15 סיבות להשקיע באנשים שלכם עם מתנות לעובדים

מגוון רחב של בעלי עסקים ברחבי מדינת ישראל מעוניינים לרכוש מתנות ייחודיות ומקוריות עבור צוות העובדים המסור והחרוץ שלהם שכן, את המתנות נהוג להעניק בתקופת החגים או לחילופין באירועים מיוחדים כמו ימי כיף או גיבוש וכיוצא בכך. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי חלוקה של מתנות לעובדים תחזק את הקשר בין העובד למעסיק לצד שורה רחבה של יתרונות בולטים, שרק יטיבו לעסק שלכם. על כן, במטרה לעשות לכם קצת סדר, ריכזנו עבורכם את כל הסיבות למדוע כדאי להשקיע ברכישת מתנות לעובדים, בין אם מדובר על מתנות לחגים ובין אם מדובר על סתם יום כיף שאתם רוצים להעניק לעובדים שלכם.

1.הערכת צוות העובדים

עובדים אשר מקבלים מתנות מקוריות ושימושיות המתלוות אל ערך מוסף ישירות מהמעסיק שלהם, זוכים להבעת אמון וכן גם להערכה כנה מהבעלים של העסק שכן, מיותר לציין כי כל עובד זקוק מדי פעם למילה טובה ולעיתים גם למתנה מקורית. חלוקה של מתנות תבטיח צוות מרוצה שזוכה להבעת האמון שלכם, מה שיוביל בסופו של דבר לנאמנות רחבה יותר כלפי החברה ככלל.

2. הגדלת הנאמנות והמחויבות למעסיק בעזרת מתנות לעובדים

הענקת מתנות לעובדים היא פעולה שמטרתה בין היתר הינה להעמיק את המחויבות של העובדים כלפי המעסיק והחברה. זאת בעוד כי את המתנות תוכלו לחלק במגוון רחב של אירועים שונים בחסות החברה, בין אם מדובר על הרמת כוסית, מסיבת אמצע שנה וכיוצא בכך. כמו כן, עליכם לזכור כי עובד אשר מקבל מתנה מקורית ומרגשת מרגיש מחויב יותר כלפי המעסיק, מה שיבוא לידי ביטוי בהשקעה גדולה יותר בעבודתו, מה שיהפוך את אותו עובד לחלק בלתי נפרד מהצלחת החברה.

3.שיפור בתפוקת העבודה

– מיותר לציין כי מתנה זה דבר משמח ומרגש עבור כל אחד ואחת מאיתנו ולכן, עובדים אשר זוכים בקבלת מתנות מושקעות מהמעסיק שלהם מרגישים הרבה יותר מחויבים לארגון ומשכך, בוחרים להשקיע בצורה בלתי מבוטלת בעבודה ובמשימות היומיומיות. על כן, במידה ואתם מעוניינים לשפר את תפוקת העבודה בעסק שלכם, ההמלצה שלנו תהיה לבצע חלוקה של מתנות ממותגות ותוך זמן קצר, תוכלו להבחין מיד בשיפור ניכר בתפוקת העובדים.

4.גיבוש צוות העובדים בעזרת מתנות לעובדים

כל עסק וחברה אשר מעוניינים שצוות העובדים שלהם יהיה מגובש ומלוכד, יוכל לעשות זאת בצורה נהדרת באמצעות חלוקת מתנות לחג לעובדים שכן, ל מעט מחקרים בתחום מעלים כי צוות מגובש מסוגל להתמודד עם משימות סבוכות יותר, לעמוד בלוח זמנים מורכב יותר ובנוסף, להוביל לשיפור ניכר במערך שירות הלקוחות.

5.אפיק שיווקי נוסף לעסק

בעזרת חלוקת מתנות ממותגות לעובדי החברה שלכם, הרי שבין היתר אתם גם זוכים בחיזוק המותג שלכם שכן, באמצעות חלוקת מתנה שימושית וממותגת בלוגו העסק אותה העובדים יקחו איתם לכל מקום, הרי שאתם זוכים בשיווק בלתי נגמר גם לאחר שעות העבודה.

6.שמחה וריגוש לצד כל הרצינות, מתנות לעובדים עוזרות לכך

סיבה נוספת וחשובה לא פחות שבעקבותיה נוטים לא מעט בעלי עסקים וארגונים שונים להעניק מתנות מקוריות לעובדים שלהם היא העובדה כי אותן מתנות גורמות לאושר ושמחה. בין יתר האפשרויות הרלוונטיות תוכלו לפגוש במתנות שעולות לא מעט כסף או לחילופין מתנות שמעניקות לא מעט תשומת לב. כך או כך, תוכלו ללא צל של ספק להעלות חיוך על צוות העובדים שלכם.

7.נכנסים לאווירת החג עם מתנות לחג

ברוב המוחלט של המקרים, במיוחד כאשר מדובר על מתנות לחגים, הרי שמדובר על מתנות שמטרתן העיקרית להכניס את סביבת העבודה לאווירת החג בין המשימות השונות. על כן, מתנות לחגים מכנסות את המשרד כולו לאווירה חגיגית הרבה יותר, אווירת חג כזו שלא ניתן להתעלם ממנה.

8.כולם אוהבים מתנות

קשה להתעלם מהעובדה שכולם פשוט אוהבים את כל מה שקשור בקבלת מתנות שכן, העובדים אוהבים לקבל מתנות וכך למעשה גם המעסיקים. זאת בעוד כי ישנם לא מעט אפשרויות שונות של מתנות שניתן להעניק לעובדים, כאשר ישנן מתנות שימושיות יותר וישנן שימושיות פחות. כמו כן, לא משנה באיזה מתנה בחרתם עבור צוות העובדים שלכם, עצם נתינתה משמחת ומפתיעה מאוד, מה שרק יעניק לכם יותר ויותר נקודות זכות בקרב צוות העובדים המסור שלכם.

9.רושם טוב על עובדים חדשים בעזרת מתנות לעובדים חדשים

בעת בה מגיעים לסביבת העבודה שלכם עובדים חדשים, הרי שכפי שכולנו כבר יודעים, מדובר באנשים אשר בוחנים כל פרט ופרט בעסק. הם מסתכלים על התחושות של שאר העובדים, מסתכלים על האנרגיות שלהם ולא מעטים גם שואלים את העובדים הוותיקים האם אכן מדובר על מקום עבודה ששווה לעבודה בו שכן, בעת בה יש לכם עובדים מרוצים, הרי שגם הם ישווקו אתכם בצורה מעולה. זאת בעוד כי השקעה לא גדולה במיוחד תהפוך את העובדים שלכם למשווקים של העסק שלכם ויתרה מכך, מרביתם אף ירגישו מחויבות בכל הסובב סביב שמירה על השם הטוב שלכם ושל הארגון שלכם.

10.חלק מהסכם העבודה – מתנות ועוד

מעבר לחיזוקים של הערכים השונים, חשוב לזכור כי ישנן לא מעט חברות שממש חייבות להעניק מתנות לחגים בהתאם לחוק, במסגרת קיומו של הסכם קיבוצי או לחילופין צו הרחבה. אי לכך, גם במקרים בהם הארגון שלכם עשוי לעמוד אל מול תקופה כלכלית קשה, ההמלצה המרכזית תהיה לא לוותר על המנהג, אלא לנסות ולצמצם בהוצאות המתנות מעט, בעקבות העובדה כי ביטול המנהג עשוי להיתפס כקיצוני בעיניי רבים, במיוחד כאשר מדובר על מנהג שחל גם במקומות עבודה שלא מחויבים בהענקת שי לעובדים במצבים כאלו ואחרים.

11.שבירת שגרה על-ידי מתנות לחג לעובדים

מיותר לציין כי העת בה תבצעו את חלוקת המתנות תשבור את השגרה בקרב צוות העובדים ותאפשר לכולם נחת רוח מסוימת, גם אם מדובר על נחת רוח הנתונה לפרק זמן קצר במיוחד.

12.שמחת המשפחה

לא מעט חברות בוחרות לפנק שלא רק את צוות העובדים עצמו, אלא גם את בני המשפחה ואת הילדים של הצוות שכן, מיותר לציין כי מדובר על רעיון נהדר שיהפוך את מעמד הענקת המתנות למרגש ומשמח אפילו יותר.

13.שיפור תדמית המעסיק כלפי חוץ

מיותר לציין כי בעת בה הלקוחות שלכם יגיעו לבקר במשרד או לחילופין בסביבת העבודה שלכם ויתקלו בעובדים מחויכים שמסתובבים עם מתנות ממותגות שהענקתם להם בחגים ובאירועים השונים,

הרי שתוכלו לצבור לא מעט נקודות טובות אצלם וכך למעשה, להוביל בסופו של דבר לשיפור המוניטין של הארגון שלכם.

14.תחושה טובה

למרות כל היתרונות העסקיים המתלווים אל הענקת מתנות לחגים אפשר לומר בצורה חד משמעית כי אחת הסיבות העיקריות להענקת מתנות לחגים בקרב הארגונים השונים תהיה ההרגשה הטובה שכן, בסופו של דבר עליכם לזכור כי הארגון שלכם הוא משפחה אחת גדולה.

15.כי אתם יכולים

במידה והגעתם עד לכם, ייתכן וזכות הבחירה נמצאת בידכם, מה שאומר שאתם יכולים פשוט להחליט על רכישה של מתנות עבור צוות העובדים שלכם, מתנות כאלה שיעניקו לכם את האפשרות ליהנות ממגוון היתרונות הרחב שציינו עד כה, אז למה שלא תעשו זאת?

לשתף זה לאהוב:

צרו איתנו קשר
יכול לעניין אותך
שיתופי פעולה שלנו
צרו איתנו קשר