תיקים ממותגים – כך תפרסמו את העסק

חלוקת מתנות מאז ומתמיד הייתה מחווה שמראה על קרבה בין בני אדם, והיא בעיקר מראה על הערכה. לא פעם נמצא את עצמנו מחלקים מתנות או מארזים לאנשים הקרובים אלינו – בעיקר כי זה משמח אותם ועוזר לנו להראות להם עד כמה אנחנו מעריכים אותם ומרגישים קרובים אליהם באמת. במהלך השנים האחרונות, ניתן לראות יותר ויותר מעסיקים ומנהלי צוות שמביאים את המחווה הזו לסביבת העבודה שלהם, ובוחרים גם לחלק מתנות לעובדים המסורים שלהם. אז למה כל-כך מומלץ לחלק מתנות גם לעובדים, כיצד נוכל לבחור את המתנות הממותגות הטובות ביותר והאם תיקים ממותגים על מנת לפרסם את העסק זו אפשרות טובה עבורנו? על כך ועוד החלטנו להסביר לכם במהלך הכתבה הבאה שאתם עומדים לקרוא.

יתרונות מרכזיים של חלוקת תיקים ממותגים

הערכה לעובד

מגיע לעובדים שלנו שנראה להם הערכה – וזהו יתרון משמעותי למדי של חלוקת מתנות לעובדים בפני עצמו. העובדים הם המשאב היקר ביותר שעומד לרשות כל מעסיק באשר הוא, ולכן חשוב מאוד להראות להם הערכה מעת לעת – ואילו חלוקת מתנות ממותגות זו בהחלט אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת.

הרמת המורל

הערכה כזו עוזרת לנו להרים את המורל בסביבת העבודה שכן, כל עובד רוצה להרגיש חשוב ומוערך. כאשר אנחנו מראים לעובדים שלנו כי אנחנו רואים את כל מאמציהם, מעריכים אותם ורואים בחשיבותם האדירה למען המשכיות החברה שלנו, נוכל להיות בטוחים כי אנחנו מדרבנים אותם להמשיך להשקיע. כל אחד צריך להרגיש מוערך וחשוב – גם העובדים שלנו. אין דבר מתגמל יותר מלקבל מתנה לחג לעובדים ולדעת שאתה עושה עבודה טובה, ואפילו להרגיש מוערך על העבודה הטובה שאתה עושה.

לשמח את העובדים עם תיקים ממותגים

חלוקת מתנות לעובדים מומלצת – פשוט כי זו דרך נפלאה לשמח את העובדים שלנו. בתור מעסיקים, כמובן שנרצה לראות את החיוך על הפנים של העובדים שלנו כאשר נבחר עבורם מתנות ממותגות נהדרות שמראות להם עד כמה אנחנו מעריכים אותם ואת פועלם באמת.

תיקים ממותגים – ההמלצה שלנו

כאשר נבחר מתנות לעובדים שלנו, ההמלצה שלנו היא דווקא ללכת על תיקים ממותגים, וזאת בשל מספר יתרונות:

חיזוק המותג של החברה

אם תסתכלו על כל החברות המובילות והמצליחות ביותר בעולם, תוכלו לראות בעצמכם עד כמה הן מבינות כוחו של מיתוג מהו. החברות הגדולות ביותר ממתגות את הדברים הקטנים ביותר – אפילו כוסות ובקבוקים לעובדים ואת העטים במשרד. לכן, אם נרצה לקדם את החברה שלנו ממש כמו אותן חברות – כדאי לנו להבין עד כמה חזק הוא מיתוג מנצח. מיתוג מנצח מתחיל ביצירת מותג חזק, ודרך נפלאה לעשות זאת היא על ידי תיקים ממותגים אותם נחלק לעובדים שלנו בתור מתנות ממותגות.

גיבוש העובדים

מתנות ממותגות כאלו גם מגבשות את העובדים, והן יכולות אפילו לשפר את התדמית החיובית שלהן בנוגע למקום העבודה בו הם נמצאים. אם ראיתם פעם כיצד לוחמים מתלכדים סביב תג היחידה שלהם ועד כמה הם מתגאים בו – תיקים ממותגים כאלו יוצרים אפקט מאוד דומה, כמובן במידה ועשינו את זה נכון.

פרסום חינמי לבית העסק עם תיקים ממותגים

בנוסף לכל היתרונות שלהם, כדאי מאוד לדעת כי תיקים ממותגים עוזרים לנו לפרסם את בית העסק שלנו, ולעורר עניין ציבורי מסוים סביבו. כאשר עוברי אורח יעברו ליד העובדים שלנו, שהולכים עם כל אותם תיקים ססגוניים ויפים עליהם מופיע לוגו החברה שלנו – קיים סיכוי לא קטן שהלוגו יצור אצלם עניין מסוים. ייתכן כי חלק מאותם עוברי אורח יהיו לקוחות פוטנציאליים, מועמדים פוטנציאליים או אפילו בעלים של חברות אחרות איתם נוכל לשתף פעולה בעתיד. ככל שלוגו החברה שלנו יבלוט יותר בסביבה על התיק הממותג או המתנה הממותגת לעובדים ויהיה נוכח ביותר מקומות – כך נוכל להגיע לכל אותם קשרים פוטנציאליים בתור אפיק פרסומי נוסף – ואילו תיקים ממותגים זו דרך נהדרת לעשות זאת.

כמה מילים לסיכום

אין ספק כי חלוקת מתנות לעובדים זו מחווה נהדרת, אך חלוקת תיקים ממותגים לוקחת את כל היתרונות של מחווה זו לרמה אחרת לגמרי. בזכות חלוקת תיקים ממותגים לעובדים נוכל להראות לעובדים שלנו עד כמה אנחנו מעריכים אותם ולייצר אווירה משמחת בסביבת העבודה – וכל זאת תוך כדי שאנחנו דואגים לקידום ומיתוג מנצח עבור החברה שלנו.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: תיקים ממותגים – כך תפרסמו את העסק?

מתנות פסח לעובדים ביבוא אישי

מתנות פסח לעובדים הנמכרות ביותר

10 מתנות לחג מהמותגים המובילים

המתנות המובילות באתרי בחירת מתנות

מתנות SWAG להרמת המורל במשרד

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר