10 סיבות להשקיע במתנות לעובדים

ערכת משרד ממותגת - RAPID

הבעלי עסקים וארגונים שונים נוהגים להעניק מתנות לעובדים בחגים ובאירועים שונים כמו יום האהבה, תחילת שנת הלימודים של הילדים ועוד. הענקת המתנות עשויה לחזק את הקשר בין העובד למעסיק דבר שהוא חשוב לשיתוף הפעולה היום יומי בכל מקום עבודה.

מתנות לעובדים

סיבות שונות להשקיע במתנות לעובדים

כאשר מעניקים מתנה לעובדים הן בחגים והן באירועים שונים, המתנות הללו יוצרות תחושה של שמחה, שביעות רצון ואווירה טובה. העובדים מרוצים מהעובדה שהמעסיק חשב עליהם והקדיש זמן לחשיבה על שי ראוי. מגמה זו יוצרת ערך מוסף עבור המעסיק והוא נהנה מעלייה במוטיבציה ובתחושת השייכות של כל אחד מהעובדים לחברה.

כאשר עובדים מרגישים שמעריכים אותם ומשקיעים במתנות עבורם הם יעדיפו להמשיך בעבודתם בחברה זו, מתנות לחגים יגרמו לעובדים להרגיש כי אנשי ההנהלה רואים ומודעים לתועלת שהם מפיקים בעבודתם. מי שמקבל מתנות בחגים ובאירועים שהן מתנות מושקעות ייחודיות ושימושיות, מרגיש יותר מחויבות לחברה ולארגון והדבר ניכר בכל הפעולות היום יומיות של העובד כמו לדוגמה העלאת התפוקה.

מתנה מושקיעת למשוך לחברה עובדים חדשים אשר ישמעו על ההטבות הנרחבות שמקבלים העובדים ולכן גם הם ירצו להתגייס ולעבוד בחברה שבה מתייחסים בכבוד ובהערכה לעובדים כאשר משקיעים חשיבה מעמיקה ומשאבים בנושא מתנות לעובדים לחגים.

למתנות יש השלכות גם על המעסיקים, הם יחשפו לעובדה שהעובדים מאושרים ומרוצים זה יעניק למעסיקים תחושה טובה, כי אין דבר יותר משמח ואשר לראות שהעובדים יוצאים לחופשת החג מחויכים ומאושרים.

מתנות לעובדים

מתנות לעובדים לכל מטרה

חברות המעוניינות ליצור גיבוש בין העובדים יוכלו לעשות זאת באמצעות הענקת מתנה לעובדים ממחקרים עולה כי צוות מגובש מסוגל להתמודד עם משימות קשות ומסובכות ולעמוד בלוח זמנים מוקפד וכך הוא מוביל לשיפורים ניכרים בפעילות העסקית.

אפיק שיווקי נוסף לעסק.- מתנות ממותגות לעובד מחזק את המותג של החברה וזהו אמצעי נוסף לפרסום החברה בזמן שהעובדים ישתמשו במתנות הממותגות במקומות שונים שהם מגיעים אליהם.

שיפור תדמית המעסיק כלפי חוץ – כאשר הלקוחות יפגשו בעובדים מאושרים ומחויכים שמסתובבים עם מתנה ממותגת שהעניקו להם במסגרת מתנה לחגים ובאירועים השונים, זה ישפר את תדמית החברה ויעלה את המוניטין שלה כיוון שהלקוחות ייהנו משירות אדיב ומסור מהעובדים.

ההגדלת הנאמנות והמחויבות – הענקת מתנה לעובדים הוא אמצעי להעמיק את המחויבות של העובדים כלפי החברה והמעסיק. עובד המקבל מתנה מקורית ומרגשת ירגיש מחויבות חזקה כלפי המעסיק דבר שיגרום להשקעה רצינית יותר בעבודה.

נכנסים לאווירה עם מתנה לחג

המטרה העיקרית של הענקת מתנה לחגים היא להכניס את סביבת העבודה לאווירת החג כדי לבדל אותה מהשגרה.

אם אתם מעוניינים להעניק מתנות מושקעות וייחודיות לחגים ולאירועים השונים, שיגרמו להם לשביעות רצון רבה, תוכלו לראות באתר את מלוא האפשרויות לבחירתכם.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

15 מתנות לעובדים – המומלצות
למה כדאי להשקיע בקפוצו'נים ממותגים לעובדים?
5 מתנות מומלצות לעובד חדש
5 סיבות להשקיע באתר בחירה לעובדים
איך לבחור מתנות לפסח לעובדים?

 

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר