מתנות SWAG מיוחדות לעובדים

גרביים שחורות ממותגות עם כיתוב PLAY-IT

חלוקת מתנות לעובדים בקרב מעסיקים היא אחת הדרכים הטובות ביותר להרים את המורל של הצוות שכן, חלוקת מתנות מביעה הערכה עמוקה אשר גורמת לצוות העובדים להרגיש כי רואים בחשיבותם ומעריכים את מאמציהם הרבים למען החברה. אולם, מרבית המעסיקים בוחרים באותן מתנות מדי שנה, אם כי נפוץ מאוד גם להעניק לעובדים שוברים לאתרי קניות דיגיטליים. על אף שכל מתנה מוערכת ומשמחת מאוד את העובדים, חשוב לציין שמאחר ומדובר באנשים שמשקיעים את מרבית האנרגיות שלהם בבית העסק שלכם – מן הראוי שתבחרו להם מתנות ייחודיות שהצוות יוכל להנות מהן ולערוך בהן שימוש נרחב. על כן, החלטנו לרכז עבורכם בכתבה זו כל מה שתצטרכו לדעת על מתנות SWAG עבור צוות העובדים שלכם.

מתנות SWAG המומלצות

סופטשל קולומביה ממותג – ביגוד ממותג לעובדים

מתנה זו נחשבת לאחד הסוגים השכיחים ביותר של מתנות SWAG לעובדים ואין הדבר מקרי. למעשה, מדובר בסופטשל איכותי מבית המותג קולומביה אשר ידוע בזכות העליוניות הנהדרות שלו, זאת בעוד כי הסופטשל ממותג עם לוגו החברה. אין ספק כי מדובר במתנה מומלצת במיוחד מאחר והיא מאפשרת לעובדים שעבורם תרכשו אותה להתחמם בחורף עם סופטשל איכותי מאוד שמייצג את החברה שלכם בגאון.

מתנות SWAG

פאזל ממותג לעובדים מתנות SWAG מושלמות

מעסיקים רבים בוחרים להעניק מתנות שיוכלו לשמש גם את ילדיהם של העובדים ובכך להבטיח שימוש נרחב בהן ולשם כך בדיוק מומלץ מאוד לבחור בפאזל ממותג לעובדים. במידה ואתם מעוניינים להעניק לצוות העובדים המסור שלכם פאזל מבדר שבו זמנית מייצג את החברה שלכם הודות למיתוג שלו – אין ספק כי מדובר בבחירה המומלצת ביותר עבורכם.

מתנות SWAG

כרית טיסה ממותגת לעובדים – סוואג מובטח

ישראלים מאוד אוהבים לטוס שכן, ניתן להבחין בדבר כאשר מגיעים לשדה התעופה העמוס במרבית ימות השנה. על כן, כרית טיסה ממותגת לעובדים שלכם היא אחת המתנות לעובדים השימושיות ביותר שתוכלו לבחור.

מתנות SWAG

ערכת טיולים ממותגתמתנות SWAG מיוחדות

במהלך חופשות הקיץ והחגים, המוני אנשים נוהגים לנצל את זמן הפגרה על מנת לנפוש בחו"ל וייתכן כי הכלל חל גם על צוות העובדים שלכם. על כן, אחת המתנות הפרקטיות ביותר שתוכלו לרכוש עבור צוות העובדים שלכם היא ערכת טיולים ממותגת אשר כוללת את כל מה שהעובדים צריכים על מנת להיערך לטיול קמפינג חוויתי ומהנה.

כוס קרמיקה עם מכסה מעץ – מתנה אישית

בעת בה אנו מדברים על מתנות SWAG לעובדים, ראוי לציין כי בדרך כלל תמיד תרצו לבחור מתנות שצוות העובדים שלכם יתלהב מהן וישמח להשתמש בהן בשל המראה הייחודי והיפה שלהן. ובכן, כוס קרמיקה עם מכסה מעץ בהחלט נספרת בקטגוריה זו שכן, מדובר על כוס איכותית ויפה להפליא, כזו אשר צוות העובדים המסור שלכם ישמח לקבל מתנה ולהשתמש בה כבדרך קבע ולמזוג אליה את המשקאות שלו.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

ביגוד לעובדים – איך תבחרו את הספק שלכם
5 המלצות למתנות לעובדים חדשים
5 המלצות של תיקי הרשל 
3 מארזים לראש השנה המומלצים ביותר
אתר בחירת מתנות לראש השנה – הדרך הנכונה ביותר לבחור מתנות לחג

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר