מתנות החג הטובות ביותר לעובדים

כל חג הוא סיפור אחר בפני עצמו – הרי חגי ישראל ידועים בזכות האווירה הנפלאה שלהם, המשפחתיות שלהם, והאופן בו הם מאפשרים לכל המשפחה להתאחד בשביל ארוחה חגיגית כמיטב המסורת היהודית. חגים מביאים איתם גם את הבשורה על התחלות חדשות ועל תקופות חדשות, אך מעבר לכך – הם גם הזדמנות נהדרת להראות מחדש הערכה לעובדים המסורים והאמנים שלכם, אלו שמשקיעים את רוב הזמן שלהם בעבודה פרקטית ומשמעותית למען החברה או הארגון שלכם. בעבר לא כולם נהגו לייחס יותר מדי חשיבות למסורת של חלוקת מתנות לעובדים, אך בימינו ניתן לראות יותר ויותר חברות שמבינות עד כמה זה חשוב לחלק מתנות נהדרות לרגל החגים לעובדים המדהימים שלנו. אז איך תוכלו לבחור בעצמכם את מתנות החג הטובות ביותר לעובדים שלכם, מה עליכם לקחת בחשבון כאשר אתם מבצעים את הבחירה ומה עוד עליכם לדעת על נושא זה? בכתבה זו, נסביר לכם כל מה שכדאי לדעת על חלוקת מתנות חג לעובדים וכל היוצא בכך.

יתרונות של חלוקת מתנות לעובדים

לפני שנסביר לכם איך בוחרים מתנות נהדרות לחג עבור העובדים שלכם, ונציג לכם מספר דוגמאות נבחרות של מתנות חג נהדרות – הרי שעליכם להבין מלכתחילה למה בכלל כל-כך נהוג לחלק מתנות לעובדים, לרגל חגים או ימי הולדת. אז למה חשוב לחלק מתנות לעובדים? הנה כמה יתרונות:

• סמליות – חלוקת מתנות לעובדים זו מחווה שמביאה איתה לשולחן לא מעט סמליות – הרי מדובר בצעד שמראה על הכרת תודה ועל הערכה רבה מצד המעסיק, ולכן ניתן להגיד כי על ידי חלוקת מתנות חג נהדרות ומושקעות לעובדים שלכם אתם בעצם מראים להם עד כמה אכפת לכם מהם. כמו כן, עובד שרואה עד כמה מעריכים אותו ומכירים לו טובה על כל מאמציו בוודאות ירגיש מוערך ולכן יבצע את עבודתו עם יותר השקעה ובצורה טובה יותר – אז לא רק שמדובר על מחווה סמלית, בעצם ניתן להגיד כי חלוקת מתנות מעודדת את העובדים שלכם ובכך בעצם מדרבנת אותם להמשיך להשתפר – מה שתורם בעקיפין לארגון כולו.

• קשרים טובים עם העובדים – כאמור, חלוקת מתנות לעובדים זו מחווה סימבולית לא פחות, שבעצם עוזרת לכם להראות לעובדים המסורים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם באמת. כך בעצם תוכלו גם להתחבר יותר אל העובדים שלכם וליצור איתם קשרים טובים יותר, מה שתורם למען סביבת עבודה חיובית ואנרגטית יותר. חוץ מזה, קשר טוב עם העובדים ועובדים שסומכים עליכם ואוהבים אתכם בהחלט יכולים לתרום לא פחות בתפוקה שכן, ככל שמערכת היחסים שלכם עם העובדים שלכם תהיה יותר טובה ואיכותית, כך תוכלו להיות בטוחים שדינמיקת העובדה בצוות שלכם תהיה טובה ואיכותית יותר בהתאם.

השלבים לבחירת מתנות החג הטובות ביותר

לפני שנראה לכם מהן הדוגמאות הנבחרות שלנו של מתנות החג הטובות ביותר עבור העובדים שלכם, כדאי שתבינו איך מתבצעת הבחירה הנכונה. הנה השלבים לבחירת מתנות החג הטובות והשימושיות ביותר:

תקציב מתנות החג הטובות ביותר

כמו כל דבר אחר, גם כאן הבחירה מתחילה בשלב הראשון של הגדרת התקציב. עליכם להגדיר מראש תקציב שתהיו מוכנים להשקיע עבור כל מתנה, ומעבר לכך, עליכם גם לוודא שהתקציב מחולק בצורה שווה עבור מתנה של כל עובד באותו תפקיד באותה מחלקה – הרי לא תרצו להגיע למצב שחלוקת המתנות לעובדים שלכם היא אינה שוויונית וכתוצאה מכך היא גורמת למריבות וקנאה במקום העבודה. לאחר שהגדרתם בהצלחה תקציב, חשוב מאוד להמשיך לבחור מתנות בהתאם לו ולעבוד בצורה מסודרת, כך בעצם תוכלו לבחור מתנות בצורה הרבה יותר קלה, נוחה ויעילה.

מה העובדים שלכם היו שמחים לקבל לקראת החג? כמובן שמתנות החג הטובות ביותר

כעת הגיע השלב היותר מאתגר – שלב הבחירה. במהלך שלב זה, עליכם לחשוב היטב מה העובד שעבורו אתם בוחרים כרגע מתנה לחג היה שמח לקבל. תוכלו לבסס את בחירה שלכם על ההיכרות המוקדמת שלכם עם העובד, ובכך בעצם תוכלו להתאים אותה לתחביבים ולתחומי העניין שלו על מנת לקבל בחירה שהיא הרבה יותר מדויקת שכן, כך תוכלו להיות בטוחים שהמתנה לעובדים תהיה שימושית ותשמח את העובד לאורך תקופת זמן ממושכת. לדוגמא, אם אחד העובדים שלכם הוא גיימר מאז שהוא זוכר את עצמו בוודאי שהמשחק החדש והמלהיב שיצא בדיוק בסמוך לתקופת החג תהיה בחירה נהדרת ממנה העובד יהיה מרוצה עד השמיים. תוכלו גם להתייחס בבחירה שלכם לחג האחרון על מנת להוסיף מוטיבים מסוימים, בייחוד אם אתם מתכננים להכין לעובדים שלכם מתנות מסוג מארז מפנק. לדוגמא, אם אתם מכינים לאחד העובדים מארז לפסח – תוכלו לקבל השראה מהחג עצמו ולהוסיף דברים אופייניים לחג כמו הגדה, אגוזים או אולי אפילו איזה בקבוק תירוש איכותי.

הגיע הזמן לארוז את מתנות החג הטובות ביותר

אחרי שבחרתם את המתנה הטובה ביותר עבור כל עובד ועובד בהתאם לתקציב שהגדרתם מראש בשלב הראשון, כעת הגיע הזמן לשלב האחרון – וזהו השלב של אריזת המתנות. ככלל, כאשר מדובר על מתנות חג, תמיד נרצה לוודא שאנחנו אורזים את המתנות ועוטפים אותן בצורה הכי מהודרת וחגיגית שאפשר – אחרי הכל מדובר על מתנות לעובדים שלכם, ולכן נרצה לחלק אותן לעובדים שלנו כשהן ארוזות בצורה חגיגית, מהודרת ומרשימה. בדרך כלל, אם בחרתם לרכוש מספר מתנות מחברה מוכרת בתחום שכבר פועלת שנים בתחום המתנות חג לעובדים עבור חברות גדולות תוכלו לבקש כבר במעמד הרכישה שהמתנה תהיה ארוזה בהתאם לחג הקרוב, אבל גם תוכלו לעצב את העטיפה בעצמכם. בכל אופן, חשוב מאוד להקפיד לעטוף את האריזות בהתאם לחג על מנת לקבל את האפקט החגיגי והמהודר שיוסיף לחוויה.

הבחירות המומלצות שלנו למתנות החג הטובות ביותר

אחרי שהסברנו לכם את כל המידע החשוב אודות מתנות חג לעובדים, כעת הגיע הזמן לצלול אל העומק ולבחור בעצמכם את המתנות הטובות ביותר שיעשו חג שמח לעובדים שלכם. לפני שתבחרו בעצמכם, הנה כמה רעיונות נבחרים של מתנות חג מצוינות שיתנו לכם השראה:

מקרן קול Philips TAB 53005

בכל חג כדאי לארח ובכלל, להשתדל להיות שמחים ככל הניתן ולחגוג – הרי זו המהות של חג אחרי הכל. ובכן, בדיוק לשם כך תוכלו לרכוש לעובדים הנאמנים והמסורים שלכם מקרן קול מדהים מבית היוצר של פיליפס. מדובר בעצם על מקרן קול שמגיע לצד סאב אלחוטי איכותי, והשילוב של השניים בעצם עוזר להעלות את עוצמת הסאונד של הטלוויזיה תוך כדי חוויה יוצאת דופן של צליל נקי יותר ובס עמוק יותר.

מתנות החג הטובות ביותר

מנורת רמקול MINA L

אם אי פעם התלבטתם בין רכישה של מנורה לבין רכישה של רמקול – הנה המתנה המושלמת בשבילכם! מדובר בעצם על מנורת רמקול לד איכותית שהיא גם רמקול בלוטות' עם שמע טוב לא פחות! מעבר לכך, המנורה המקסימה הזו מגיעה בעיצוב מעודן וייחודי, אך שלא תטעו – היא נעשתה ללא שום התפשרות על איכות החומרים שכן, מדובר על מוצר חזק שניתן להשתמש בו גם לאורך תקופה ארוכה מאוד. המתנה לעובדים המושלמת עבור אנשים שאוהבים פונקציונליות ומעריכים איכות חסרת פשרות של מוצרים פרקטיים במיוחד.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: מתנות החג הטובות ביותר לעובדים?

מתנות חורף שימושיות לעובדים

מתנת חורף לעובדים בהדפסה אישית

האם כדאי להשתמש באתר מתנות לימי הולדת לעובדים?

האם כדאי לתת מתנות יום הולדת לעובדים

טיפים למנהלים בחברות לבחירת החברה הנכונה של אתרי בחירת מתנות

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר