח, שהוא כל-כך קריטי וחיוני למען התקדמות החברה או הארגון שלנו.

חלוקת מתנות ממותגות לעובדים באירוע חברה – למה זה כדאי?

אירוע חברה זו הזדמנות נהדרת להפתיע את כל העובדים עם מתנות ממותגות נהדרות. אבל למה? הנה כמה סיבות עיקריות:

מתנות ממותגות לעובדים באירוע חברה ליצירת זכרונות

מתנות ממותגות לעובדים מביאות איתן לשולחן הרבה מאוד יתרונות, אך מעל הכל – הן עוזרות לנו ליצור זיכרון נחמד מאותו אירוע החברה שהרמנו אצל העובדים. זה לא משנה אם החלטנו להעניק לכל העובדים במהלך אותו אירוע כובע ממותג, חולצה ממותגת או בכלל תיק ממותג – תוכלו להיות בטוחים כי אותה מתנה נהדרת תהווה זיכרון משמח מאותו אירוע בו העובדים נהנו.

הגברת מודעות למיתוג החברה

מתנה ממותגת יכולה להגביר את המודעות לערכים מסוימים של החברה, או לשירותים ייחודיים אותם החברה מספקת לכל הדורש – במיוחד אם בחרנו להוסיף סלוגן קצר אשר מתאר אחד מאלו לצד הלוגו של החברה. הגברת מודעות זו יכולה להיות חשובה עבור העובדים שלנו, אך גם עבור לא מעט עוברי אורח שמבחינים בכל המתנות לעובדים הללו.

תפיסת החברה בתור חברה מקצועית שדואגת לרווחת העובדת

בעולם הקידום, כולם יודעים עד כמה מיתוג הוא שם המשחק. אם תסתכלו בעצמכם על החברות הגדולות והמוצלחות ביותר – תוכלו לראות כי ללא יוצא מן הכלל, כל אחת מהחברות האלו שמה דגש משמעותי על כל העניין של מיתוג. ובכן, מיתוג של מתנות עובדים עוזר לנו לשמור על המגמה הזו, והוא בעצם עוזר לנו להראות לעובדים שלנו, ללקוחות פוטנציאליים ואפילו לעובדים חדשים שמגיעים להתאקלם כי אנחנו חברה שלוקחת את עצמה ברצינות, ושמה דגש על העניין החשוב של מיתוג.

קידום עם מתנות ממותגות

מתנות לעובדים מהוות מעין פרסומת לחברה או לארגון שלנו. אם עשינו עבודה טובה, ובחרנו היטב מתנות SWAG ממותגות איכותיות והדפסנו עליהן בצורה מרשימה את לוגו החברה שלנו – יצרנו פרסומת איכותית מאוד. כל עוברי האורח שיראו את העובדים שלנו לובשים או עונדים את כל אותן מתנות ממותגות לעובדים בהחלט יתעניינו, וכך בעצם נוכל אפילו להגיע ללא מעט לקוחות פוטנציאלים נוספים, ולכל הפחות נוכל לעורר יותר עניין ציבורי סביב החברה או הארגון שלנו. לכן, חשוב לדעת כי לא מדובר רק במתנה נחמדה לעובדים – מדובר באמצעי פרסום לכל דבר ועניין.

לסיכום – השקיעו במתנות ממותגות לעובדים

מאז ומתמיד, חלוקת מתנות לעובדים הייתה מחווה אותה אנחנו שומרים בעיקר לאנשים הקרובים ביותר אלינו – מחווה שמראה על רצון עז לשמח את הקרובים אלינו, ובין היתר גם על הערכה עמוקה. במהלך השנים האחרונות, יותר ויותר מנהלי צוות ומעסיקים הבינו עד כמה חשוב להראות הערכה על ידי חלוקת מתנות גם לעובדים, ואילו אחת הבחירות הטובות ביותר שנוכל לעשות כאשר אנחנו מעוניינים לעשות זאת היא לחלק לעובדים שלנו מתנות ממותגות, להן לא מעט יתרונות. לכן החלטנו בכתבה זו להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על מתנות ממותגות לעובדים – היתרונות מאחוריהן, וכל הסיבות מדוע כדאי לחלק מתנות SWAG כאלו לעובדים דווקא בזמן אירוע חברה.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: למה לחלק מתנות ממותגות לעובדים באירוע חברה?

מתנות לפסח לעובדים עד 400 ש”ח

האם כדאי להשתמש באתר מתנות לימי הולדת לעובדים?

בחירה נכונה של מתנות ימי הולדת לעובדי החברה

למה כדאי להשקיע בגרביים ממותגות לעובדים

טיפים למנהלים בחברות לבחירת החברה הנכונה של אתרי בחירת מתנות

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו