10 טיפים למתנות ממותגות

 אם בעבר לא כולם הבינו עד כמה חשוב לחלק מתנות לחגים, מתנות ימי הולדת וכדומה לעובדים – היום כמעט כל מעסיק ומנהל צוות מבין את החשיבות העצומה מאחורי המחווה הזו. חלוקת מתנות עוזרת לנו להראות לצוות העובדים המסור שלנו עד כמה אנחנו מעריכים כל אחד ואחד מהם, וכמובן שמדובר במחווה שגם עוזרת לדרבן את העובדים, לשפר את התדמית שלהם באשר למקום העבודה ובכללי – להרים את האווירה בסביבת העבודה. אולם, לא כולם בוחרים ללכת על מתנות סוואג ממותגות, ואנחנו דווקא מאמינים כי זו הבחירה הטובה ביותר. אז מהן בדיוק מתנות לעובדים SWAG, מה היתרונות שלהן ואיך תוכלו לבחור נכון? בכתבה הבאה, החלטנו להציג לכם 10 טיפים למתנות ממותגות, ולהסביר לכם כל מה שצריך לדעת על נושא זה.

למה דווקא מתנות ממותגות?

מומלץ מאוד ללכת דווקא על מתנות ממותגות מאחר ומדובר בפרסומת חינמית לחברה או לארגון שלכם. כך בעצם אתם משיגים שני דברים במקביל – אתם גם מפנקים את העובדים שלכם במתנה לעובדים ייחודית שמשמחת אותם, וגם דואגים לפרסום והעלת התודעה הציבורית אודות החברה שלכם.

מתנות ממותגות SWAG – הטיפים המנצחים שלנו

• השקיעו בעיצוב הלוגו – כאמור, אחד היתרונות העיקריים של מתנות ממותגות הוא האופן בו מתנות חג אלו מהוות במקביל גם פרסומת חינמית לכל דבר ועניין עבור החברה או הארגון שלכם. בהתאם לכך, עליכם להקפיד כאשר העובדים ילבשו את אותן מתנות סוואג – שהלוגו יהיה בולט ומושך לעין עבור כל עוברי האורח שישימו לב אליו. לכן, חשוב מאוד להשקיע מחשבה מאחורי עיצוב לוגו החברה והדפסתו על כל אותן מתנות לעובדים.

• מתנות איכותיות – חלוקת מתנות ממותגות אמנם גם כוללת לא מעט אלמנטים שיווקיים – אך בכל זאת מדובר במתנה לעובדים, שנועדה נטו לפנק אותם. בדיוק כמו רכישת מתנות חג מכל סוג אחר – גם כאן נרצה להקפיד כי בחרנו מתנות סוואג איכותיות בלבד, מהן העובדים שלנו יוכלו ליהנות.

• פריטים שמשתמשים בהם בחיי היום-יום – על מנת שנוכל להשיג את כל אותם יתרונות של מתנות ממותגות – עלינו קודם לכן לוודא כי לא מעט אנשים ישימו לב לאותן מתנות לעובדים, ולשם כך נצטרך שהעובדים ילבשו אותן בחיי היום-יום. לכן, עדיף לנו לבחור פריטים בהם העובדים שלנו עשויים להשתמש בחיי היום-יום, פריטים כמו מטריה ממותגת בחורף, בגד ים ממותג בקיץ וכדומה.

• סקר בקרב העובדים – אם החלטתם לחלק מתנות ממותגות במשרד – מוטב שתבחרו מתנות לעובדים שכולם צריכים כעת. גם אם בחרתם מתנות שכולם לובשים בחיי היום-יום והן מוצאות חן בעיני העובדים – זה לא בהכרח אומר שהעובדים ישתמשו בהן. לכן, אנחנו ממליצים לכם לערוך סקר בקרב העובדים לפני שתחליטו להזמין מתנות SWAG מיוחדות.

כדאי לשקול ערכות SWAG

לעיתים, ייתכן כי יהיה הרבה יותר משתלם להזמין לעובדים ערכת סוואג מאשר מתנה בודדת. תוכלו להזמין מארז לחג, סט בגדי קיץ, ערכת חורף וכדומה – ואנחנו ממליצים לכם מאוד לשקול את האפשרות הזו.

שילוב צבעים במיתוג מתנות

המטרה שלנו היא להציג את לוגו החברה בצורה הכי בולטת, נעימה לעין ואסתטית שאנחנו יכולים – ולכן נרצה לשים דגש גם על שילוב צבעים נכון. אולם, לא תמיד לוגו החברה שלנו ישתלב בצורה טובה מבחינת הצבעים של המתנות לעובדים שנבחר. במקרים כאלו, עלינו לבחור אך ורק מתנות ממותגות בצבעים שישתלבו היטב עם לוגו החברה, וייצרו מראה אסתטי ומושך לעין – כזה אשר יוכל לסייע לנו בהמשך לעורר את העניין של לא מעט לקוחות פוטנציאליים.

שתפו את העובדים בבחירה

בעת בחירת מתנות לעובדים, תמיד נרצה לבחור בצורה שכל העובדים יהנו מהמתנות שנחלק להן, בטח כאשר מדובר בחלוקת מתנות ממותגות, לה יש לא מעט יתרונות שיווקיים באשר לחברה או לארגון שלנו. לכן, אנחנו ממליצים לכם מאוד לשתף את העובדים בבחירה שלכם, ואפילו לתת להם לקחת חלק פעיל ולקבל כמה הצעות מהם במידה ואתם רואים כי אכן יש היענות ושיתוף פעולה מצידם. כך תוכלו להיות בטוחים כי תזמינו עבור העובדים שלכם מתנות חג שהם נהנים מהן, ובתגובה בוודאי העובדים ישתמשו בכל אותן מתנות SWAG כך שתוכלו להשיג את כל היתרונות הטמונים בכך בכל הנוגע לקידום החברה או הארגון.

תזמון חלוקת המתנות לעובדים

גם כאן, התזמון מהווה חלק חשוב מאוד באשר למחוות חלוקת המתנות לעובדים. אנחנו ממליצים בדרך כלל לחלק מתנות ממותגות כאלו בימי חברה, לקראת חגים או אפילו ביום כיף של העובדים. כך לדוגמא, אם החלטתם לערוך יום ספורט משותף לכלל העובדים – זו הזדמנות נהדרת להזמין מתנות SWAG מיוחדות שיתאימו לאותו יום ספורט, כמו חולצות ממותגת, כובע ממותג וכדומה. תוכלו לחלק את כל אותן מתנות SWAG נהדרות לעובדים במהלך אותו יום ספורט, על מנת שיערכו שימוש בהן כבר מהרגע הראשון.

צלמו את חלוקת המתנות לעובדים

חלוקת מתנות ממותגות מעולה גם עבור תדמית החברה. מתנות SWAG עם לוגו החברה עליהן מראות שאתם חברה שלוקחת את עצמה ברצינות, ושמה דגש מהותי על כל העניין של מיתוג, קידום ושיווק – אך גם זו מחווה שעוזרת לכם להראות כי אכפת לכם מהעובדים שלכם ותמיד תרצו לפנק אותם ולהראות להם הערכה ככל הניתן. ובכן, לכן נמליץ לכם תמיד לצלם את החלוקה של אותן מתנות לעובדים – תיעוד כזה בהחלט יכול להרשים לקוחות פוטנציאליים, מועמדים עתידיים ואפילו עובדים חדשים שמגיעים להתאקלם בחברה שלכם – הרי מי לא היה רוצה לעבוד בחברה כזו?

התאימו את המתנות לתקופה בשנה

בחירת מתנות ממותגות בצורה פרקטית הופכת להיות הרבה יותר קלה כאשר אנחנו מתאימים את המתנות לתקופה בשנה שכן, כך נוכל להעלות את הסיכויים שבחרנו מתנות סוואג איכותיות ושימושיות עבור העובדים שלנו. כך לדוגמא, אם מדובר בתקופת הקיץ החמה – הרי שנעדיף לבחור מתנות לעובדים בהן ניתן להשתמש בחודשי הקיץ החמים, מתנות כמו כובע ים ממותג, שמשייה ממותגת, בגד ים ממותג, כפכפים ממותגים וכדומה.

איך לבחור ספק של מתנות ממותגות?

אחרי שהבנו כל מה שצריך לדעת על מתנות SWAG עם מיתוג החברה ועל החשיבות מאחורי בחירת מתנות כאלו

הגיע הזמן לבחור ספק איכותי שיעזור לנו להפוך את החזון למציאות. בעת בחירת ספק מתנות לעובדים, הדבר החשוב ביותר הוא לשים דגש על איכות המתנות. במקרים בהם מדובר בהזמנת מתנות ממותגות, הרי שנרצה לשים דגש גם על איכות ההדפסה – תמיד נרצה שלוגו החברה שלנו יופיע בצורה נעימה לעין ככל הניתן. לכן, נרצה לחפש אחר המלצות של ספקים עם ניסיון בתחום המתנות הממותגות – ספקים שזהו תחום ההתמחות הבלעדי שלהם. נוכל לראות במהלך חיפוש ברחבי האינטרנט ועריכת השוואה בין כל אותם ספקים גם תמונות מהזמנות שהם ערכו בעבר עבור חברות מסוימות, וחשוב מאוד להתבונן בכל אותן תמונות. נוכל לקחת השראה מאותן תמונות על הדפסה איכותית של מתנות סוואג – וגם נוכל לקבל תמונה ברורה יותר אודות איכות המתנות וההדפסה של ספק מסוים שאנחנו מעוניינים בשירותיו המקצועיים. בשורה התחתונה – תמיד חשוב להשתמש בהמלצות ברחבי הרשת כדי לבחור ספק איכותי שיסייע לנו.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים כמו: 10 טיפים למתנות ממותגות?

מתנות קיץ השוות ביותר לשנת 2023

5 מתנות ראש השנה לעובדים שלכם לשנת 2023

10 רעיונות למתנות קיץ לעובדים

אתר מתנות לראש השנה VS אתר מתנות לפסח

כפכפים ממותגים – מתנת הקיץ השימושית ביותר

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר