מתנות שימושיות לחורף לעובדים

בעלי עסקים בחברות רבות ובייחוד בחברות גדולות המעסיקות הרבה עובדים נוהגים לדאוג לעובדים שלהם, שמשקיעים בעבודה את זמנם ומיטב היכולות שלהם. עובדים רבים נוסעים שעות ארוכות לעבודה, לכל אורך השנה לכן חשוב לשמור על מוטיבציה גבוהה בקרב העובדים. חלוקת מתנות לעובדים לכל אורך השנה ובייחוד מתנות לחורף שמראות על חשיבה מחוץ לקופסה והשקעה בעובדים. ריכזנו במאמר זה המלצות למתנות שימושיות לחורף לעובדים, שיראו להם את הערכה שמגיע להם לקבל.

מארזים לחורף לעובדים שתשלב מתנות שימושיות לחורף לעובדים

למתנות חורף לעובדים קיים מבחר רחב של מוצרים שימושיים בתקציבים שונים, ולכן הבחירה של המנהל במתנה יותר קשה. בבחירת ערכת חורף לעובדים כל עובד מקבל מארז לביתו שיעזור לו להתמודד עם הימים הקרים של החורף. תוכלו לשלב במארז לחורף ביגוד חורף ממותג, ערכת תה Tea Box M ואפילו שמיכת חורף ווינטר – נעמן. תוכלו לבחור מתנות לפי תקציב שמתאים לחברה שלכם ולהתאים אותם באופן אישי.

ערכת תה למתנות שימושיות לחורף

קפוצונים ממותגים

אחד היתרונות העיקריים של קפוצ'ונים ממותגים למתנות חורף לעובדים הוא השימוש שלהם כאמצעי לשיווק המותג. קפוצ'ון ממותג הוא פריט לבוש שימושי ביותר שניתן ללבוש במגוון אירועים, וכמובן באופן יום יומי במשרד.
יתרון נוסף ומאוד ברור של קפוצ'ון ממותג לחורף הוא הנוחות. ניתן לבחור קפוצ'ון עשוי מחורים רכים כמו כותנה או צמר, מה שיעניק למקל המתנה את הנוחות האידיאלית לימי החורף.

קפוצון ממותג בצבע לבן למתנות שימושיות לחורף

דגשים בבחירת קפוצונים ממותגים לעובדים

כשאתם בוחרים להעניק קפוצ'ונים ממותגים לעובדים כדאי לחשוב על מספר דברים. ראשית, החליטו על המיתוג – וודאו שהסמל קריא, בחרו צבעים שיבלטו טוב על גבי בד הקפוצ'ון. החליטו היכן תרצו למקם את הלוגו – אם תרצו סמל כיס פשוט או הדפסת ALL OVER.
לאחר מכן יש לבחור את סוג הבד, חשוב שהוא יהיה נוח ועמיד ושהבד יהיה איכותי על מנת שהמתנה תחזיק אצל העובדים למשך הרבה זמן במקום להיזרק זמן קצר לאחר מכן. חשבו האם להוסיף ריצ'רץ' התואם את סמל החברה או תווית מעוצבת וייחודית.

איך לבחור מעילים לעובדים בחורף

כיוון שההיצע של המעילים השונים גדול למנהלים רבים קשה לקבל החלטות בנושא זה. לכן כאשר חושבים להעניק מעילים לעובדים בחורף, מומלץ לבחון את כל האופציות ועל פי הנתונים, לדוגמה האם העובדים ילבשו את המעילים למשרד או לשטח. אופציה מעולה היא מעיל סופטשל קולומביה ממותג – הוא קשיח בחלקו החיצוני ולכן יוצר אטימות מפני מזג האוויר כמו הרוחות והגשמים. בנוסף הבד האיכותי ממנו הוא מיוצר הוא בד דוחה מים ודוחה כתמים.

סופטשל קולומביה בצבע שחור במתנות חורף שימושיות לעובדים

מעילים ממותגים לעובדים

חברות רבות מזמינות מעילים לעובדים לחורף מבקשות למתג את המעילים בסמל החברה. כך החברה מעניקה מתנה לעובד ובו זמנית מפרסמת את המותג שלה. כמובן שיש חשיבות לגודל ומיקום הסמל אותו תבחרו לשים על המעיל הממותג, ויש להתחשב בצבעי החברה כאשר בוחרים את המעיל המיועד.

תלכו על בטוח במתנות שימושיות לחורף לעובדים

לכל אחד יש רצונות משלו, מה שהופך את הבחירה של מתנה לחורף לעובדים להיות לא פשוטה. העדיפו במתנה שכל עובד ישמח לקבל, בחרו בקפידה את המתנה, כדי שהעובדים יראו שאתם מעריכים אותם, מה שישפיע על תפקודם ונאמנותם לחברה. ניתן להערך מבעוד מועד ולתת לעובדים לבחור את המתנה לחורף באתרי בחירת מתנות לעובדים בו תוכלו להציג כמה אופציות של קפוצ'ונים לעובדים, מעילים ממותגים, בקבוקים ממותגים ואפילו מתנות לקמפינג או מוצרי חשמל. בחרו במוצרים איכותיים שיחזיקו לזמן רב אצל עובדי החברה. .

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: מתנות שימושיות לחורף לעובדים?

מתנות יום הולדת לעובדים שלא כדאי לפספס
מתנות חג איכותיות לעובדים ולמנהלים
מתנות בוטיק לראש השנה – המתנות האיכותיות ביותר
יום כיף למנהלים – הראו להם שהם חשובים
יום גיבוש לעובדים בשטח

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר