מתנות ממותגות לראש השנה – המומלצות ביותר

אין ספק כי ראש השנה הוא אחד מהחגים האהובים ביותר מכיוון שהוא מסמל עם בואו את תחילתה של תקופת החגים המיוחלת. בתור מעסיקים, לרגל תקופה משמחת שכזו אין דבר טוב יותר מלהעניק מתנות לעובדים וזאת משלל סיבות, כאשר העיקרית שבהן היא שהדבר תורם לקיומה של סביבת עבודה חיובית ואנרגטית, כזו אשר יכולה לסייע משמעותית להבטיח תפוקה טובה מצדם של צוות העובדים. עם זאת, כאשר מחלקים מתנות לצוות העובדים תמיד תרצו לוודא כי אתם רוכשים עבורם מתנות ייחודיות ושימושיות, כאלו אשר ישרתו את העובדים שלכם במשך תקופה ממושכת ולא ישכחו לאחר תקופת החגים. אך כיצד תוכלו לבצע בחירה במתנות שכאלו מתוך כל האפשרויות שעומדות לרשותכם? בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם את כל מה שתצטרכו לדעת על מתנות ממותגות לראש השנה לעובדים שלכם לרגל ראש השנה לצד 5 דוגמאות נפלאות.

מהי החשיבות מאחורי הענקת מתנות ממותגות לראש השנה?

בעת בה אנו מדברים על רכישת מתנות ממותגות לראש השנה עבור צוות העובדים שלכם, תחילה ראוי לציין כי במקרים רבים, מעסיקים אינם מבינים את מלוא החשיבות שבעניין ומעדיפים במקום זאת לרכוש עבור צוות העובדים שוברים דיגיטליים לאתרי קניות כאלו או אחרים. בעוד כי בסך הכל מדובר במחווה נחמדה, כדאי לקחת בחשבון כי ייתכן ששוברים דיגיטליים לאתרי קניות לא יספקו לצוות העובדים שלכם את אותה תחושת החשיבות אשר ניתן להקנות כאשר רוכשים עבורם מתנות שניכרת ההשקעה הרבה בבחירתן. בתור בעלי עסקים, אחד המשאבים היקרים ביותר אשר עומדים לצדכם הוא צוות העובדים שלכם ועל כן, עליכם לדאוג לכך שצוות העובדים יכיר בעובדה שאתם מעריכים אותם ורואים במאמציהם המרובים למען החברה.

למה דווקא מתנות ממותגות לראש השנה?

בעוד כי קופונים, שוברי קניות או חופשה לחו"ל נחשבים לסוגי מתנה שכיחים בקרב מעסיקים אשר מעוניינים לרכוש מתנות עבור צוות העובדים שלהם, כדאי לציין שבתור מעסיקים, אחת האפשרויות הטובות ביותר שתוכלו לבחור היא לרכוש מתנות ממותגות וזאת משלל סיבות. תחילה, כדאי לציין כי רכישת מתנות לראש השנה עבור צוות העובדים שלכם מאפשרת לכם ללכד ולגבש את כלל העובדים מאחר וקבלת מתנות לעובדים עם לוגו החברה עשויות להעלות את הזיקה והחיבור של העובדים למקום העבודה. יתרה מזו, יתרון נוסף וחשוב לא פחות שתוכלו ליהנות ממנו בעת רכישת מתנות ממותגות לראש השנה הוא שמתנות ממותגות מהוות פרסום חינמי לכל דבר ועניין עבור בית העסק שלכם. למעשה, מכיוון שעל המתנות שאתם מעניקים לעובדים שלכם מוטבע לוגו החברה שלכם, הדבר אומר כי כל עוברי האורח אשר נמצאים איתם באותה סביבה יבחינו באותו הלוגו ומכאן תיתכן חשיפה ציבורית נרחבת יותר שיכולה לסייע לחברה.

מתנות ממותגות לראש השנה

המתנות המומלצות ביותר

בקבוקים ממותגים

במרבית המקרים, התקופה בה ראש השנה מתרחש עדיין נחשבת לתקופה חמה ועל כן, מדובר על ימים בהם חשוב לשמור על שתיית מים מרובה ולהקפיד על צריכת נוזלים. לשם כך בדיוק תוכלו לרכוש עבור צוות העובדים שלכם בקבוקים ממותגים בתור מתנות ממותגות לראש השנה שכן, מדובר במתנה נפלאה אשר ביכולתה לסייע לעובדים שלכם לשמור על צריכת מים אופטימלית ומומלצת בימים חמים אלו.

ביגוד לעובדים

בדיוק כפי שתג עשוי להעלות את גאוות היחידה בקרב חיילים, כך ייתכן כי חולצה ממותגת שעוצבה בצורה יפה במיוחד כאשר עליה מוטבע לוגו החברה תוכל להעלות את המורל ואת החיבור למקום העבודה בקרב צוות העובדים שלכם. על כן, ביגוד ממותג לעובדים שלכם הוא ללא ספק אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות כאשר אנו מדברים על בחירה של מתנות לראש השנה עבור צוות העובדים.

מתנות ממותגות לראש השנה

תיקי הרשל ממותגים

המתנה המושלמת כאשר אתם מחפשים אחר מתנה שתשלב פרקטיות ואופנתיות. למעשה, מדובר בתיקים איכותיים ופונקציונליים במיוחד אשר ניתן להטעים אותם בקלות על פי סגנון הלבוש והטעם האישי של כל עובד, זאת בעוד כי גם אותם ניתן למתג בדיוק כמו כל מתנה ממותגת אחרת. אין ספק כי בזכות העיצוב הייחודי ואיכות החומרים הבלתי מתפשרת שלהם, תיקי הרשל ממותגים עבור צוות העובדים שלכם מהווים בחירה נהדרת כאשר אתם מעוניינים לרכוש מתנות ממותגות לראש השנה.

צידנית קשיחה אצטק 26L 

תקופת החגים אשר מסמלת התחלות חדשות היא זמן נהדר לנצל את הפגרה מהעבודה לחשבון נפש ומנוחה. עם זאת, ראוי לציין כי משפחות רבות נוהגות לנצל את החופשה של תקופה זו על מנת לטייל ברחבי הארץ יחד עם חברים ומשפחה. מתנה נהדרת אשר תשרת אנשים אלו היא מתנה מסוג צידנית קשיחה אצטק 26L שכן, כאשר מטיילים ברחבי הארץ בתקופה חמה שכזו חשוב להצטייד בכמות מים מספקת על מנת לוודא כי חלילה אף אחד לא יתייבש – דבר אותו ניתן לבצע על ידי שימוש בצידנית איכותית שכזו.

מתנות ממותגות לראש השנה

גרביים ממותגות

בדיוק כפי שפריטים ממותגים כדוגמת חולצות ממותגות או בקבוקים ממותגים נחשבים לבחירה נהדרת כאשר מדובר על מתנות לראש השנה, אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות כאשר אתם מחפשים אחר מתנה שימושית לעובדים שלכם היא רכישת גרביים ממותגות. למעשה, מדובר בגרביים איכותיות בהן העובדים שלכם יוכלו לעשות שימוש נרחב, זאת בעוד כי לוגו החברה מוטבע עליהן ובכך בעצם הופך אותן למתנה ממותגת.

כך תבחרו נכון מתנות ממותגות לראש השנה

אין עוררין על כך שרכישת מתנה ממותגת לראש השנה עבור צוות העובדים שלכם היא דבר נהדר אשר מביא עמו יתרונות רבים לשולחן. עם זאת, חשוב לציין שעל מנת לוודא כי תוכלו לספק מתנות שכל העובדים שלכם יהיו מרוצים מהן, עליכם לבחור נכון. אז כיצד תוכלו לבחור נכון כאשר מדובר על רכישת מתנות לראש השנה? למעשה, כדי לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור העובדים שלכם, כדאי מאוד לבחור במתנות שימושיות ופרקטיות, זאת מאחר ומתנות שכאלו ישמחו את העובדים שיערכו בהן שימוש ארוך טווח. כדי לבחור מתנה פרקטית עבור צוות העובדים שלכם, מומלץ מאוד לבחור מתנה מותאמת אישית עבור כל עובד על פי תחומי עניין. לדוגמא, במידה ואחד העובדים שלכם אוהב לצאת עם המשפחה לקמפינג – הרי שאין מתנה הולמת יותר מצידנית ממותגת.

דגשים חשובים למתנות ממותגות לראש השנה

כאשר אתם בוחרים את המתנות הממותגות הטובות ביותר עבור צוות העובדים שלכם לרגל ראש השנה, חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר דגשים חשובים לפני ביצוע דבר הבחירה. למעשה, כאשר אתם בוחרים מתנות לעובדים שלכם, חשוב מאוד לשים לב כי מדובר בבחירה שוויונית ולא בבחירה שבמסגרתה עובד אחד קיבל מתנה "נחשבת" יותר מעובד אחר, זאת מאחר והדבר יכול ליצור קנאה ותסבוכות מיותרות בעבודה. יתרה מזו, חשוב מאוד לזכור כי בתור מעסיקים, העובדים שלכם לומדים מכם מנהיגות מהי ועל כן, מוטב שתייצגו את ערכי החברה שלכם גם בעת בחירת המתנות ותשלבו אותם בחוכמה. ניתן לבצע את הדבר על ידי הוספת סלוגן קטן וחביב שמייצג את ערכי החברה לחולצה ממותגת, להוסיף הקדשה אישית ועוד שלל דרכים מגוונות בהן תוכלו להוסיף נימה אישית למתנות ממותגות לראש השנה.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

10 סיבות להשקיע במתנות לעובדים
איך לבחור חולצות ממותגות לעובדים
5 המלצות למתנות לעובדים חדשים
בקבוקים ממותגים לעובדים: הבחירה הנכונה
צידנית ממותגת לקיץ: הבחירה הטובה ביותר לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו