15 מתנות לעובדים – המומלצות

בחיפוש אחר מתנות לעובדים יהיה עליכם לבחון מבחר ענק של אפשרויות. תזכרו כי המתנה הראשונה שקופצת לכם לראש לא בהכרח תהיה הטובה ביותר. בכל פעם מחדש תצטרכו להתעלות על עצמכם, ולמצוא מתנות טובות בהרבה. מהסיבה הזו החלטנו להכין לכם רשימה של 15 מתנות לעובדים מומלצות שכדאי לבחון אותן. גם אם היום בחרתם מתנה אחת, בפעם הבאה תוכלו לבחור מתנה אחרת. הרשימה תמיד נמצאת כאן מולכם, כל מעסיק יבחר כיצד הוא בוחן אותה ואיך הוא רואה את הדברים. השיקולים של בעל עסק מסוים יהיו שונים לעומת השיקולים של בעל עסק אחר.

1.     מחזיק מפתחות אישי – אפשרות מצויינת למתנות לעובדים

על פניו מדובר על מתנה קטנה, אך בפועל יש לה את הקסם שלה. מחזיק מפתחות יהיה שימושי מאוד, כזה שכל אחד מהעובדים יצטרך להשתמש בו. בו בזמן מדובר על מתנה שתוכלו להכניס אליה אלמנטים אישיים. לכל עובד תוכלו לכתוב הקדשה קטנה או לבחור תמונה משותפת שלכם. פתאום המתנה הקטנה תהפוך להיות מתנה שיהיה כיף לקבל אותה.

2.     ספלים מעוצבים – הבחירה הטובה ביותר שלכם של מתנות לעובדים

מה הדבר העיקרי שהעובדים אוהבים לעשות בזמן הפנוי שלהם בעובדה? לשתות קפה כמובן. מתנות לעובדים צריכות להיות כאלה שיש חשיבה מאחוריהן, כאלה שמראות עד כמה אכפת להם. ספלים מעוצבים יאפשרו לכם להראות לעובדים כי אתם חושבים על הזמן החופשי שלהם. הספלים יכולים לשמש את העובדים בעבודה עצמה או אפילו בבית ביומיום שלהם.

3.     מארזי שוקולד מפנקים – מארזים לעובדים מושלמים

רוצים לקנות לעובדים מתנה שיהיה אפשר לאכול אותה? מארזים לעובדים יכולים להיות מארזי שוקולד מפנקים. ישנו מבחר ענק של מארזים מכל הסוגים בהתאמה אישית לעובדים. שוקולדים הם בחירה מנצחת כי כולם אוהבים אותם וישמחו לקבל אותם. אל תשכחו כי למארז תוכלו גם להוסיף ברכה אישית מכם. הבחירה הזאת תהיה מצוינת לכל אותם מעסיקים שלא רוצים לשבור את הראש.

4.     כוס שתיה תרמית – מתנה מומלצת לעובד

בשונה מספלים מעוצבים, כאן מדובר על מתנה לעובדים שמביא איתה יתרונות שלה. כוס שתיה תרמית היא כוס שאותה העובדים יכולים לקחת לכל מקום. אם העובדים לא נמצאים רוב הזמן בעבודה, זוהי בהחלט יכולה להיות בירה מעולה עבורם. את הכוס הם יוכלו לקחת לכל מקום אליו הם מגיעים, אפילו אם מדובר על טיולים. אין דבר יותר משמח מאשר לדעת שיש שתייה חמה בהישג יד.

5.     מארזי טיפוח אישיים – אפשרות טובה של מתנות לעובדים

מארזים לעובדים לא צריכים להיות רק מארזי שוקולד או כאלה שקשורים לאוכל. מארזים מיוחדים יכולים להיות מארזי טיפוח שישדרגו את היכולות של כל עובד ועובדת. נדגיש כי מדובר על מתנה שמיועדת לשני המינים, כל אחד יכול להנות ממנה. כמובן שיהיה עליכם לתת לעובדים הגברים מארזי טיפוח שמיועדים להם. לעובדות לא יהיה כל כך קשה למצוא מארזי טיפול שמיועדים להן.

6.     יומן שנתי – מתנה לעובד חדש

מתנה שיכולה להיות משמחת עבור העובדים תהיה יומן שנתי לכתיבה אישית. כל עובד ישמח לרכז את כל המשימות שלו בתוך יומן שאות והוא קיבל במקום העבודה. נדגיש כי יומן אישי יכול להיות יומן ממותג שעליו תשימו את הלוגו של החברה. כך שמצד אחד זוהי מתנה שימושית, מצד שני היא גם תסייע בפרסום העסק ובשיווקו.

7.     מארז יין – מארז לעובדים

כאשר בוחרים מתנה לעובדים צריך לחשוב בדיוק מה היא משדרת. מארזים לעובדים עם בקבוקי יין הופכים כל מארז להיות מיוחד ויחיד במינו. גם אם המארז עצמו הוא מארז פשוט, היין יהפוך את המארז לייחודי בפני עצמו. כמובן שתוכלו לדאוג להוסיף לכל עובד את היין המועדף עליו על פי היכרותכם האישית איתו.

8.     מזוודת טרולי – מתנות לעובדים 2023

אומנם האינטרס שלכם בתור מעסיקים יהיה לדאוג שהעובדים תמיד יהיו קרובים. אך המציאות מלמדת אותנו כי העובדים ירצו לטייל בעולם מדי פעם. על מנת שתוכלו לפנק את עובדיכם תוכלו להעניק להם מזוודת טרולי. את המזוודה הם יכולים לקחת אותם כאשר הם נופשים בארץ או בחו"ל. זוהי מתנה שגם תהיה שימושית וגם תסייע לעובדים לחשוב על החופשה הקרובה שלהם.

9.     רמקול אלחוטי – מתנות מדהימות לעובדים

מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחיינו, לכן תמיד יהיה כיף לקבל רמקול אלחוטי. מתנות לעובדים צריכות להיות מתנות שיהיה ניתן להשתמש בהן על המקום. רמקול אלחוטי הוא רמקול שיהיה אפשר לחבר אותו לכל פלאפון, ולהשמיע דרכו מוזיקה בקולי קולות. כיום תמצאו מגוון רחב של רמקולים אלחוטיים לעובדים. רק תבחרו את זה שלדעתכם יהיה הנכון והמתאים ביותר עבורם באופן ספציפי.

10. מטען נייד

הפלאפון הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, כל עוד משתמש בו במשך זמן רב. יש כאלה שעושים זאת בזמן העבודה, אחרים יעשו זאת מחוץ לעבודה. מטען נייד הוא מטען שיגרום לעובדים להשאיר את המטען הרגיל בבית. במקום להיסחב עם המטען הרגיל ולחפש שקע זמין, יהיה אפשר להטעין במטען הנייד. ההטענה תעשה בקלות מכל מקום ובכל זמן בלי לשבור את הראש.

11. סט כלים לבית

בא לכם להעניק לעובדים מתנה שימושית שהם ישתמשו בה בקביעות? תוכלו לרכוש להם סט כלים שהולך לשמש אותם בעתיד הנראה לעין. העובדים מבחינתם ירצו להשתמש בסט הכלים כאשר הם מארחים או מכל סיבה שהיא. סט כלים יכול להיות פתרון מעולה למעסיקים שלא יודעים איזה מתנה לרכוש לעובדים. עם המתנה תוכלו גם לתת פתק החלפה עבור עובדים שיעדיפו משהו אחר.

12. מגבות למקלחת

זה אולי נשמע לכם מוזר, אך מארזים לעובדים יכולים להיות מארזים קצת אחרים. מארז עם מגבות יכול להיות שימושי מאוד עבור עובדים רבים. כל כמה זמן מחליפים את המגבות בבית, לכן זה טוב שתהיה אפשרות לקבל מגבות חדשות. העובדים מצידם ידעו כי חשבתם על השימוש במתנה ולא רק רציתם לצאת לידי חובה. מדובר על אחת מהמתנות הכי שימושיות שאותה ניתן לתת.

13. כרית צוואר לנסיעות

נסיעות יכולות להיות מאתגרות מאוד אם לא מצליחים לישון בהן כמו שצריך. על מנת שתוכלו לאפשר לעובדים שלכם להתרווח ולנוח, יהיה עליכם לדאוג להם גם בנסיעות ארוכות. כרית צוואר לנסיעות היא פתרון מעולה לנסיעה קצרה או ארוכה בה מעוניינים לישון. הכרית מעניקה לצוואר את התמיכה הנדרשת כדי שיהיה ניתן לישון ללא שום בעיה.

14. אוזניות אלחוטיות

לא תמיד תהיה אפשרות לשמוע מוזיקה ברמקול, לפעמים עובדים ירצו לשמוע מוזיקה בזמן עבודה. כדי לא להפריע לכל שאר העובדים יהיה עליהם לשמוע את המוזיקה לבדם. רכישת אוזניות אלחוטיות תהיה פתרון מעולה למקרה בו העובדים ירצו לעשות זאת. מתנות לעובדים צריכות להיות מתנות שימושיות גם לזמן העבודה, וגם לשעות בהן העובדים נמצאים מחוץ לעבודה במקומות שונים.

15. ארנק