למה כדאי לבחור במארז ממותג לעובדים?

מעסיקים רבים נוהגים לחלק מתנות לעובדים שלהם לרגל ימי הולדת, חגים חופשות ועוד שאר מאורעות משמחים אשר אותם מרבית האנשים נוהגים לציין במהלך השנה. עם זאת, בתור מעסיקים תמיד תרצו לוודא כי אתם מעניקים לצוות העובדים האחראי והמסור שלכם מתנות לחג שבהן ייערך שימוש נרחב מאשר מתנות גנריות אותן מעסיקים אחרים מעניקים על מנת לצאת ידי חובה. עם זאת, עולה קושי רב בביצוע דבר הבחירה שכן, כיצד תוכלו לבחור מתנות איכותיות עבור צוות העובדים שלכם מבין כל האפשרויות השונות שניתן לבחור מהן? ובכן, אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות היא לרכוש עבור צוות העובדים שלכם מארזים ממותגים וזאת משלל סיבות. בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם את כל מה שתצטרכו לדעת אודות מארז ממותג לעובדים וכל היוצא בכך.

מארז ממותג לעובדים

אז למה מארז ממותג לעובדים ולא מתנה רגילה בעצם?

בעת בה אנו מדברים על ביצוע בחירה נכונה של מארז ממותג לעובדים, חשוב לציין קודם לכן שעליכם להבין מדוע בחירה זו כדאית על פני הבחירה במתנה רגילה. תחילה, חשוב מאוד לציין שבעוד כי מתנות ממותגות הן תמיד דבר נפלא, כאשר אתם בוחרים במארז על פני מתנה לעובדים אתם מגדילים את הסיכויים שהעובד שלו הענקתם את המארז המדובר יערוך במתנה שימוש נרחב. למעשה, מאחר ומארז משלב מכלול פריטים, מדובר במוצר שמביא יותר ערך ובכך ניתן לערוך בו יותר שימושים, זאת בניגוד למתנה רגילה אשר כוללת מוצר אחד בלבד אשר במקרים בהם אין לעובד שימוש במוצר זה – אזי אין שימוש במתנה כלל. יתר על כן, חשוב מאוד לציין כי מאחר ואתם בוחרים במארזים על פני מתנות רגילות, ייתכן כי תוכלו לקבל מחיר יותר אטקרטיבי על ההזמנה שלכם בתור מעסיקים שכן, כאשר אתם בוחרים את המוצרים ומרכיבים מארז בעצמכם תוכלו לחסוך עלויות.

הדרך המושלמת ללכד את העובדים שלכם

מתנות לעובדים נועדו על מנת לשמח אותם ולהראות להם עד כמה אתם מעריכים אותם ואת העבודה המסורה שהם מבצעים למען הצלחת החברה שלכם יום ביומו. עם זאת, חשוב לציין שאין סיבה זו מהווה את היתרון היחידי של חלוקת מתנות לעובדים. למעשה, כאשר אתם מחלקים לעובדים מתנות ובפרט מתנות ממותגת כדוגמת מתנה ממותגת לעובדים, אתם תורמים רבות לתחושת המחויבות והזיקה שלהם אל החברה שאליה הם משתייכים שכן, לוגו חזותי תמיד תורם לעניין. על כן, צוות עובדים מסור ואחראי אשר מקבל לרגל חג או חופשה מארזים ממותגים מידי המעסיק שלו ישמח מאוד מהמחווה האדיבה הזו ובעצם בכך ירגיש יותר מחויב ומחובר למקום עבודתו, זאת בעוד כי תחושות אלו יגרמו לו לתת תפוקת עבודה טובה יותר. לכן, אין ספק כי מארז ממותג לעובדים זו אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לבצע במידה ואתם מעוניינים במחווה שתלכד ותגבש את צוות העובדים המסור שלכם.

מארז ממותג לעובדים

איך תרכיבו את מארז ממותג לעובדים?

בעוד כי אין עוררין על כך שהבחירה במארז ממותג לעובדים היא בחירה נהדרת, חשוב מאוד לציין כי עליכם לדעת כיצד להרכיב נכון מארז על מנת שתוכלו לוודא שצוות העובדים שלכם יקבל את התמורה אשר לה הוא ראוי. למעשה, חשוב לציין כי על מנת לבחור נכון מארז שישמח את אחד העובדים שלכם, עליכם להתחשב בכל מה שאתם יודעים עליו על מנת שתוכלו לדייק את הבחירה ולהתאים אותה אישית על פי טעמו. לדוגמא, במידה וידוע לכם כי אחד העובדים שלכם חובב אלכוהול – מארז יינות יוקרתי ומותאם אישית על פי סגנונו תהיה בחירה מושלמת בתור מתנה לעובד.

מארז ממותג לעובדים

מאיפה מזמינים מארזים?

במרבית המקרים, ניתן להרכיב מארז ממותג לעובדים בעצמכם, אם כי האפשרות לרכוש מארזים מותאמים אישית מקום אשר מתמחה בשירות מסוג זה היא עדיפה בהרבה, זאת מאחר ובעת הזמנה שכזו תוכלו לקבל תוצאה מקצועית ואיכותית מאוד אשר תשמח את צוות העובדים שלכם. אך כיצד ניתן למצוא מקום אמין להזמין ממנו מארזים? לשם כך, מומלץ מאוד לערוך סקר שוק מעמיק שבמהלכו תערכו השוואה מקיפה בין האפשרויות השונות אשר עומדות לרשותכם. ניתן להשתמש באינטרנט על מנת לערוך את סקר השוק המדובר שכן, בעת שיטוט קצר ברחבי הרשת תוכלו לחפש אחר עסקים שמציעים שירות מסוג זה ולראות ביקורות והמלצות עליהם.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

5 המלצות של תיקי הרשל 
אתר בחירת מתנות לראש השנה – הדרך הנכונה ביותר לבחור מתנות לחג
מתנות קיץ לעובדים: כל מה שצריך לדעת
רכבי גולף ומתחם סתלבט מפנק בפארק המעיינות
מתנות לחג ראש השנה לעובדים – איך תבחרו נכון

לשתף זה לאהוב: