מתנות לחג ראש השנה לעובדים – איך תבחרו נכון

כפי שכולכם ודאי כבר יודעים, ראש השנה מתקרב ובא, כאשר המודעות לצד החשיבות המתלווה אל שביעות רצונם של העובדים מסביבת העבודה בעידן המודרני של היום היא גבוהה מתמיד שכן, הרוב המוחלט של מנהלי ומנהלות כוח האדם בחברות השונות משקיעים לא מעט מאמצים במטרה לחשוב על ערב צוות, פעילויות ומתנות לצוות העובדים שלכם. על כן, מיותר לציין כי מדובר על פעולה שעשויה לתרום בצורה משמעותית לנאמנותם של העובדים בארגון ולמנוע מצבים של בריחת מוחות שכן, עליכם לזכור כי בסופו של יום – העובדים שלכם מבלים מספר רב של שעות בכל יום בסביבת העבודה והידיעה כי הם לא מקבלים את היחס הראוי וכי לא באמת מבחינים בהם מעבר להיבטים הפונקציונאליים, משפיעה בצורה ישירה על הצורה בה הם תופסים את מקום העבודה וכתוצאה מכך, תפוקת העבודה שלהם עשויה להיפגע. משכך, מתנות לחג ראש השנה היא פעולה שכדאי לא לוותר עליה ולכן, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את כל מה שתצטרכו לדעת טרם הגעתכם אל מעמד הבחירה. 

בחרו במתנות ממותגות

בעת בה אנו מדברים על מתנות לחג ראש השנה, הרי שבתור בעלי ארגונים עומדת בפניכם האפשרות לבצע רכישה של מתנות ממותגות המורכבות מלוגו, פרטי העסק ועוד מגוון רחב של משתנים המתקשרים לארגון שלכם. על כן, מתנות ממותגות הן מתנות אשר נכללות בתוך קבוצה רחבה של אפשרויות ובין היתר תוכלו לפגוש בחולצות ממותגות, עטים, גאדג'טים, שמשיות וכיוצא בכך. יחד עם זאת, חשוב לציין    כי אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של רכישת מתנות ממותגות לראש השנה יבואו לידי ביטוי בעובדה כי באפשרותם להעניק לעובדים את תחושת השייכות. למשל, במידה ותחליטו להעניק לצוות העובדים שלכם חולצות ממותגות במהלך יום כיף או לחילופין באירוע חברה, ייתכן כי הצוות יבחר ללבוש את החולצה כבר במהלך הטיול ובכל מצב, ניכר כי החולצה תגביר בצורה משמעותית את תחושת השייכות שלהם לארגון ולצוות העובדים שלכם.

הוקירו תודה והערכה בעזרת מתנה לעובדים שלכם

כפי שאתם ודאי כבר יודעים, במהלך השנה ישנם לא מעט אירועים בולטים בהם מרבית הארגונים מחליטים להעניק מתנות לעובדים שלהם שכן, מדובר על מתנות לחג ראש השנה, מתנות חג הפסח ובחלק מהארגונים גם פורים וחנוכה וכן גם בימי הולדת ואירועים אישיים של העובדים. זאת בעוד כי את המתנות תוכל לבחור בסדרי גודל שונים במטרה להתאים את המתנות השונות לאירועים השונים, למשל, במידה ומדובר על ראש השנה, ניכר כי מארזי מתנה חגיגיים עשויים להוות את הבחירה האידיאלית, בעוד שעבור יום הולדת מומלץ יהיה לבחור במתנה אישית יותר. על כן, בעידן המודרני בו אנו חיים, ניכר כי אתם עומדים בפני מגוון רחב של מתנות לעובדים, לרבות כאשר מדובר על מתנות לחג ראש השנה, כך שעליכם לגלות יצירתיות ומקוריות ולא פחות חשוב – עליכם לוודא כי אינכם חוזרים על אותן מתנות שהענקתם לצוות שלכם בשנים עברו.

מתנות לראש השנה: שבירת שגרה הכרחית 

כאמור, ישנן לא מעט סיבות שבגינן מומלץ להעניק מתנות לעובדים, אך עליכם לזכור כי בחלק מהמקרים, דווקא כאשר מדובר על מתנות אשר מתלוות אל אלמנט ההפתעה, כאלה המגיעות ללא כל הכנה מוקדמת, יכולות להשפיע בצורה ישירה על רמת שביעות רצונם של העובדים בסביבת העבודה. על כן, עליכם לזכור כי מתנה שניתנת "משום מקום" יכול לשבור לא מעט את שגרת העבודה בקרב צוות העובדה שלכם, שבירת שגרה כזו שתעלה להם חיים וכן גם את רמת שביעות רצונם והמוטיבציה שלהם להמשך העבודה. כידוע, כאשר מדובר על ימים עמוסים בעבודה, ניכר כי המוטיבציה של העובדים עשויה מעט לרדת ולכן, ההמלצה המרכזית תהיה להפתיע את העובדים שלכם עם מארז מתנה ממש בעת כניסת החג מבלי להגיד להם מילה אחת בנושא קודם לכן וכך למעשה, תיצרו אווירה ייחודית ושונה בפתיחת ראש השנה.