מגבות חוף ממותגות – הבחירה הטובה ביותר כמתנות לקיץ

בעת בה אנו מדברים על בחירת מתנות לקיץ לעובדים, ניכר כי אחת מהבחירות המובילות אם לא המובילה ביותר תהיה מגבות חוף ממותגות. מדוע אתם שואלים? ובכן, התשובה היא שהן למעשה פחות חשובות למטרת ניגוב וייבוש הגוף, למרות שנועדו בדיוק לשם כך. על כן, עליכם לזכור כי מדובר על חלק מהמוצרים לים של בילוי בחוף הים ובחיק הטבע באופן כללי, משום שהן משומשות לצורך מגוון מטרות רחב, בין אם מדובר על אימונים בחדר הכושר ובין אם מדובר על פרסום המותג שלכם גם מחוץ לשעות העבודה באמצעות הטמעת הלוגו שלכם עליהן. כמו כן, כאשר אנו מדברים על מגבות חוף ממותגות, מדובר למעשה על מגבות דקות יותר, אך העובדי הדק שלהן לא פוגע כלל ביכולת ההפרדה שלהם בין החוף הלוהט לבין הגוף. 

אז למה דווקא מגבות חוף ממותגות?

אם כבר במגבות חוף ממותגות עסקינן, מדוע לא למתג אותן באמצעות הלוגו והערכים של הארגון שלכם וכך גם לזכות בחשיפה במגוון רחב של מקומות הומי אדם כמו בריכות, שמורות טבע וחופים? אם כן, מגבות חוף ממותגות הוא אפיק שיווקי לוהט במיוחד בעונת הקיץ שכן, את מה שבתי המלון הצליחו להבין לפני שנים רבות, מתחילים להבין בעלי העסקים בענפים השונים יחד עם חלוף השנים האחרונות – ניתן ומומלץ למתג מגבות חוף, במטרה לנצל את פוטנציאל החשיפה המקסימלי שלהן בקרב מקומות בילוי קיציים המונים מספרים בלתי מבוטלים של אנשים. 

מגבות חוף ממותגות

היתרונות של מגבות חוף ממותגות כמתנה לעובדים

תחילה, יש לציין כי מעבר לשימושיות הסטנדרטית שלהן לייבוש הגוף ולפריסה על החוף למען השיזוף, הרי שמדובר על הצהרה אופנתית של ממש שכן, מגבות חוף ממותגות הפכו בחלוף השנים האחרונות לעולם אופנתי עוצר נשימה, עולם בו כל מגבת הופכת ליותר ויותר מסוגננת, הן מבחינת עיצוב והן מבחינת האסתטיקה הכללית שלהם. אז נכון, שורת היתרונות נעוצה בראש ובראשונה בשימושיות הגבוהה שלהם, בין אם מדובר על ניגוב הגוף ובין אם מדובר על פריסה על מתקן בחדר הכושר. שנית, מהפן העיצובי, מדובר על מצור המתלווה לאמירה אופנתית ולא פעם גם חברתית, בעוד כי נתקלנו לא פעם בקמפיינים עם מסר חברתי או לחילופין פוליטי שבהם בוצע שימוש במגבות חוף ממותגות. 

מהבחינה השיווקית, היתרונות של מגבת חוף ממותגת ברורות כפי קרני השמש בחוף הים – עצם השימוש במוצר בקרב מקומות ציבוריים המונים מספרים בלתי מבוטלים של אנשים, גם אם מדובר על שהיות קצרות וגם אם בעונת הקיץ בלבד, מעניק למותג שלכם חשיפה רבה ובמידה והעיצוב שלכם יהיה חכם, הרי שתוכלו לתפוס את תשומת הלב של יותר ויותר אנשים. אי לכך, במטרה לוודא כי אתם אכן מנצלים את כל היתרונות שיש למגבות חוף ממותגות להציע, חשוב לחשוב לעומק על המסר השיווקי אותו אתם מעוניינים להטמיע על גבי המגבת, ומה יבלוט מספיק בחללים השונים כדי להסב את תשומת ליבם של העוברים והשבים?

מגבות חוף ממותגות

כך מתנות ממותגות מסייעות בשיווק העסק שלכם

מגבת חוף ממותגת, כפי שכולכם ודאי כבר יודעים, באות לידי שימוש בבריכות שחייה, שמורות טבע, חופים ועוד מגוון רחב של אתרים שונים בטבע של מדינת ישראל. אי לכך, די ברור כיצד ניתן לנתב את השימוש במגבות חוף ממותגות לשיווק העסק שכן, המגבת מסייעת בהפצת המיתוג של העסקים במקומות עם המון אנשים, כאשר המסר המרכזי של החברה שלכם חשוף לא רק לעיני העובדים, אלא לכל העובדים והשבים הנמצאים בסביבתם במקומות בהם הם משתמשים במתנות שלכם. כאן למעשה נכנס לתמונה העיצוב של המגבת וכן גם המסר אותו אתם בוחרים להעביר שכן, ככל שהעיצוב והמסר שלכם ברורים וייחודיים יותר, כך למעשה יצליחו לבלוט ולתפוס את העין של מרבית האנשים בקרבת מקום. כמו כן, בשלב העיצוב, חשוב לקחת בחשבון את העובדה כי ניתן להדפיס על מגבות חוף ממותגות בצבע מלא, אך באותה נשימה חשוב לזכור כי אלמנטים גרפיים מורכבים מדי עלולים "להיעלם" לאור אופי השימוש במגבת, בין אם למטרת פריסה ובין אם למטרת ייבוש הגוף, כאשר חלקים ממנה מתקמטים או לחילופין מוסתרים על ידי המשתמשים בהם. 

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

5 המלצות למתנות לחג ראש השנה לעובדים
5 מתנות מושלמות לחוף הים
למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים בקיץ
צידנית ממותגת לקיץ: הבחירה הטובה ביותר לעובדים
15 מתנות לעובדים – המומלצות

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר