10 מתנות קיץ מומלצות לעובדים שלכם

כל עובד רוצה להרגיש מוערך ושייך במקום עבודתו ועל כן, המטרה שלכם בתור מעסיקים היא לא רק לוודא כי הצוות שלכם מתפקד בצורה משביעת רצון אשר תורמת להמשכיות החברה – אלא גם שהצוות שלכם מרוצה ממקומו ושמח להגיע לעבודה. יתרה מזו, יש לציין כי במרבית המקרים, צוות שמסופק ממקום עבודתו ייתן תפוקה טובה יותר מאחר והדבר תורם רבות לתחושת המחויבות של הצוות באשר למקום העבודה שכן, כאשר אתה מרגיש חלק ממערך גדול ממך סביר להניח כי תיתן את כל כולך למען אותו מערך. בעוד כי יש מגוון רחב מאוד של דרכים להקנות אווירה חיובית בסביבת העבודה שלכם, כזו אשר גורמת לכלל העובדים להרגיש מוערכים, חשוב מאוד לציין כי חלוקת מתנות לעובדים היא דרך נפלאה לקיים את הדבר. עם זאת, עולה קושי מסוים בבחירת מתנות טובות לצוות העובדים לרגל הקיץ שכן, כאשר אתם מחלקים מתנות לקיץ תמיד תרצו להעניק מתנה שמראה חשיבה מוקפדת מאחוריה ולא מתנה גנרית אותה כל המעסיקים מחלקים. אז איך בכל זאת תוכלו לבחור מתנות מומלצות לקיץ עבור צוות העובדים שלכם? בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם את כל מה שתצטרכו לדעת בנושא לצד 10 מתנות מומלצות במיוחד.

מתנות קיץ מומלצות ביותר

ערכת מנגל – מתנה מושלמת לקמפינג

חודשי הקיץ החמים מביאים איתם חופשות תדירות יותר בקרב מרבית האנשים בזכות מזג האוויר שפשוט דורש יציאה מהבית, זאת בעוד כי חודשי הקיץ מביאים איתם גם את החופש הגדול בו הילדים זקוקים לתעסוקה. על כן, סביר להניח כי בעת בחירת מתנה שמישה עבור צוות העובדים שלכם, ערכת מנגל תהיה אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לבצע.

מכשיר להכנת קפה ColdBrew

כשהשמש קופחת והימים החמים ביותר בשנה מגיעים, אין טוב יותר מלצנן את הגוף עם משקה קר וטעים. בדיוק לשם כך קיימת ערכת ColdBrew הנפלאה. למעשה, מדובר במכשיר חליטת קפה להכנת משקה קר, זאת בעוד כי משולבת במכשיר נירוסטה עם מיכל תרמי. מתנה מושלמת לעובדים.

מתנות מומלצות לקיץ

סט טיסה של מולטימתנות מומלצות לקיץ לעובדים בחו"ל

כזכור לעיל, חודשי הקיץ במרבית המקרים מביאים לחופשות יותר תדירות בקרב צוות העובדים שלכם וכן גם טיסות מרובות יותר לחול. על כן, ייתכן כי הבחירה להעניק לצוות העובדים שלכם סט טיסה 5 חלקים של מולטי היא אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לבצע כאשר אתם מחפשים אחר מתנות קיץ מומלצות מאחר ומדובר במתנה שמרבית העובדים יערכו בה שימוש נרחב.

מתנות מומלצות לקיץ

צידנית קמפינג 

אם במתנות לעובדים שימושיות ובעלות ערך רב בחודשי הקיץ החמים עסקינן, הרי שאין בחירה הולמת יותר מצידנית קמפינג שכן, מרבית האנשים אוהבים מאוד לנצל את ימי השמש החמים על מנת ליהנות בחיק הטבע עם המשפחה מקמפינג מהנה ולשם כך, עליהם להצטייד בצידנית מתאימה.

סט בישול מתקפל לקמפינג

מתנה נוספת ומומלצת לא פחות עבור עובדים שאתם יודעים כי הם חובבי קמפינג. למעשה, מדובר בסט בישול מתקפל אשר נחשב למושלם לנשיאה לשטח ומספק לעובדים שלכם את האפשרות להכין ארוחה חביבה להם ולכל בני משפחתם בעת בה הם מטיילים.

ערכת קפה Coffee Break

בעוד כי קפה קר הוא בהחלט בחירה מומלצת בקיץ, הרי שאין משקה אהוב יותר על מרבית האוכלוסייה הבוגרת מקפה חם ועל כן, ערכת קפה מקצועית שמאפשרת הפסקת משקה חם באמצע היום היא בהחלט אחת המתנות המומלצות לקיץ.

 

מיטת חוף Kamita

מי לא אוהב ללכת לים בקיץ? ובכן, במידה וידוע לכם כי העובדים שלכם אכן נוהגים ללכת לים באופן תדיר כאשר הקיץ מגיע, אין ספק כי הבחירה במתנה מסוג מיטת חוף של חברת Kamita היא בחירה נהדרת ומומלצת. למעשה, מדובר במיטה איכותית ונוחה במיוחד אשר ניתן לפרוש בקלות על פני החוף ומאפשרת לעובדים שלכם מנוחה נעימה ובריאה לגב על פני חוף הים המרגיע.

מתנות מומלצות לקיץ

תיק צידנית 25 ליטר

בעוד כי מתנות למטרות הנאה הן בהחלט בחירה מומלצת עבור הקיץ, חשוב מאוד לציין שבמהלך הימים החמים בשנה, בהם השמש קופחת והמעלות גבוהות – אין דבר חשוב מלהישאר רעננים ולהקפיד על שתיית מים מרובה. על כן, מתנה מומלצת במיוחד לתקופת הקיץ החמה עבור צוות העובדים שלכם היא מתנה מסוג תיק צידנית 25 ליטר, זאת מאחר ומדובר במתנה שימושית שבנוסף לכך, מקנה לעובדים שלכם את האפשרות לשאת איתם כמות גדולה של נוזלים ובכך לשמור על בריאותם.

אוהל בן רגע ל-4 אנשיםמתנות מומלצות לקיץ ולקמפינג

אנשים רבים רוצים להתחיל ולסגל לעצמם את ההרגל של ניצול חודשי הקיץ החמים לקמפינג, אך נמנעים מהדבר מאחר והוא יכול להיות מאתגר שכן, מרבית האנשים אינם יודעים כיצד להקים אוהל. בדיוק לשם כך קיים אוהל בן רגע, שבהתאם לשמו מאפשר לעובדים שלהם תרכשו מתנה מומלצת זו להקים במהירות הבזק ובקלות רבה אוהל איכותי ועמיד שיוכל לשמש אותם לטיול קמפינג חוויתי ובלתי נשכח.

Nature Hike תיק טיולים מטורף

המתנה המושלמת לעובדים שנהנים מטיולים ממושכים ומשהות בשטח. למעשה, מדובר בתיק מאובזר היטב שמכיל בתוכו המון מקום ונחשב עבור הבחירה המומלצת בשביל עובדים שמרבים לטייל בשטח בחודשי הקיץ החמים.

מתנות מומלצות לקיץ

שורה תחתונה – למה לקנות מהמתנות המומלצות לקיץ

כאשר אתם בוחרים מתנות מומלצות לקיץ לעובדים, אתם מראים להם כי אכפת לכם מהם ואתם מעריכים עמוקות את כל המאמצים שהם עושים בכל ימות השנה למען שגשוג החברה שלכם ועל כן, אין דבר חשוב יותר מלדאוג לסביבת עבודה טובה יותר על ידי חלוקת מתנות לעובדים. לשם כך, אנו ממליצים לכם בחום להשתמש באחת האפשרויות המומלצות במיוחד שצוינו בכתבה זו כדי שתוכלו לבחור מתנות נהדרות עבור צוות העובדים שלכם לרגל הקיץ.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

5 המלצות של תיקי הרשל 
אתר בחירת מתנות לראש השנה – הדרך הנכונה ביותר לבחור מתנות לחג
רכבי גולף ומתחם סתלבט מפנק בפארק המעיינות
מתנות לחג ראש השנה לעובדים – איך תבחרו נכון
מתנות ממותגות – למה זה חשוב

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר