10 רעיונות למתנות קיץ לעובדים

על אף כי מרבית המעסיקים אשר נוהגים לחלק לעובדים שלהם מתנות אינם רואים את החשיבות שבחלוקת מתנות לרגל תקופה זו, ראוי לציין כי חלוקת מתנות לעובדים היא דבר חשוב במיוחד אשר ביכולתו להעשיר את החוויות של צוות העובדים שלכם במשך הימים החמים בשנה. בין אם מדובר על מטקות לחוף או על צידנית שתעזור לצוות העובדים לשמור על המשקאות שלהם צוננים, אין עוררין על כך שבחירה נכונה של מתנות לקיץ היא דבר מעולה אשר ביכולתו לשמח את צוות העובדים שלכם ולהראות להם הערכה רבה. אולם, מעסיקים רבים אשר מעוניינים להתחיל לאמץ את ההרגל של חלוקת מתנות לרגל הקיץ אינם יודעים במה לבחור שכן, קיימות המון אפשרויות שונות. על כן, בכתבה זו החלטנו להסביר לכם את כל מה שתצטרכו על מנת לחלק לעובדים שלכם מתנות נהדרות לקיץ, זאת בנוסף ל-10 רעיונות למתנות קיץ לעובדים שתוכלו להשתמש בהן.

רעיונות למתנות קיץ לעובדים המומלצות ביותר

שמיכת פיקניק

שמיכת פיקניק היא ללא כל צל של ספק אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות כאשר מדובר על מתנות קיץ לעובדים. הרי מי לא רוצה ליהנות מפיקניק נפלא עם אדם אהוב כאשר יש יום יפה ושטוף שמש? על כן, מומלץ מאוד לשקול את הבחירה של שמיכת פיקניק בתור מתנה עבור צוות העובדים שלכם.

צידנית משפחתית – רעיונות למתנות קיץ לעובדים לקמפינג

בעוד כי ימי הקיץ בהם השמש קופחת רוב שעות היום הם תקופה נהדרת, ראוי לציין כי בשל הטמפרטורות הגבוהות והחשיפה הממושכת לשמש חזקה במיוחד, חשוב מאוד להקפיד על שתייה מרובה של מים, אם כי ניתן ליהנות הרבה יותר ממים ויתר משקאות כאשר הם צוננים וקרים. בדיוק לשם כך תוכלו לספק לצוות העובדים שלכם עבור הקיץ צידנית משפחתית, אשר יכולה להכיל כמות גדולה מאוד של נוזלים ולשמור עליהם קרירים.

רעיונות למתנות קיץ לעובדים

ציליית חוף לייקרה – רעיונות למתנות קיץ לעובדים לים

שתיית מים מרובה אינה האמצעי היחידי שיש ליישם על מנת להתמודד עם הסכנות שבחשיפה ממושכת לשמש שכן, חשוב מאוד להישאר בצל ולא לשבת ישירות מתחת לאזורים בהם השמש קופחת. על כן, רכישת ציליית חוף לייקרה יכולה להיות בחירה מצוינת כאשר אתם מחפשים אחר מתנות קיץ לעובדים, זאת מאחר ומדובר במתנה ססגונית ונוחה לתפעול אשר תעזור לכם לוודא כי צוות העובדים שלכם נשמר מפני סכנות השמש.

רעיונות למתנות קיץ לעובדים

מגבת ממותגת לחדר הכושר

ימי הקיץ הם תקופה נהדרת ללכת לים ולבלות זמן ממושך יותר בחוץ, אך הם גם תקופה מצוינת על מנת להיכנס לכושר ולנצל את הזמן הפנוי שנוצר על מנת להתאמן ולדאוג לאורח חיים בריא. בדיוק לשם כך תוכלו לרכוש עבור צוות העובדים שלכם מגבת ממותגת לחדר הכושר, אם כי כדאי לציין שמדובר גם בדבר שיכול להוסיף לחשיפת בית העסק שלכם שכן, כל אותם אנשים אשר חולקים חדר כושר עם העובדים שלכם יוכלו להבחין בלוגו המרשים המוטבע על גבי המגבת.

סט בישול מתקפל לקמפינג

הקיץ היא תקופה נהדרת לא רק לים ולא רק לחופשות מזדמנות, אלא גם לעריכת טיולי קמפינג חווייתיים עם משפחה וחברים שכן, מי לא אוהב לנצל את השמש החמה על מנת ליהנות במקומות יפים וללון בשטח יחד עם אנשים שהוא אוהב? על כן, אחת המתנות לעובדים הטובות ביותר לבחירה בעת הקיץ היא סט בישול מתקפל לקמפינג, אשר יוכל לעזור לכם לוודא כי העובדים שלכם ערוכים להכין ארוחה נהדרת בעת שהותם בשטח.

אוהל בין רגע

אם בקמפינג עסקינן, חשוב מאוד לציין כי אנשים רבים מעוניינים להתחיל במסורת הנפלאה של טיולי קמפינג בקיץ, אך נמנעים מכך מאחר ואינם יודעים כיצד לפרק ולהרכיב אוהל. בדיוק לשם כך נוצר אוהל בין רגע, שבהתאם לשמו – מספק לאותם אנשים אפשרות של אוהל נוח וקל מאוד להרכבה אשר ניתן להתקין במהירות הבזק. על כן, אין ספק כי אוהל בין רגע הוא אחת הבחירות הטובות ביותר של מתנות לקיץ עבור צוות העובדים שלכם.

רעיונות למתנות קיץ לעובדים

סט שמשיה קטנה ומאוורר נייד

כאשר צוות העובדים שלכם נע ממקום למקום בימים בהם קיימת העליה החדה ביותר בשנה בטמפרטורות, ראוי לציין כי צוות העובדים עלול לחוש באי נוחות מסוימת בשל קפיחת השמש והחום הרב. לשם כך, בחירה נהדרת עבור מתנת קיץ לעובדים שלכם יכולה להיות סט שמשיה קטנה ומאוורר נייד. למעשה, מדובר בסט שיוכל לעזור לצוות העובדים שלכם לכסות מעט מראשו מפני קפיחת השמש וכן גם לערוך שימוש במאוורר על מנת לקרר קצת את גופו.

מכשיר חליטת קפה להכנת משקה קר

קפה הוא המשקה החם השכיח ביותר בקרב האוכלוסייה הבוגרת ואין הדבר מפתיע שכן, קפה ידוע בזכות היתרונות שלו באשר לעירניות וכן גם בנוגע ליכולת ריכוז מוגברת. כאשר אנו מדברים על קפה ועל מתנות טובות לימי הקיץ, הרי שאין בחירה טובה יותר ממכשיר חליטת קפה להכנת משקה קר עבור העובדים שלכם שידוע לכם כי הם חובבי קפה שכן, מדובר במכשיר שיוכל לספק להם משקה קפה קר, טעים ומרענן בכל עת בה יחפצו בדבר.

רעיונות למתנות קיץ לעובדים

כיסוי עיניים רך של איביזה

תקופת הקיץ אינה רק זמן לשהות בים שכן, מרבית הישראלים נוהגים לנצל תקופה זו על מנת לטוס לחו"ל וליהנות מחופשה שתהיה לחוויה בלתי נשכחת בחיק המשפחה. על כן, מתנה נהדרת שתוכלו לבחור עבור צוות העובדים שלכם לרגל תקופת הקיץ היא כיסוי עיניים רך של איביזה שכן, מדובר במתנה אשר תהיה שימושית     מאוד עבור צוות העובדים שלכם במהלך תקופה שנהוג לטייל בה.

כרית אורטופדית מתקפלת לצוואר

אם במתנות שימושיות למען טיסות לחו"ל שנחשבות אופייניות לתקופת הקיץ עסקינן, הרי שאחת המתנות המומלצות שתוכלו לבחור היא כרית אורטופדית מתקפלת לצוואר, זאת מאחר ומדובר במתנה שבאפשרותה לספק לצוות העובדים שלכם את התמיכה הנדרשת לצווארם. למעשה, המנח בו מרבית האנשים יושבים כאשר הם בזמן טיסה אינו אידיאלי, זאת בעוד כי אנשים רבים גם מרכינים ראש ומסתכלים על מכשיר הטלפון הנייד שלהם, דבר אשר יכול גם הוא להסב נזק לצוואר ולגרום לכאבים רבים. בדיוק לשם כך מומלץ לרכוש עבור צוות העובדים שלכם כרית אורטופדית מתקפלת לצוואר שכן, מדובר במתנה נהדרת אשר ביכולתה לשדרג משמעותית את חווית הטיסה של צוות העובדים שלכם.

רעיונות למתנות קיץ לעובדים

סיכום הרעיונות למתנות קיץ לעובדים

כאשר מדובר על צוות העובדים שלכם, זכרו כי מדובר באנשים שמשקיעים את מירב זמנם בבית העסק שלכם ועל כן, מן הראוי שתדאגו להם למתנות שימושיות לרגל תקופת הקיץ. בעוד כי קיימות מגוון אפשרויות אשר עומדות לרשותכם, חשוב מאוד לציין כי כדאי לבחור במתנה פרקטית ושימושית אשר צוות העובדים שלכם ישמח לקבל, אם כי התאמה אישית של המתנה אל העובד זוהי הדרך הטובה ביותר לבצע את הבחירה הנכונה. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי המקום ממנו תרכשו את המתנות לעובדים שלכם משנה לא פחות ועל כן, מומלץ מאוד לערוך סקר שוק מקיף טרם ביצוע דבר הבחירה אודות המקום אשר ממנו תרכשו מתנות קיץ עבור צוות העובדים שלכם.

מעוניינים לקרוא מאמרים נוספים?

כפכפים ממותגים – מתנת הקיץ השימושית ביותר
איך בוחרים חברה להפקת יום כיף לצוותים וחברות
איך להרכיב מארז לראש השנה לעובדים
יום כיף אורבני: חוויה עירונית מפנקת לצוות העובדים
מתנות SWAG מיוחדות לעובדים

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו