צידנית ממותגת לקיץ: הבחירה הטובה ביותר לעובדים

עונת הקיץ מתקרבת אלינו בצעדי ענק ועית הביקוש להזמנת צידניות ממותגות עולה בצורה משמעותית שכן, מיותר לציין עד כמה מדובר על מתנה נפלאה לחלוקה לצוות העובדים שלכם אך באותה נשימה, במטרה לוודא כי אתם אכן עומדים בפני בחירה מדויקת שתספק את הצרכים האישיים של כלל העובדים שלכם, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את כל הדגשים שיש לקחת בחשבון לפני שבוחרים להעניק צידנית ממותגת לקיץ לכל עובד לקראת עונת הקיץ הקרובה. 

צידנית ממותגת

בראש ובראשונה: באיזה צידנית בוחרים?

בעת בה אנו מדברים על מתנות לקיץ לעובדים ומתנות ממותגות בפרט, הרי שהשוק בעידן המודרני של היום מונה בתוכו מגוון רחב של אפשרויות שונות ומגוונות, בעוד כי ישנן אפשרויות איכותיות יותר וישנן אפשרויות איכותיות פחות ולכן, במטרה לוודא כי אתם אכן בוחרים בצידנית ממותגת מתאימה לחברה שלכם, להתחיל מהסוף תהיה הדרך האידיאלית לגיבוש הבחירה הנכונה. התחילו במחשבה על חתך הגילאים של העובדים שלכם, האם מדובר על צוות צעיר או בעלי משפחות? אולי צוות שיש לו כמה וכמה ילדים? על כן, צידנית ממותגת עשויה להוות מתנה נהדרת עבור כל אדם אך באותה נשימה, עליכם לוודא כי אתם מבינים את ההבדלים בין סוגי הצידניות השונות שכן, ישנן צידניות משפחתיות המתלוות אל נפח גדול במיוחד, צידניות קטנות יותר המיועדות לקהל הצעיר יותר ועוד מגוון רחב של אפשרויות שונות המתאימות למטרות שונות ולכן, חשוב לא להקל ראש בדבר. 

צידנית ממותגת

צידנית ממותגת: שלב המיתוג

כאשר מדובר על צידניות ממותגות בתור מתנות לקיץ לעובדים, עליכם לוודא כי אתם מבצעים את המיתוג כמו שצריך שכן, את הצידניות נהוג למתב באמצעות דפוס משי שכן, מדובר על דפוס המתבצע בעזרת החדרת צבע ברשת צפופה, כאשר את הרשת מכינים בעיצוב הלוגו מבעוד מועד. כמו כן, ברוב המוחלט של המקומות יהיה מדובר על הדפוס הזול והנפוץ ביותר שתוכלו למצוא אך באותה נשימה חשוב לזכור כי במדינה ותחליטו להדפיס על גבי הצידניות מספר מגוון של צבעים, דפוס משי יתאים פחות לאור עלות ההדפסה הגבוהה. לעומת זאת, במצבים שכאלה עומדת בפניכם האפשרות לבצע הדפסה בסובלימציה שכן, מדובר על חומר גלם זול יחסית המתלווה אל מגוון יתרונות אך חיסרון בולט עיקרי והוא כי ניתן להדפיס את המיתוג רק על גבי משטחים לבנים. כמו כן, עומדת בפניכם האפשרות לעצב את כל הצידנית לפרט לאזור בו מוטמע לוגו החברה שלכם וכך למעשה, תוכלו ליהנות מצידניות ממותגות ומעוצבות במיוחד בעלויות נוחות. 

אפשרות נוספת של מתנות ממותגות תבוא לידי ביטוי במיתוג ברקמה ממוחשבת שכן, מדובר על אפשרות מעולה לא פחות, אפשרות שעשויה לשרוד לאורך כל חייה של הצידנית וכמובן תשדר הרבה יותר אלגנטיות ביחס להדפסה. אך יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר על אפשרות יקרה הרבה יותר. האפשרות הפופולרית האחרונה תהיה מדבקה צבעונית בצורת לוגו החברה שלכם שכן, גם בדפוס מסוג שכזה עומדת בפניכם האפשרות לבחור בתמונה דיגיטלית אשר תוצמד לצידנית בעזרת חום גבוהה של מאתיים מעלות. 

צידנית ממותגת

דברים נוספים שכדאי לדעת טרם הבחירה הסופית של צידנית ממותגת לעובדים

על מנת להבטיח כי אתם מבצעים את הבחירה המוצלחת ביותר, בחירה כזו שבאמת תעלה חיוך על פניהם של העובדים שלכם, חיוך כזה שמשדר כי הם אכן הבינו שאתם מעריכים אותם מעל ומעבר, ההמלצה שלנו תהיה להוסיף אביזרים ממותגים נוספים לתוך הצידניות שלכם וכך למעשה, גם ליצור אלמנט הפתעה נוסף. על כן, תוכלו "להחביא" בתוך הצידניות מגוון רחב של אפשרויות הקשורות לעונת הקיץ כגון מניפות, מגבות, מתנפחים ועוד מגוון רחב של אפשרויות שיהפכו את המתנה שלכם למרגשת ומתחשבת אפילו יותר. יחד עם זאת, במידה ואתם מחזיקים באפשרות, אנחנו ממליצים לכם להגיע ישירות אל החברה הייעודית שתמתג עבורכם את הצידניות במטרה לבחון את המוצרים שלה מקרוב, לרבות אם מדובר על חברה שאתם מעוניינים להיעזר בה לצורך רכישת מתנות ממותגות נוספות. על כן, במידה וגם אתם מוצאים את עצמכם מבולבלים בעקבות ההיצע הנרחב הקיים בשוק של היום ועדיין לא יודעים לאיזה חברה לפנות, אנחנו ממליצים לכם לפנות לשירותיה של חברת ניקלס עוד היום. 

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?