מתנות חורף VS מתנות קיץ – למה להשקיע בשניהם?

חלוקת מתנות לעובדים היא אינה דבר של מה בכך שכן, מדובר באמצעי שיכול להשפיע משמעותית על הלך הרוח שבבית העסק שלכם ובכך להשפיע ישירות על תפקוד העובדים. על כן, מעסיקים רבים מבינים את החשיבות העצומה שבחלוקת מתנות לצוות העובדים שלהם באופן שגרתי, אם כי קיים מגוון רחב מאוד של סוגי מתנות בהתאם לתקופות השונות בשנה. בכתבה זו, החלטנו להסביר את כל מה שתצטרכו לדעת על מתנות חורף, מתנות קיץ וכל היוצא בכך.

מתנות חורף מומלצות

ערכת תה

בימי חורף סגריריים, אחת הפעולות המענגות ביותר שניתן לעשות בסופו של כל יום היא ליהנות מכוס תה חם ומנחם. על כן, בחירה בערכת תה מהווה את אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות כאשר מדובר על מתנות חורף על אף היותה מתנה פשוטה, זאת מאחר ומדובר במתנה שכוללת ערכה מקצועית של המשקה האהוב בתקופה הקרה בשנה.

ביגוד חורף

בין אם מדובר על מעיל, פליז או סווטשירט – אין ספק כי ביגוד חורף הוא מתנה נהדרת לתקופה הקרה מאחר והוא מאפשר לאדם אשר הענקתם לו את המתנה המדוברת לחמם את גופו, זאת בעוד כי במרבית המקרים ביגוד חורף נחשב לאופנתי יותר מביגוד קיץ.

בקבוק תרמוס עם 3 כוסות

כאשר מדובר על מתנות חורף לעובדים תמיד נרצה לבחור במתנה פרקטית שתהיה שימושית עבור האדם לו אנו מעניקים את המתנה בימים הגשומים. על כן, בקבוק תרמוס עם 3 כוסות אשר מאפשר לאדם שלו הענקתם את המתנה לשמור על הטמפרטורה של המשקה שלו במשך מספר שעות מהווה בחירה נהדרת לכל דבר ועניין.

מתנות קיץ מומלצות

ביגוד קיץ

על אף שבמרבית המקרים ביגוד קיץ נחשב לפחות אופנתי מביגוד חורף, ראוי לציין כי מדובר בפריטי ביגוד נוחים במיוחד שתמיד כיף ללבוש אותם. על כן, ביגוד קיץ איכותי שמתאים לעונה החמה תמיד יהיה בחירה נהדרת כאשר מדובר על מתנות קיץ.

ערסל מים מתנפח

בימי הקיץ החמים אין אחד שלא אוהב לנצל את הזמן הפנוי על מנת להתרווח וליהנות מחוף הים המרגיע. על כן, אחד מהסוגים המומלצים ביותר לבחירה של מתנות לקיץ הוא ערסל מים מתנפח שממנו האדם אשר רכשתם עבורו את המתנה הנפלאה הזו יוכל ליהנות בכל עת בה הוא מגיע אל הים.

מתנות חורף מתנות קיץ

ההבדלים בבחירה בין מתנות קיץ ומתנות חורף

בעת בה אנו מדברים על בחירה של מתנות קיץ ומתנות חורף לאנשים האהובים עליכם, חשוב מאוד לציין כי קיימים מספר הבדלים מהותיים בין שני סוגי המתנות לעובדים שניתן לבחור. למעשה, במרבית המקרים מתנות קיץ יהיו ברוח התקופה ועל כן, בדרך כלל מתנות קיץ יהיו מוצרים כדוגמת ערסל, בגד ים, ציוד שחיה, כפכפים ועוד. בניגוד לכך, במרבית המקרים מתנות חורף יהיו מתנות שאמורות לסייע לאלו שלהם מתנות אלו הוענקו להתמודד עם תנאי מזג האוויר של התקופה הקרה בשנה שכן, הקור של החורף נחשב למזג אוויר פחות נעים באופן משמעותי מהחום של הקיץ. כמו כן, זכרו כי כאשר אתם מעוניינים להעניק מתנה בתור מחווה של הערכה עמוקה לאנשים הקרובים אליכם, תמיד תרצו לבחור במתנה שימושית שתשרת אותם רבות ובה ייערך שימוש נרחב למשך תקופת זמן ממושכת.

שורה תחתונה – מתנות קיץ VS מתנות חורף

בין אם מדובר על מתנות חורף או מתנות קיץ לעובדים, חשוב מאוד לציין שכל מתנה היא מחווה נהדרת אשר גורמת לאדם שלו היא הוענקה לשמוח ולהרגיש כי חשבו עליו ורואים בחשיבותו. על כן, כאשר אתם בוחרים מתנה לאדם קרוב אליכם, זכרו כי עצם הענקת המתנה עצמה ככל הנראה כבר רוממה את רוחו, אם כי כדאי מאוד להשקיע רבות במחשבה על מתנה פרקטית מותאמת אישית מאחר ורק מתנה כזו תשומש רבות. נוסף על כך, מומלץ מאוד לוודא כי אתם רוכשים את המתנה לעובדים ממקום אמין ומהימן, זאת מכיוון שרק ברכישה ממקום שכזה תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו חוות דעת מקצועית שתכווין אתכם למציאת המתנה המושלמת. יתרה מזו, כאשר אתם רוכשים מתנה ממקום מקצועי בעל מוניטין תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו אחריות על המתנה שלכם, דבר חשוב במיוחד שיכול לסייע לאדם שעבורו רכשתם את המתנה לקבל שירות במידה ויזדקק לו.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

למה כדאי להשתמש בציליות חוף ממותגות
5 מתנות מומלצות לעובדים בחברה
איך לבחור חולצות ממותגות לעובדים
תיקי הרשל – הבחירה שלכם כמתנת סוואג לעובדים
אתר בחירת מתנות לראש השנה – הדרך הנכונה ביותר לבחור מתנות לחג

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר