מתנות ממותגות – למה זה חשוב

כובע ממותג ותיק ממותג UNIT

המיתוג של מוצרים שונים הוא אבן דרך מהותית בנושא שיווק ופרסום של כל חברה. קו החשיבה הוא שלקוח, קולגה או כל אדם אחר שרואה את הלוגו הממותג של המפרסם זוכר זאת כזיכרון צילומי ולכן אם בעתיד יהיה לו צורך לרכוש מוצרים כמו לדוגמה ריהוט משרדי, או להשתמש בשירות מסוים כמו תיקון של מחשבים, הוא ייזכר בלוגו שראה כמה וכמה פעמים והוא יפנה לספק זה כדי לקבל שירות.
זו הסיבה שחברות רבות מעניקות מתנות ממותגות לקולגות, לעובדים ולאנשי עסקים רבים וכך הם מרחיבים ככל האפשר את הפיתוח העסקי שלהם באמצעות המיתוג שלהם וכמות האנשים שנחשפים ללוגו גדלה משנה לשנה.

מתנות ממותגות לעובדים

בחברות רבות העובדים נמצאים לאורך כל היום במקומות שונים בארץ וגם בעולם. לכן הפריטים שנמצאים איתם הם כלי שיווקי ממדרגה ראשונה. כאשר אנשי הנהלת החברה חושבים על מוצרים שיקלו על העובדים בסיטואציות מסוימות וגם ישמשו ככלי פרסומי, הם בוחרים מעת לעת מוצר אחר שיוענק לכל עובדי החברה.
יש סוגים רבים של מתנות ממותגות לעובדים כמו לדוגמה תיק איכותי ללפ טופ שאין כל אפשרות לפתוח אותו מהחלק החיצוני שלו וכך החפצים האישיים של העובד הם מוגנים, העובד נוסע ברכב שלו או ברכבת ובכל מקום רואים את ההדפסה שנראית חדה וברורה בחלק העליון של התיק. בדרך זו מעניקים לעובד גם מטריה מפנקת שהיא ממותגת וכאשר הוא צועד איתה בגשם, כולם רואים את הלוגו. כך גם מתנות לעובדים שמותאמות לו ולמשפחתו כמו מתנות קיץ, צידניות, ציליה, מזרן ים, זוג מטקות או משחק שש בש. כל מי שנמצא בקמפינג או בחוף הים רואה מתנות ממותגות וקיימת סבירות גבוהה שהוא לא ישכח מהר את הנראות של הלוגו.

מתנות ממותגות - למה זה חשוב

מתנות ממותגות ללקוחות

חברות רבות מעניקות מתנות ממותגות ללקוחות לקראת החגים, בכנסים ובתערוכות מקצועיות. ההיצע הוא רחב מאד ותמיד בוחרים במתנות שימושיות. כמו לדוגמה עטים, ערכות משרדיות, כובעי מצחייה ממותגים, חולצות מודפסות עם הלוגו של העסק, מגבות חוף מרהיבות, בקבוקי שתייה, תרמוסים מעולים ועוד. הקולגות נהנים מאד לקבל מתנות ללקוחות ובמיוחד כשמדובר בפריטים שחשובים עבורם כיוון שהם פרקטיים.

מתנות ממותגות - למה זה חשוב

מתנות ממותגות לחברה

אוהבי המתנות תמיד ישמחו לקבל כל סוג של מתנה. מתנה לקיץ, מתנות לחורף, אביזרים למחשב או לסלולרי ערכות של שוקולד, גבינות, תיקים שונים, מעיל מעולה, קפוצ'ון לימי החורף הקרים, כרבולית מפנקת וכל רעיון מקורי ויצירתי שיעניק המון שמחה של מתנות ממותגות לחברה.
מה שנשאר לכם לעשות הוא לעבור על כל ההיצע העצום שלנו הכולל מתנות לעובדים באתר, לחשוב אילו מתנות יהיו המתאימות לקבוצות שונות של מקבלי המתנות, כמו העובדים והלקוחות ובהתאם לכך לבצע הזמנה מרוכזת של כל הכמות הנדרשת. הצוותים שלנו יטפלו במסירות בהדפסות המתאימות ביותר בהתאם לסוג המוצר אם זה פריט מבד, פלסטיק, מתכת וכו'.
התוצאה היא לא פחות ממושלמת ואין ספק שתקבלו המון מחמאות על הבחירה המוצלחת!

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

איך לבחור חולצות ממותגות לעובדים
מה הקשר בין חווית עובד לשימור עובדים
למה כדאי להשקיע במתנות לעובדים בקיץ
אתר בחירת מתנות לראש השנה – הדרך הנכונה ביותר לבחור מתנות לחג
10 מתנות קיץ מומלצות לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר