מתנות פסח ממותגות – חזקו את המותג בחג

בימינו, יותר ויותר מעסיקים עד כמה חשוב לרכוש מתנות נהדרות לעובדים שלכם, כדי להראות הערכה, כדי לשפר את האווירה בסביבת העבודה – או סתם כדי לשמח אותם. מתנות מתקבלות בתור תקופה, ואפשר לרכוש אותן עבור העובדים לרגל ראש השנה, לרגל ימי הולדת ועוד, אך חשוב מאוד לדעת כי מתנות לפסח הן מתנות מיוחדות בפני עצמן. למעשה, פסח הוא אחד החגים האהובים על רוב האנשים, ולא רק בגלל שהוא מבשר על עונת האביב שידועה בתור עונה עם מזג אוויר נפלא. כולם אוהבים את פסח כי זהו החג שמסמל במסורת שלנו על סיפור עתיק יומין של מאבק בין טוב לרע, על היציאה ההיסטורית של בני ישראל מעבדות נוראית וארוכת שנים במצרים לחופשי, בדרך לארץ המובטחת. אז איך תוכלו לבחור מתנות חג נהדרות עבור העובדים המסורים שלכם, ולמה כדאי ללכת דווקא על מתנות ממותגות? בכתבה זו, נסביר לכם כל מה שחשוב לדעת על מתנות פסח עבור העובדים שלכם, מתנות פסח ממותגות וכל הסובב סביב נושאים אלו.

מה מתנות פסח ממותגות מוצלחות צריכות להכיל?

לפני שנסביר לכם למה כל-כך כדאי לבחור דווקא מתנות פסח ממותגות עבור העובדים שלכם, הנה כמה דברים שכל מתנת פסח מוצלחת אמורה להכיל:

מתנות פסח ממותגות בנימה אישית

מה שעושה את ההבדל בין מתנה בנאלית שמשדרת מחווה של "לצאת מידי חובה" לבין מתנה שניכרת ההשקעה מאחוריה וכל עובד שמח לקבל הוא הפן האישי, מה שהופך את המתנה לאישית עבור כל עובד ועובד, ובכך בעצם מביאה להמון ערך סנטימנטלי. כדי ליהנות מהיתרון הזה, הקפידו להוסיף לכל עובד הקדשה אישית עם המתנה לחג שלו, בנוסף לאיחול לבבי עבור חג הפסח הקרוב. תוכלו לכלול בדיחות פרטיות אם יש לכם, זה תמיד מוסיף.

לא לשכוח מהאריזה של מתנות פסח ממותגות

תמיד כדאי להוסיף משהו ברוח החג כדי להעשיר את אווירת החג של העובדים שלכם, כך תוכלו לשמח אותם ולעשות להם חג שמח ללא שום מאמץ נוסף. תוכלו להוסיף המלצות לחג הפסח, שירים וברכות לחג הפסח או אפילו משהו פיזי שקשור לחג ולכלול אותו במארז מתנה כמו הגדה נוספת, בקבוק תירוש איכותי או אולי אפילו אגוזים עבור הילדים של העובד.
השלב האחרון, והאהוב על אנשים מסוימים יהיה לארוז ולעטוף את המתנות הנהדרות שאתם מחלקים לעובדים שלכם לרגל בואו של חג הפסח. חשוב מאוד לא לשכוח לארוז את המתנה לפסח בצורה מהודרת וחגיגית כמיטב המסורת על מנת שתוכלו להתאים אותה לחג. ברוב המקרים, אם ביצעתם את הרכישה מחברות שפועלות בתחום המתנות לעובדים ומתנות חג מזה שנים תוכלו לבקש באותו מעמד שהמתנות שקניתם יגיעו כבר ארוזות בצורה חגיגית ומהודרת לרגל חג הפסח, או שתוכלו לארוז בעצמכם.

למה דווקא מתנות ממותגות?

אחרי שהבנתם את הבסיס לבחירת מתנות פסח, והסברנו לכם בעצם מה כל מתנה לאיכותית אמורה להכיל – כעת הגיע הזמן שנעבור לנושא של מתנות ממותגות. מתנות ממותגות אלו בעצם מתנות שניתן לראות עליהן בצורה כזו או אחרת את לוגו החברה שלכם או כל סמל מסחרי אחר שאמור לקדם את בית העסק שלכם. בדרך כלל ניתן לראות בתור מתנות חג פופולריות ביגוד כמו מעיל ממותג, קפוצ'ון ממותג, כובע גרב ממותג ואפילו גרביים ממותגות, אך לעיתים נראה גם חברות שממתגות דברים מסוימים במשרד כמו כוסות חמות ממותגות, תרמוסים ממותגים, פדי עכבר ממותגים וכדומה. בכל אופן, אין ספק כי מתנה ממותגת זו בחירה מצוינת, בעיקר כי היא מביאה איתה לשולחן מספר יתרונות חשובים:

פרסומת חינמית לבית העסק שלכם

בין כל היתרונות המדהימים שמתנות פסח לעובדים מביאות איתן לשולחן, חשוב לדעת לפני הכל כי מתנה ממותגת היא בעצם לא רק מתנה נהדרת שמשמחת את העובדים שלכם, אלא גם פרסומת חינמית לבית העסק שלכם. כאשר העובדים שלכם ילבשו מעיל ממותג או קפוצ'ון ממותג ויעברו ליד עוברי אורח, כל האנשים האלו בוודאי יבחינו בלוגו החברה שלכם שמופיע על גבי המתנה הממותגת בצורה ססגונית ובולטת (כמובן במידה ועיצבתם אותו נכון וביצעתם בחירה נכונה בכללי של מתנה ממותגת). ובכן, כל אותם אנשים שיבחינו בלוגו המרשים בוודאי יתעניינו, מה שעוזר לכם בעצם להרחיב את התודעה הציבורית על הארגון שלכם. כך גם ייתכן שתוכלו למשוך עוד המון לקוחות פוטנציאליים שאולי לא הייתם מצליחים להגיע אליהם בשום אמצעי פרסום אחר. אתם לא תאמינו עד כמה מתנה לחג עוזרת לחזק את המותג של הארגון שלכם וליצור עניין בציבור!

מתנה ממותגת מראה שאתם לוקחים את הארגון שלכם ברצינות

תחשבו על זה רגע בעצמכם. אילו חברות וארגונים ראיתם שנוהגים למתג כל פרט ופרט קטן בסביבת העבודה או בלבוש של העובדים, ואפילו את כוסות הקפה? כנראה שהתשובה היא רק חברות גדולות, אימפריות של ממש. ובכן, כאשר אתם מעניקים לעובדים שלכם מתנות ממותגות עבור פסח, אתם לא רק מפנקים אותם ומשמחים אותם לקראת החג האהוב בשנה, אתם בעצם גם מראים ללקוחות או לעובדים חדשים שאתם מותג של ממש ואתם לוקחים את כל נושא המיתוג של הארגון שלכם ברצינות.

מתנות הן דרך נהדרת לגבש בין העובדים

מתנות ממותגות גם עוזרות לעובדים לקבל תפיסה חיובית יותר אודות מקום העבודה בו הם נמצאים, ובמקרים מסוימים הדבר יכול אפילו לגבש וללכד עובדים ולגרום להם "להתגאות" יותר בסביבת העבודה שלהם. אי פעם ראיתם צוות בצבא שלא מפסיק להתלהב ולהתגבש סביב תג היחידה שלו? ובכן, מתנות ממותגות משיגות לכם פחות או יותר אותו אפקט, לכן מתנות פסח ממותגות אינן רק בחירה מפנקת של מתנות חג, ואינן רק פרסומת חינמית עבור בית העסק שלכם – מדובר פה על לא פחות מאמצעי לאחד בין העובדים!

מה חשוב כאשר בוחרים מתנות פסח ממותגות?

עיצוב הלוגו למתנות ממותגות

כדי שנשיג את כל היתרונות הפרסומיים שבמתנות ממותגות, חשוב מאוד לשים דגש על האופן בו הלוגו מופיע, ואין זה משנה אם מדובר על מעיל ממותג, גרביים ממותגות או אולי אפילו קפוצ'ון ממותג. חשוב מאוד להקפיד שהלוגו יהיה נעים לעין ואסתטי, אך גם שיופיע על הפריט שהחלטתם שיהיה המתנה הממותגת בצורה בולטת וברורה היטב, כך שכולם יכולו לשים לב ללוגו המרשים של החברה שלכם מבלי להתאמץ כלל.

איכות המתנה לעובדים

אין זה משנה מה החלטתם שתהיה המתנה הממותגת עבור העובדים שלכם, עליכם להקפיד לבחור אך ורק פריטים איכותיים, משום שכך תוכלו להיות בטוחים שמתנות החג הנהדרות שרכשתם באמת יהיו שימושיות עבור העובדים שלכם. לדוגמא, במידה והחלטתם לרכוש עבור העובדים המסורים שלכם כובע ממותג בתור מתנה ממותגת מהממת לפסח, הרי שעליכם לשים דגש על איכות הבד ממנו עשוי כובע הגרב, ולבחור רק בד איכותי, נעים ועמיד – משום שכך בעצם תוכלו לבחור כובע ממותג שהעובדים שלכם באמת יהנו ממנו וישתמשו בו על פני תקופת זמן ממושכת. חשוב מאוד לא להתפשר על הנושא הזה, מאחר ואיכות היא חלק בלתי נפרד מבחירת מתנות פסח ממותגות מושלמות.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: מתנות פסח ממותגות – חזקו את המותג בחג?

מתנות SWAG להרמת המורל במשרד

בחירה נכונה של בקבוק תרמי ממותג לעובדים

האם כדאי להשתמש באתר מתנות לימי הולדת לעובדים?

למה כדאי להשקיע בגרביים ממותגות לעובדים

היתרונות באתר בחירה לראש השנה

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר