מתנות לחגים לפי תקציב

 

 

מתנות לראש השנה לפי תקציב

ידוע שכל פעם בראש השנה אנו חוגגים את המתיקות של השנה החדשה ולפעמים אנו חושבים לעצמנו מה יכולה להיות מתנה מתאימה לחג? מתנות חג צנועות אך מתחשבות כגון צנצנת דבש גולמי ואורגני בשילוב עם חבילת לחם חלה תוצרת בית, כפרי, המסמלת את האופי המחזורי של השנה יכולה להיות מתאימה בדיוק לכאלו שרוצים להעביר את אהבתם בחג אך להישאר בתקציב. לחלופין, אפשר לשקול לתת במתנה לראש השנה עציץ חגיגי בתור סמל מתמשך לצמיחה והתחדשות לשנה הקרובה. המתנות התקציביות הללו נושאות תהודה סמלית עמוקה, המגלמת את הרוח האמיתית של ראש השנה.

ערכת תה למתנות לחגים לפי תקציב

מתנות חג צנועות אך בעלות משמעות מתחת ל-100 שקל

בטווח של 100 שח האפשרויות רחבות יותר. בתקציב זה אפשר להשקיע יותר במתנה ולבחור משהו מושקע כמו מנת דבש מעוצבת להפליא או סט של נרות שעוות דבורים. בנוסף לכך, אתם יכולים גם לבחור בסל מתנה מלא בפירות העונה ובאגוזים, המשקפים את האופי השופע של עונת הקציר. לעומת זאת, אם ברצונכם לבחור משהו מותאם אישית יותר, שקלו מזכרת עץ חרוטה בהתאמה אישית, שתוסיף נופך של חמימות והתחשבות למתנת ראש השנה שלכם.

מארז קרמים ביתי ומפנק למתנות לחגים לפי תקציב

מבחר מפואר: מתנות לעובדים עד 500 שח

למי שרוצה לפנק עוד קצת את יקיריו, מתנות לחג בטווח של 500 שח מציעות מגוון אפשרויות יוקרה. לדוגמא, פריט יודאיקה מעודן, כמו גביע קידוש כסוף או שופר מעוצב להפליא, יכול להיות מתנה בלתי נשכחת לראש השנה. לחילופין, בקבוק יין כשר איכותי בשילוב מבחר גבינות גורמה יכול להוות מתנה מפנקת וחגיגית.

תקציב שופע: מתנות לעובדים החל מ 500 שח ומעלה

לקבלת מתנה מפוארת באמת לראש השנה, תוכלו לשקול לבזבז את התקציב על תכשיט משובח הכולל סמלים יהודיים או ברכות. לחלופין, תוכלו לבחור בפריט ביתי מעוצב, כמו חנוכיית זכוכית בעבודת יד או מפה יוקרתית בעלת מוטיבים יהודיים. אם למקבל המתנה שלכם יש נטייה לאמנויות או לעיצובים יפים, שקלו להביא לו הדפס במהדורה מוגבלת או פסל של אמן יהודי מקומי. המתנות הראוותניות הללו משאירות רושם מתמשך ומזכרת להמשך השנה.

מתנת הנתינה: תרומות לצדקה

לבסוף, זכרו שראש השנה עוסק גם בהסתכלות עצמית, במעשינו ובתמורה לקהילה. מומלץ לתרום לארגון צדקה הקרוב לליבו של מקבל המתנה שלכם בשמו. לחלופין, אתם יכולים לתת חסות לארוחה במקלט מקומי או לתרום לקרן חינוך. אלו מתנות חג בעלות ערך רב המתרחבות מעבר לתחום החומרי ותורמות להפיכת העולם למקום טוב יותר.

ללא קשר לתקציב שלכם, ישנן מספר אפשרויות מתנות חג מתחשבות ומתאימות לראש השנה לבחירה. פעולת הנתינה היא חלק משמעותי בחגיגת הקודש הזו, והמחשבה שהושקעה בבחירת המתנה היא מה שחשוב באמת. אחרי הכל, זה לא תג המחיר שקובע, אלא הסנטימנט והלב מאחורי המתנה.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: מתנות לחגים לפי תקציב?

מתנות קיץ השוות ביותר לשנת 2023
10 רעיונות למתנות קיץ לעובדים
יום גיבוש לעובדים בים המלח
אתר מתנות לראש השנה VS אתר מתנות לפסח
כפכפים ממותגים – מתנת הקיץ השימושית ביותר

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר