מתנות פסח יוקרתיות לעובדים – תבצעו את הבחירה הנכונה

בראש ובראשונה, חשוב לזכור כי חג הפסח הוא למעשה פרק זמן המציין את יציאת עם ישראל מעבדות לחירות ובמילים אחרות – מדובר על אחד משלושת הרגלים שמציין את יום ההולדת של העם שלנו. כמו כן, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי חלוקת מתנות לעובדים בחגי השנה היא פעולה שהפכה לשגרתית במיוחד יחד עם חלוף השנים האחרונות שכן, במיוחד בחג הפסח, נהוג ומקובל להעניק מתנות פסח יוקרתיות לעובדים. על כן, לא פעם ולא פעמיים עולה השאלה – כיצד ניתן לבחור מתנות יוקרתיות לפסח לעובדים? מתנות חג כאלה שלא ימצאו את עצמן בפח האשפה בתום החג, אלא מתנות שישמשו את העובדים לאורך תקופה ארוכה וממושכת? ובכן, במטרה לעשות לכם מעט סדר בבלאגן, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל הדגשים החשובים שיהיה עליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מגיעים אל מעמד בחירת מתנות חג לעובדים שלכם.

החשיבות מאחורי הענקת מתנות פסח יוקרתיות לעובדים

כפי שציינו קודם לכן, מתנות לחגים הפכו מזמן להרגל בקרב חברות קטנות וגדולות, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על חג כה משמעותי כמו חג הפסח. על כן, לאור העובדה כי מדובר על חג המתלווה אל חשיבות עליונה, הרי שהמתנות הממותגות המוענקות במועד זה יהיו לרוב גדולות ויוקרתיות יותר, בהשוואה לשאר חגי השנה. אי לכך, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי העובדים מחכים להם מתחילת השנה. במילים אחרות – בתור מעסיקים, עליכם להבין זאת מוקדם ככל הניתן, במטרה להצליח לאתר מתנות יצירתיות, מקוריות ויוקרתיות שיהפכו את החג לחגיגי יותר עבורכם ועבור צוות העובדים שלכם. על כן, חשוב לציין כי מטלת הבחירה תלויה באופן ישיר במספר פרמטרים חשובים, ביניהם תקציב הארגון, העדפות העובדים, זמינות ומגוון המוצרים, כמות העובדים וכיוצא בכך. זאת בעוד כי בעידן המודרני של היום כל חברה רוצה להיות זאת שמפנקת במתנות פסח יוקרתיות לעובדים, וזה מכמה סיבות ברורות לחלוטין:

שביעות רצונם של העובדים

עובד שמקבל מתנה ממותגת הוא עובד מאושר וככזה, לא ניתן להתעלם מהעובדה כי במרבית המקרים יהיה עם מוטיבציה ותפוקת עבודה גבוהה מהרגיל.

הבעת תודה והערכה לעובדים

בנייה של אמון בין הארגון לבין צוות העובדים הוא גורם קריטי במסגרת מערכת היחסים בין השניים שכן, בדומה למערכת יחסים שבמסגרתה מצופה לקבל מתנה ליום ההולדת לעובדים, כך למעשה גם בחג הפסח.

מיתוג החברה במתנות פסח יוקרתיות לעובדים

סיבה אחרונה וחשובה לא פחות תהיה העובדה כי מדובר על אפיק שיווקי מצוין שיעניק לכם את האפשרות למנף בצורה משמעותית את העסק שלכם, באופן שבו העובדה יהיה מרוצה מהמתנה לחג שהוא קיבל ואפילו יעלה את התמונה כפוסט לרשתות החברתיות, כאשר המתנה ממותגת בלוגו החברה.

רעיונות למתנות פסח יוקרתיות לעובדים

כפי שציינו קודם לכן, מטלת הבחירה עשויה להיראות מורכבת במיוחד שכן, מלבד להיצע האפשרויות הנרחב בשוק של היום, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי מדובר על בחירה המחייבת הענקת תשומת לב נרחבת. אי לכך, עליכם לוודא כי אתם מבצעים מחקר קטן טרם הגעתכם אל מעמד הבחירה. על כן, במטרה להקל על הבחירה שלכם, ריכזנו עבורכם מספר רעיונות למתנות פסח יוקרתיות לעובדים עבור צוות העובדים שלכם:

מתנות פסח יוקרתיות לעובדים לבית ולמטבח

לאור העובדה הפשוטה כי חג הפסח הוא לא פחות מסמל להתחדשות וניקיון, מיותר לציין כי רבים הם האנשים שנוטים להחליף כלים ישנים בחדשים, מחדשים את כלל הבית ואפילו דואגים למכשירי חשמל חדשים. אי לכך, מתנות פסח יוקרתיות לעובדים לבית ולמטבח כדוגמת ערכה יוקרתית של סירים ומחבתות, מוצרי חשמל חדשניים או סט מצעים יוקרתי יהפכו את החג של צוות העובדים שלכם לחגיגי אף יותר.

מוצרי חשמל לעובדים

כפי שכולכם בוודאי כבר יודעים, מדי שנה יוצאים מוצרי חשמל חדשים המתלווים אל טכנולוגיות מתקדמות במיוחד. אי לכך, אחת מן האפשרויות היוקרתיות ביותר שעומדות לרשותכם במתנות ממותגות תבוא לידי ביטוי בשורה רחבה של מוצרי חשמל מגוונים, בין אם מדובר על מכונת קפה יוקרתית, שואב אבק רובוטי, שעון חכם, מכונת אספרסו ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מארזי אוכל יוקרתיים

מיותר לציין כי מארזי אוכל יוקרתיים תמיד פוגעים בול. ובמילים אחרות – במידה ואתם משקיעים במארז פסח איכותי המתלווה אל יין יוקרתי, הרי שמדובר על אפשרות שעשויה לשמח את מרבית, אם לא את כלל צוות העובדים שלכם. יחד עם זאת, עליכם לוודא כי אתם רוכשים מארז כשר לפסח במידה וצוות העובדים שלכם מסורתי.

מתנה לחג עם הקדשה אישית לכל עובד

אז לאחר שהבנתם לעומק את החשיבות העליונה שיש לבחירה מדויקת של מתנות פסח יוקרתיות לעובדים, חשוב לציין כי גם המתנה הממותגת היוקרתית ביותר לא באמת תהיה שלמה ללא תשומת לב אישית. אי לכך, ההמלצה שלנו תהיה להוסיף מכתב ברכה אישי לכל עובד, מה שיהפוך את המתנות חג לאישיות אף יותר. על כן, מעבר לאיחולי חג שמח, מומלץ שתוסיפי מספר מילים חמות של הערכה ותודה על ההשקעה והמאמץ בסביבת העובדים, ולא פחות חשוב – להשקיע באריזה יוקרתית. למעשה, אותה הקדשה אישית תיצור תחושת שייכות נרחבת בקרב צוות העובדים שלכם, מה שיגרום להם להבין כי המערכת בה הם נמצאים אכן מעריכה את המאמץ שלהם, מה שיגרום להם להרגיש את הצורך לתרום מעצמם בחזרה בארגון, בין אם באמצעות תפוקה גבוהה יותר, עבודה איכותית יותר וכיוצא בכך. בשורה התחתונה – בעת בה אתם בוחרים במתנה מושקעת ויוקרתית ומוסיפים לה אריזה אסתטית ויוקרתית לא פחות, הרי שהדבר יעניק לצוות העובדים שלכם את התחושה כי אכן חשבתם עליהם לעומק, עד לפרטים הקטנים ביותר.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: מתנות פסח יוקרתיות לעובדים – תבצעו את הבחירה הנכונה?

מתנות החג הטובות ביותר לעובדים

מתנות חורף שימושיות לעובדים

איך לבחור מעיל ממותג לעובדים?

בחירה נכונה של בקבוק תרמי ממותג לעובדים

האם כדאי לתת מתנות יום הולדת לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר